המלצה לאדאון- Raven.

Kingeh

New member
המלצה לאדאון- Raven.

היום מצאתי אדאון מצויין בשם Raven. מה שהאדאון הזה עושה זה בעצם עוקב אחרי כל באף/דיבאף/קולדאון שיש באפשרותכם לקבל מהציוד שיש עליכם ובעצם יכול להראות לכם אותם על המסך. למה זה שימושי. הרבה אנשים היו משתמשים בזמנו באדאון שנקרא Elkbuffbar שבעצם במקום האייקונים לבאפים/דיבאפים שהיו עליכם, היו יכולים להציג לכם אותם בתור בר. אם יצא לכם לראות סרטונים שהכנתי או סתם סקרינשוטס פה ושם, יצא לכם לראות את הרשימה של הבאפים שיש לי בצד ימין של המסך. הבעיה בEBB התחילה ב4.0 שמשום מה לא ניתן יותר לבטל באפים על ידי לחיצה ימנית עליהם בזמן קרב. למה שנרצה לבטל באפים מלכתחילה? ובכן, יש מספר באפים שאומנם עוזרים לנו, אבל גם מגבילים אותנו בצורה כלשהי. קחו לדוגמא Dispersion, Hand of Protection, Ice Block, Deterrence. באפים שמקטינים את הנזק שאנחנו מקבלים בהרבה, אבל מונעים מאיתנו לתקוף. הרבה פעמים משתמשים בבאפים האלו בזמני חירום או על מנת להתחמק מנזק גדול וכשהנזק עובר רוצים לחזור לרוטציה נורמלית. דוגמא לכך היא Festergut שהיה עושה נשיפה נוראית שעושה נזק לכל הרייד. בזמנים כאלו הייתי משתמש נניח בDispersion וכשזה היה עובר הייתי מסיר את הבאף וחוזר לעשות DPS ישר על הבוס. למה זה טוב? כי על ידי שימוש בבאף הזה אני שורד, ולא צריך ללכת לאסוף על עצמי את הspores במהלך הקרב. מה שבסופו של דבר מגדיל את הנזק שלי בהרבה. עכשיו עם האדאון החדש, אפשר להסיר באפים ספציפיים שאתם בוחרים. יופיע בר קטן (או גדול, תלוי בכם באמת...) במקום שתבחרו שם לחיצה ימנית על הבאף תסיר אותו. מה שטוב בזה שקודם כל, אתם לא מסתכנים בלהסיר באף אחר במקרה שבדיוק רשימת הבאפים שלכם עודכנה (נניח נגמר לכם איזה באף וכל הרשימה זזה). ודבר שני, אתם לא צריכים לחפש את הבאף הזה יותר. הוא יופיע במקום שתבחרו. זה החלק הראשון של האדאון שאני אוהב, כי הוא פתר לי את הבעיה הזו של הסרת הדיבאפים. הסיבה השניה היא האופציה שיש לו לאתר לא רק באפים אלא גם Dots וCooldowns. מה הכוונה, בזמנו המלצתי לקוסמים להשתמש באדאון שנקרא Scorchio שעוקב אחרי LB. בנוסף הייתי משתמש באדאון שפעם היה מעולה בשם CooldownTimer3 שהיה עוקב אחרי כל יכולת שיש לה CD וכשהCD היה נגמר הוא היה מציג אותה בצורה בולטת באמצע המסך לחצי שניה, כדי שתדעו שהיא מוכנה לשימוש טוב. זה היה מצויין עבורי נניח בתור Frost mage. כדי לתזמן יכולות כמו Frost nova, pet nova, COC, deep freeze וכדומה. הבעיה עם האדאון CDT3 הייתה שהוא היה איטי להחריד החל מפאץ' 4.0 וגרם להמון בעיות בLoading screens וללאג כבד במשחק. גם אחרי שעדכנו אותו מספר פעמים הוא עדיין לא עבד כמו שצריך. בנוסף לזה יש לו בעיה מסויימת עם יכולות שיש עליהן CD שיכול לרדת. למשל Shadow Fiend. למי שלא יודע, כל פעם שMind flay עושה קריט, Shadow fiend מאבד 10 שניות מהCD שלו. ככה שבמקום 4 דקות CD בדרך כלל יש באיזור ה2 דקות (בציוד של היום). האדאון CDT לא הצליח להתעדכן כמו שצריך והיה מספים Shadow fiend is ready על המסך בצורה גרוטסקית קצת. לעומת זה Raven מאתר כל CD ויכול להציג אותו כבר במקום שתבחרו. הוא עוקב אחרי שיקויים, יכולות מיוחדות כמו Archangel, וכדומה. אפשר להגדיר אותו שיתעלם מדברים כמו למשל Hearthstone שאת רוב האנשים לא מעניין כמה CD יש על זה. או חפצי ארכיולוגיה אחרים שיש לכם בתיקים. כשהCD יגמר, הוא יעשה פלאש כדי שתוכלו לשים לב שהיא מוכנה שוב לשימוש. אופציה נוספת שמעניינת בו היא Class notifications. אם אתם נמצאים נניח בשאדו פורם אבל שכחתם להפעיל את Vampiric embrace, זה יתריע לכם שיש באף שאתם יכולים לשים על עצמכם ולא עשיתם את זה. דבר נוסף שמעניין באדאון הזה, הוא האופציה שלו לעקוב אחרי Dots. אפשר להגדיר אותו בצורה כזו שיעקוב אחרי הדוטים שאתם משתמשים בהם על המטרה שלכם, יתריע מתי הם קרובים לסיום ויותר מזה, אפשר להגדיר אותו שיעקוב אחרי מטרות אחרות כמו למשל הפוקוס שלכם. האדאון עצמו מאוד פתוח לקונפיגורציה ויחסית קל ללמוד אותו. אני ממליץ בחום לאנשים להשתמש בו.

למעלה