המלות לראשון ערב יום הזכרון

cristian tello

New member
טור שלי

הטור בהשקעה מבוסס על כפולים בלבד

גנואה-סמפ הדרבי של גנואה, יהיה חם היום, גנואה חייבת נקודות להישאר בליגה, סמפ טיפה עם מרחק ביטחון , 2 הקבוצות לא בכושר טוב אבל הביתיות והמוטיבצית יתר לדעתי תכריע
1 X

צ'לסי-סיטי הרגשה אומרת שצ'לסי לוקחת, אין ספק שמשחק לא קל בכלל אבל משחק שווה כוחות סיכויים שווים לכולם

1 X

מילאן-נאפולי הקבוצות שוות ברמתן, בבית מילאן פייבוריטית מאז שנאפולי חזרה מסרייה ב' היא לא ניצחה את מילאן בג'וזפה מיאצה וגם לפני כן לא ניצחה שם

1 X

ליל-מארסיי+1

משחק צמרת בליגה הצרפתית, לדעתי מארסיי איכותית יותר,

X 2

כמעט ואין הבדלים בזכיות במידה ו...

טיפה יותר על נצחונות

בהצלחה

cristian tello

New member
צ'לסי מפסידה והמצב רוח שפוף למטה

נתרכז בדברים אחרים... ובפחות השקעה זה בטוח

cristian tello

New member
הגיע לפאלרמו לנצח אבל אין מגיע בווינר

1-1 בסיום

שליטה מוחלטת והחמצות רבות של הורודים

יובלי62

New member
אנאיטסונה -5

משחק קריטי ביותר לאורחת שנמצאת מתח לקו האדום. הקבוצה חייבת לנצח .
אבל את הניצחון שלה היא תנסה להשיג נגד שכנותיה לתחתית שהיא אמורה לפגוש
פלמה דה ריו , פוסאדה, ויאדוליד ופוארטו סגונטו במחזורים הבאים. היום היא מגיעה לאנאיטסונה
כשהיא מודעת לכך שסיכויה קלושים מולה. שלושה שחקנים יחסרו לאורחת היום גרסיה , קרוק , וסולינו.
המארחת מצידה מצויה בכושר נהדר כאשר היא רוצה מאד לתפוס את המקום השישי בטבלה שכן
יכול להיווצר מצב שברצלונה תזכה באליפות ובגביע כאשר בגמר הגביע היא תפגוש ככל הנראה את מדריד. במצב כזה הקבוצה שבמקום השישי בספרד תשתתף באירופה בעונה הבאה.

ר"ב 7.5

נ.ב- עד מתיי מועצת ווינר יתעללו בנו? לא רק שהם שמים בתקופה האחרונה פחות כדוריד גם
המשחקים שהם נותנים אלו לא סינגלים. אז ליחידה הסמויה שמסתובבת כאן בפורום בקשה לי אליכם.
תשימו יותר כדוריד ויותר סינגלים. זה לא יתכן הזלזול הזה במהמר הישראלי . הרי תמיד הכסף נשאר בבית. ממה אתם פוחדים? למה להקשות יותר ויותר ?

black belt

New member
איינדהובן-איאקס

מלחמת עולם הולכת להיות הערב באצטדיון פיליפס שבאיינדהובן.
משחק על 6 נקודות ועל האליפות אם תרצו, למרות אחרי המשחק הערב ישארו עוד 4 מחזורים לסיום העונה.

איאקס מובילה ב 3 נקודות על איינדהובן שבמקום השלישי, כשבתווך יש גם את ויטסה במקום השני שכבר שיחקה המחזור ונמצאת עם משחק עודף.

איאקס בכושר מעולה דוהרת לאליפות שלישית ברציפות וניצחון הערב כנראה יבטיח לה סופית את האליפות. הפסד- וכל משחק מעכשיו יהיה כמו גמר גביע, תיקו- גם ישרת את איאקס ויהווה סוג של ניצחון קטן.

לגבי נתונים- איינדהובן הפסידה רק פעמיים העונה בבית והיא בלי שום תוצאת תיקו ביתית העונה.

