המלות לראשון ערב יום הזכרון

מכבי -12.5

מחר ב3 משחק השלמה למחזור אמצע השבוע הקודם, מכבי הולכת לפרק את בני השרון מכה סיבות, היא שווה יותר מ13 הפרש מולה, היא בכושר משחק טוביותר מבני השרון, היא יודעת שהיא חייבת להשתחרר בשביל לשכוח את שבוע מדריד, שנגמר בשני תבוסות כואבות ובעיקר היא עצבנית ואין כמו קבוצה ישראלית חסרת יומרות בשביל לשחרר עליה עצבים. כם סקור של 163 נקודות גבוהה מדי, אני מאמין שמכבי יבואו להרביץ בהגנה שהיתה רכה מדי נגד ריאל במיוחד במשחק הראשון ולשפר את משחק ההגנה שלהם כולל החזרת הביטחון לג'יימס.
163 נקודות זה יותר מדי למשחק מהסוג הזה. בני השרון לא יפסידו.
מה גם שבני השרון ככל הנראה נשארו בליגה (אלה אם יפסידו 4 משחקים כולל מחר, ואשקלון תנצח חמש, זה לא יקרה וזה לא יקרה).
80-50 תוצאה מאד הגיונית למחר.

רואה את המשחק לגמרי אחרת ממך.

רוב השחקנים הולכים לקבל מנוחה מחר ולא נראה לי שג'יימס הולך לקבל מחר יותר מ10 דקות.
הדבר האחרון שמכבי צריכה מחר זה משחק שתקוע לה כמו עצם בגרון. המשחקים האינטנסיביים והטיסות ייתנו את שלהם ורוב השחקנים החשובים ימעטו לשחק.
לא שהרצליה קבוצה כזו גדולה אבל אני לא מאמין ביותר מ10 הפרש.

רון65

New member
חנהבוב! אתה מספר לעצמך סיפור

וכדי להצדיק אותו, אתה מגבב בכל מיני שטויות.

רוצה סיפור הפוך? בבקשה!

1. למכבי שני משחקים הרבה יותר חשובים ביום שלישי ואולי ביום חמישי.
2. גם אם מכבי תפסיד הערב, היא תשאר במקום הראשון.
3. השחקנים יקבלו מנטחה רבה.
4. מצב רוח שפוף בקבוצה.....

פשוט לא מבין את השטויות שאתה כותב.

liran252

New member
חנהבוב חייב מנוחה - ההימורים האלה גומרים אותו

טוב יעשה מונטלה אם יוציא אותו לאיזה מנוחה מאולצת.
למרות ההפצצת שלו אמש,הוא עצמו הודה שהוא בתוך סחרור של הימורים,ואני חרד לגורלו וחרד לכך שהוא מפסיד כסף שאין באפשרותו להפסיד.
בסוף הוא עוד ייגמרו בתור מוכר ארטיקים במשחקים של נהריה או בתור נהג של הכרכרות עם הסוסים בנהריה.

אני אדם בוגר, לא ילד, ויודע מה הוא עושה

אמרתי, וידעתי שזה יקרה, מאלגה נתנה לי חתיכת מכה לפנים ען שני שערים עמוק בתוספת זמן, שלקח לי יום וקצת להתאושש מהם,
וגרמה לי ללכת על דברים שלא האמנתי שהלכתי עליהם רק בשביל לנסות להחזיר הפסד. זה דבר שלא קרה לי יותר מדי זמן, ואמרתי את זה פה שאם אני רואה שזה קורה לי שוב, אני יקח הפסקה בלי קשר למונטלה. רבע שעה אחרי ההפסד רשמתי פה שאני יודע שאסור לי היה להמר יום אחרי מלאגה ועשיתי את זה. מכאן ועד חסימה זה מוגזם, לא פוגע ולא מזיק לאף אחד. החפלתי תחשבון שלי ל100$
אתמול, שהימרתי בצורה זהירה מאד והכל פגע וגם היום כנראה אני לא מתכוון להשתגע כי כל המשחקים קשים.
זה שאני מאמין שהספסל של מכבי עצבנית יכול לנצח ב30 הפרש את בני השרון ביום נתון ואנשים שכחו שבני השרון בפגרה של חודש ובליגה שלנו מספיק למכבי 3-4 דקות של חוסר איפוס מצד היריבה בשביל לברוח לה לדו ספרתי ולשבור אותה, ואתם חושבים אחרת ממני לא חושב שזה רע, אני חושב שאפילו זה טוב שאנשים יקראו עוד צד על המשחק הזה שלא כולם חושבים עליו. אם אתם חושבים שבני השרון בלי למשחק רשמי חודש לוקחת את מכבי למשחק צמוד, לדעתי אתם לא מספיק מעריכים את מכבי או יותר נכון מזלזלים מאד בריאל...

cristian tello

New member
איזה "עליהום" לא מוצדק לדעתי...

כולם פה אנשים בוגרים ויודעים מה הם עושים, מאמין שכולם גם יש להם קריירה ואף אחד פה לא במצב של למכור את הבית ואת המשפחה

כל אחד זכותו להביע דעה איך שהוא רואה לנכון, אפשר לקבל אפשר לא לקבל, אבל מפה ועד ללבקר הדרך ארוכה לדעתי

כל אחד יש לו את הסגנון שלו את האופי שלו את הראות שלו, ושיבושם לו...

