המלצה לדיסק ...

tomergam

New member
המלצה לדיסק ...

שלום לכולם דיסק נחמד ששמעתי לאחרונה ורציתי להמליץ עליו Vinnie Moore - Defying Gravity

Yudokolis

New member
מי ימצמץ ראשון?

אני, כנראה. תראה, איש יקר, אין לי מושג מי זה ויני מור, ומעולם לא שמעתי על האלבום הנ"ל. ההמלצה שלך שקולה לכך שהייתי כותב כאן "ציפי שביט לשלטון". היא לא אומרת כלום, אני לא יודע למה היא קשורה, ואני בכלל לא בטוח שזה נוגע אלי באופן כלשהו. אם בא לך להמליץ באופן שגם יהיה רלוונטי למישהו פרט לתאי המוח הפרטיים שלך, תפרט קצת על האלבום, תספר לי מה יש בו, למה הוא דומה, ולמה אתה חושב שההמלצה הזאת צריכה לעניין אותי. ואם לא בא לך - קח בחשבון שבזבזת פעימת מונה לשווא.

zek

New member
אז אם כבר הועלה שמו

מדובר בגיטריסט מטאל, בעל קריירת סולו ארוכה עוד משנות השמונים. לאוהבי הז´אנר, אלבומו TIMEODYSSEY מומלץ ביותר וכולל גרסת מטאל מעולה לקטע AIR של באך. את האלבום שהוזכר לעיל אינני מכיר.

Melody2000

New member
../images/Emo8.gifיש בסימפטיה להודעות ארוכות..

אני לא חושבת שאתה צריך לפסול בהכרח הודעות קצרות. אפילו שזה נחמד מאד שיש פה בפורום אנשים טובים שכותבים תשובות מפורטות ומעניינות (למשל CAMEL שם למטה..). גם תשובות קצרות יכולות להיות דבר טוב. לך תדע אולי עוד תתאהב בגיטריסט הזה יום אחד..

טוב, נו.

שמע, זה נחמד מאוד שאתה משתף אותנו בהנאה שלך, אבל יכלת להוסיף כמה מילים, לא? לפחות יכלת לציין קצת פרטים על הטעם שלך... ייתכן שהטעם של כולנו טיפה שונה משלך, לא? אני לא רואה שום טעם באמירה סתמית של שמות אקראיים.

tomergam

New member
טוב אתם צודקים...

תודה לך ZEK הסברת את זה בצורה מצויינת והדיסק שהמלצתי הוא חדש בגלל זה לא כל כך מוכר לך.

אז אני אסביר קצת על הדיסק

ויני מור הוא גיטריסט מטאל שבדיסק הזה (אין לי עוד דיסקים אז אני לא יודע...) מנגן בערך ניאו קלאסי אבל מיוחד. הסאונד שלו גם מאוד מיוחד בגלל המיוזיקמן שלו וגם בגלל שהוא מנגן והצלילים לא מתערבבים אחד בשני (לדוגמא - פטרוצ´י, או אני... :> ) וכל צליל נשמע בפני עצמו וזה נשמע מאוד מיוחד. גם לקלידים יש סאונד מוזר בדיסק אבל מגניב... זה לא דיסק גדול, אבל הוא שווה שמיעה ומאוד נחמד להוציא אותו משמיעה (בגלל שהוא לא מערבב צלילים אז יותר פשוט להוציא את זה). מאוד טכני וגם כל השירים מאוד דומים אחד לשני אבל עדיין שונה...

Oribius

New member
Vinne Moore

רציתי לכתוב את ההודעה הזאת כחדשה ולא שירשור אבל וויתרתי בגלל האופציה שייתנפלו עליי שזה לא פרוגרסיב . אני אוהד דיטריסטים זמן רב , בינהם האהוב עליי , VINNIE . ברוב המוסיקה שלו יש השפעה של שנות ה80 , כמו MALMSTEEN . הוא וירטואוז´ לא קטן , ויש לו הרבה מאד שירים מוצלחים . אני ממליץ למי שלא מכיר עם השיר THE MAZE , מתקופה יחסית מוקדמת . השיר נוגע בכמה סגנונות , הוא ממכר ויש שם קטע GROOVE באס פשוט גדול . תהנו ......... בהזדמנות אני ירביץ ביקורת על VINNIE לפי הענות הקהל . שכחתי להציג את עצמי אבל זה לא רלוונטי אני עסוק מאד ואני פעם ב... נכנס לפורום , אני מכור לפרוגרסיב חדש ורוק כבד ישן .

למעלה