המלצה למסעדה...

Karina85

New member
המלצה למסעדה...

היי לכולם!
בטח כל שני וחמישי כותבים הודעה כזאת, אבל אני בכוונה כותבת גם הודעה חדשה כי אני רוצה לכתוב גם אילו מסעדות אהבנו ולפי זה לקבל המלצה...
מבקשת המלצה למסעדה לארוחת יומולדת מצומצמת (מס' אנשים בלבד - לא אירוע או משהו כזה).
רצוי בתל אביב, ואם לא אז בסביבה...
חשוב מאוד שתהיה גם אוירה נעימה וכיפית.
דוגמאות למסעדות שהיינו בהן ואהבנו:
הוטל מונטיפיורי, בראסרי, אמורה מיו, מנטה ריי, יונה, טוטו, קימל, התרנגול הכחול, גושן, אונו, meatos, כמובן שיש עוד שבוודאי שכחתי...
מבחינת אוכל זו יכולה להיות מסעדה איטלקית, דגים או בשרים (או אולי משהו אחר שלא חשבתי עליו...?). אבל אם זו מסעדה של רק בשרים ואין שם מנות לא בשריות - אז היא חייבת להיות כשרה.

אולי מסה...???

אשמח להמלצות!

תודה רבה לכם

החתולית

New member
מסה בהחלט יכולה להתאים

אני מציעה שתעברי על התפריט ועל כמה דיווחים, כדי להחליט אם תתאים גם מבחינת הכשרות.

איטלקית שאני אוהבת היא איל פסטיו, אבל אין בה יותר מדי אווירה. יש דיווחים טובים גם על ארנסטו האיטלקית ברחוב בן יהודה.

miss owl

New member
כמה רעיונות

מסה אכן מתאימה למה שאתם מחפשים.
אופציות נוספות שניראה לי שתאהבו זה קפה נואר והרברט סמואל.

Winterella

New member
המלצה מעולה

תחגגי כמו שאני אירגנתי למישהו אהוב מסיבת יום הולדת בבליני נוה צדק (להזמין מקום מראש)...אוכל משגע, מנות מכובדות, אווירה רומנטית והרבה אקסטרות חינמיות ויחס אישי. זה הקבועה שלנו. ואם תרצי לחסוך תעשי בשישי בשעות הצהריים עד 3 ככה יש להם עסקיות ממש משתלמות.

Karina85

New member
בבליני היינו :)

ה״חוק״ הוא מסעדה חדשה כל שנה ביומולדת... מקום שעוד לא היינו בו :)

Winterella

New member
לא רשמת בליני ברשימה שלך : )

חוץ ממנה יש גם את טאבולה בהרצליה פיתוח או שגם היית?

Karina85

New member
חחח נכון,

כי שכחתי כבר :)
בטאבולה לא הייתי (לא שזכור לי לפחות), אסתכל, תודה!

Gרר

New member
סולה

איטלקית מאד מיוחדת ביפו. תפריט לא ענק - אבל שווה. והמקום מעוצב יפה ונעים
.

Gרר

New member
אם תנסי

לכתוב בגוגל "סולה מטעמים" תקבלי את כל הדיווחים עליהם. זה לא תפריט אבל זה נותן תמונה די טובה.

ido214

New member
ביקורות ראיתי

אבל עניין אותי לראות את התפריט
ואני לא אישה.. :)

למעלה