אם כולם היו אותו הדבר הפורום היה משעמם...

לכן בואו נתרכז בתכלס ולא בתפל...

cristian tello

New member
ולגבי המשחק הספציפי של מכבי

הוא יכול ללכת ל-2 כיוונים ברמה שווה

הכיוון של מנוחה ושמירת אנרגיה והרצליה תכפה משחק צמוד מה עוד שהיא הסוס השחור תמיד הייתה של מכבי

או שמכבי מתפוצצת וזה גם לגיטימי ביותר כי הספסל של מכבי גם יותר טוב מכל קבוצה מכל חמישייה בארץ...

לדעתי הרצליה כן מסוגלת לתת משחק צמוד למרות שלא אופתע אם מכבי גם תביס

בהצלחה לכולם

Tayson8

New member
זה מה שהמועצה רוצה שתחשבו

מכביי ינוחו
הספסל ישחק
ובלה בלה בלה

אבל עדיין גם אם זה יקרה וכל הכוכבים ינוחו
עדיין אני חושב שמורן רוט לנדסברג פניני קינר מדלי ואליהו גדולים ב20 הפרש ומעלה על בני השרון
מה גם הם באים רעבים סופר רעבים למשחק ועצבניים , לא יירחמו
בהצלחה

עוגי21

New member
לא מבין מה אתם רוצים מהבן אדם

הוא מנתח את המשחק בצורה אחת, אתם חושבים אחרת..
אתם לא חייבים להסכים איתו.
זה לא שהוא נתן מידע שיקרי או משהו כזה.

hanaorb, הבאת את זה על עצמך כשדיברת סכומים

מסכים שהעליהום הזה מיותר, אבל מרגע שהתחלת לדבר על הסכומים שאתה מהמר הפכת את הכיסים שלך לפני כולם,
אז מה הפלא שעכשיו נכנסים לך לחיים?

בגלל זה אני אישית לא אוהב כשמדברים על סכומי הימור. רוצים או לא רוצים, זה משפיע על ההתייחסות להמלצות.
וכמו במקרה שלך, מרוב סכומים כבר לא מסתכלים על ההימור ולא על ההסבר.

אדן הזארד היקר, רוצים שיכנוס לי לכיס

כל אדם שיחשוב מה שטוב לו לחשוב. לי זה לא מפריע, אני יודע תסכומים שאני מהמר עליהם שהוא נמוך מרוב מה שאנשים מהמרים פה.

johnni77

New member
הוא הכפיל את הכרטיס החדש שהוא קנה בוויקטור

אז מה כולם רוצים ..
תאמינו לי שדיברתי איתו וגם סבא סומך עליו
הוא אמר לי , והוא אדם בוגר ואחראי לעצמו
אני מקווה שמונטלה ישקול שנית את עונש ההשעיה
עד ספטמבר ..לא מגיע לך השעיה כזו ארוכה
במיוחד שעכשיו חזרת לעצמך והראית לכולם
את היכולות שלך

נו כמו שצפיתי, גם בסרק מכבי טובה מכל הליגה

הזאת. כמה שבני השרון רצו ולחמו עד הסוף, וכמה שמכבי עלובים מתחת לסל (ריבאונד הגנה) המשחק לא היה בשום שלב בסכנה אמיתית וכל המחצית השניה הליין היה בצד של מכבי.

w i n n e r r r

New member
יפה מאוד אתה במומנטום מעולה

גם לי היה יום מדהים חבל שנפל דווקא ביום כזה עצוב ליהודים..

w i n n e r r r

New member
20 שקל טור יעני ערך

בארסה לא מנצחת-בלי מסי איינסטה וגם הגנה לא ממש בשיאה במשחק חוץ שווה יחס קרוב ל3.

ריאל לא מנצחת-גם ריאל בטח יעשו רוטציות גם להם משחק בחוץ לא חושב שהמוטבציה שלהם לנצח בשיאה גם פה היחס קרוב ל3 שווה ניסיון.

בה-טבז משחק גביע בדר"כ אגרסיבי לחוץ אם השער לא יכנס מוקדם יהיה משחק דל שערים בכלל טבז מבחנתי כבר שנים שלא באמת חלוץ בטח היום ישים שלושער בכל מקרה סימון X

זהו 20 שקל למועצה שיבלו.

cristian tello

New member
27 פאלרמו-בולוניה

פארלמו -3 מהמקום שנשאר בליגה

בולוניה עם +10 בחוף מבטחים, לא תגיע לאירופה גם

פאלרמו אחרי 2 נצ רצוף מאוד יפים 2-0 בבית רומא ו3-1 בחוץ סמפדוריה

בולוניה אחרי 3 מש ללא נצ 1 הפ 2 תיקו

פאלרמו 5 משפגשים אחרונים בביתה 5/5

בולוניה קבוצת חוץ גרועה 4 נצ 1 ת 10 הפ

פאלרמו ניצחון

למעלה