המלצה להיום בלילה (נראה טוב!)

winnerm

New member
המלצה להיום בלילה (נראה טוב!)

קודם כל אני רוצה להגיד שהנתונים הם לא שלי ...אז שלא יגידו "שגנבתי" טורנטו-ניו יורק בטורנטו חסרים כמה שחקנים חשובים: * קוין גולווין-אדום * מרקו רדה -פצוע * קריס פוניאק- שוחרר לנבחרת * אדם בראז -שוחרר גם הוא לנבחרת (מדובר במשחקן מחליף ,אבל מאוד חשוב) * לומברדו -שוחחר לנבחרת הצעירה של קנדה (גם הוא שחקן צעיר וחשוב) ** החיסרון החשוב ביותר הוא בשער -השוער גרג סוטון שוחרר לנבחרת קנדה -ובמקומו יעמוד שוער חסר ניסיון לחלוטין!! מה גם שניו יורק נמצאת בכושר מעולה! נראה טוב בהצלחה לכולם . נראה לי אני ישלב את זה עם סאנטוס שערים 2 ובוקה שערים2 מה אומרים

winnerm

New member
שיט לא הספקתי לשלוח

רציתי לשלוח שערים סאנטוס 2 שערים בוקה 2 טורנטו+1-ניו יורק -2 (X מחזיר) לא הספקתי ,ובסטאן אין אפשרות דומה ... חבל.

winnerm

New member
בהצלחה.

איזה באסה... נראה אולי אני ישלב איזה הימור בסטאן... רק חבל שאין "טווח שערים" ! רק אנדר/אובר ביחסים חרא.

הצעות גיבוי למחר ?

יש לי טור "כבד" קרנות 1 - תפס בוקה שערים בוקה 2 גם גיבוי בסטן מתקבל,יש שם אנדר 2.5 ביחס 2.25 הבעיה אם יובקעו 3 שערים במשחק....

winnerm

New member
היחס על אובר 2.5 לא שווה לדעתי.

בדקתי שם הרבה אופציות לטופס ,אבל אין .

shimoncohen

New member
../images/Emo207.gif משהו יכול להשיג לי שידור

אפשר שידור למשחק בבקשה??

winnerm

New member
שלחתי במה שנשאר לי בויקטור

עזבתי את האתר הזבל הזה... הימרתי על כל הגרושים שנשארו סאנטוס אובר 3 שערים בוקה אובר 3 שערים ניו יורק למה רשום בהימור של סאנטוס "אובר 2.5-3" ובהימור של בוקה רשום רק "אובר 3"

winnerm

New member
אהה...אז

בסאנטוס אני צריך 3 ומעלה בבוקה 4 ומעלה נכון?

winnerm

New member
טוב מאוד ../images/Emo127.gif

יופי של סיום ליום מוצלח. היה יותר קשה ממה שחשבתי אבל בסוף ניו יורק נצחו 2-1 רק חבל שקיבלתי את המידע חצי שעה לפני הסגירה :/

mala1

New member
אח אח...

יכולתי לקחת טופס מטורף..עם קולאוטי קרואטיהX ניו יורק ואקוודורX אבל אקוודור החליטה להבקיעה 2 גולים מהדקה ה 84 ולהרסו הכל בבת אחת בכל מקרה 140 שקל לקחתי.

למעלה