המלצה לקונצרט במיוחד לעדי

diday

Member
המלצה לקונצרט במיוחד לעדי

בעצם לשני קונצרטים. ההמלצה במיוחד לעדי כיוון שהיא גרה קרוב. עם כל המצטרפים החדשים אולי יש עוד מישהו שמעונין/יכול. הקונצרט האחד הוא ביום ראשון ה19.01 בשעה 17:00 בJohanneskirche, Bad Kreuznach. מוזיקה חדשה מישראל, עם יצירות של: אבני, בן כהן, הדר, טל ועוד. מצו סופרן ופסנתר. הקונצרט השני בBrentano-Scheune, Oestrich-Winkel ביום ראשון ה26.01 בשעה 19:30 לידים של גוסטב מהלר. מצו סופרן, פסנתר ומספר.

adimayer

New member
תודה diday

לי זה נשמע מצויין, עכשיו אני רק צריכה לשכנע את בעלי. בפעם האחרונה לקח לי המון זמן לשכנע אותו ללכת איתי ל- "לה בוהם". בשלב הנחירות כבר היה לי ממש לא נעים אז הערתי אותו. נראה לי שאני צריכה לחפש לי פרטנרים אחרים לקונצרטים ואופרות. בכל אופן עוד לא אבדה תקוותינו. בקונצרט הוא עדיין לא ביקר, כך שאולי יש לי עוד צ´אנס. עדי

diday

Member
זה לא רק נשמע מצוין זה באמת מצוין

במיוחד הודות למצו-סופרניסטית שהיא משהו מאוד מיוחד. בקונצרט השני (מהלר) הפסנתרן הוא גם מדהים, או ליתר דיוק מדהימה הסמביוזה בין השניים. פרטים נוספים ששכחתי להזכיר: הכניסה חופשית לקונצרט הראשון. הקונצרט השני עולה 12 יורו. אל תפחדי לקחת את אישך. הייתי בחזרה הגנרלית של הקונצרט השני עם חבר שמאוד פקפק בתחילה והסביר לי שזה לא סוג המוזיקה האהוב עליו. הוא חזר מהקונצרט נפעם והמום. אני בטוח (למרות שאיני מכירו) שאישך יהנה ממהלר, כך שהיה עדיף אם סדר הקונצרטים היה הפוך, אבל הרי הוא לא ימנע ממך קונצרט של מוזיקה מארץ מולדתך. דניאל

למעלה