איאקס קבוצת חוץ מעולה שהפסידה רק פעם אחת העונה מחוץ לביתה.
הפעם האחרונה שקבוצת החוץ ניצחה במפגשים בין השתיים הייתה בעונת 2007/08.

היחסים בווינר על הביתית חופפים לממוצע בעולם.

לסיכום: איאקס נראית מצויין ויש מצב שתיקח את האליפות בסוף, אבל לי אישית קשה לראות את איינדהובן מפסידה הערב בבית ליריבה הגדולה ומגישה לה את האליפות על מגש של כסף.

איינדהובן 1x ואם כבר לבחור אז התיקו נראה לי יותר חזק.

עוד הימור למשחק הזה- אובר בשערים למרות שהיחס ברצפה.
ההסטוריה בין הקבוצות רוויה בשערים והממוצע במפגשים ביניהן גבוה.

cristian tello

New member
משחק שכל תוצאה אפשרית בו, ליגה הולנדית במיטבה

לא לשכוח את פיינורד שנמצאת חזק חזק בעניינים

אם לבחור כפול במשחק הזה, אז ביחסים טובים יותר זה פסו בגול או אייאקס תיקו כי כמו שציינת לאייאקס תוצאת תיקו טובה ומאידך קשה לראות את פסו מנצחת מעל 2

מוטי85

New member
242. סראגוסה 1+

סראגוסה המדורגת במקום ה18 ומתחת לקו האדום מארחת את ברצלונה הראשונה בטבלה .

לסראגוסה מעכשיו כל משחק זה משחק הישרדות בשבילה וחשוב לאגור נקודות לצאת מהתחתית שבה היא נמצאת , ברצלונה עדיין לא הבטיחה אליפות אבל היא במרחק 13 נקודות מהשנייה ריאל מדריד . ברצלונה מתמקדת עכשיו בליגת האלופות נגד באיירן מינכן וזה משחק קשה עבורה .
היום ברצלונה תשחק ללא מסי , אינייסטה , גורדי אלבה . וסארגוסה נלחמת לא לרדת ליגה וכל נקודה חשובה לה . סראגוסה לפני שבועיים סיימה בתיקו נגד ריאל מדריד ואני חושב שעם המוטיבציה של היום בביתה לעיני הקהל הביתי היא לא תפסיד לברצלונה בביתה .

אני פה עם סראגוסה 1+ ביחס מפנק .

w i n n e r r r

New member
תגיד את זה לחנבוב שאמרתי לו שיקח ב1.55

הוא ביטל לא אומר שיתפוס ב100% אבל בוא נגיד שמאמין ב85% לפחות חבל בעיה שלו או שלא את זה נדע בהמשך.

w i n n e r r r

New member
חייב להתחיל לפסק

הוא ביטל אותי לא אומר שיתפוס ב100% אבל בוא נגיד שמאמין ב85% לפחות חבל בעיה שלו או שלא את זה נדע בהמשך.

w i n n e r r r

New member
אינעל דינקום הנקודה לא נכנסת במקום!!!!!

הוא ביטל.

למה אין איזו מערכת עריכה כלשהי במקום כל פעם לפתוח הודעה חדשה כמו בפייסבוק למשל.

lfc10

New member
אם הייתי ברשת לא הייתי חושב פעמיים

כמה מעצבן שעד שיש הימור כזה בווינר צריך לחפש עם מה לשלב

הימור מעניין להיום

סך הכל שערים‎ (2-3) ‎ - מאיורקה/סלטה ויגו

2 קבוצות התחתית האלה יודעות שבמפגש הזה חייבת להיות מנצחת , תיקו ותישהן כנראה ישחקן בליגה השניה (שתיהן 24 נ'ק , 4 נ'ק מהקו האדום)
אין ספק שהמשחק הזה יהיה התקפי מהדקה הראשונה שלו ועד הדקה האחרונה שלו.
מה גם שהמשחקים של 2 הקבוצות האלה ידועים בכמות השערים שלהם.

גם בווינר וגם בבטים יש חסים טובים על 4 שערים ומעלה .
גם אובר 2.5 אפשרי למי שקצת חושש

למעלה