המכתב האחד עשר

*קסנדרה

New member
המכתב האחד עשר

המכתב האחד עשר ושוב אני כותבת לך והפעם עם מעט געגוע לשמוע את קולך ואולי אף למבטך כל יום מתרגשת בי החלטה חדשה בבוקר סגרירי, אני מחליטה להתנתק וביום שמש בהיר בשמי התכלת נזכרת אני במבטך התכול כשמיים וחוזרת בי אז אמשיך ואכתוב אפנים את כאבי ואמשיך מאז התחוור לי שרגשותיי משתנים לבקרים ושיכולה להיות לי יד בשינוי רגשותי השתנו פשוט כאשר נעשיתי מודעת להם וכשאני מכירה בהם, הם הופכים לחיוביים יותר וכאשר אני מבטאת אותם, הם משתנים נראה כי ערנות, ערנות מלאה ועמוקה גורמת למרץ האדיר בי לזרום ומכוונת אותי לזכרונות היותר נעימים בחיי חושיי האינטואטיביים מורים לי לעשות את הדבר הנכון והטבעי בנסיבות מסויימות אני עושה ורק אחר כך אני נוכחת בהגיונם של הדברים וכשזה קורה אני איכשהוא לוקחת בחשבון את אירועי העתיד אתה בטח מהרהר עכשיו בינך לבינך על איזה עתיד אני כותבת,,, טוב, במכתבי הקודם הושטתי את ידי וביקשתי את ידך ודוחה אני מעלי חשיבה אובייקטיבית בפעם הבאה אני,,,, מעתה ואילך אני,,,,, ואני תוהה,,,, מה גורם לי היום לחשוב שאני חכמה יותר מאשר בשאר הימים ? קסנדרה

TheOutsider

New member
...

כמו תמיד, גורמת לי לחשוב קצת על דברים ועל איך אנחנו יכולים להיות בטוחים בדברים ומסתבר שלא יכולים... נעים ונדים בין מציאות למציאות שכולן יכולות להיות בעצם אשליה עד כמה שאני יודע... ושוב הדבר היחיד שיש לי להגיד לך זה שרק תקווה יכולה לעזור...

*קסנדרה

New member
תגובה לך ממני

איש יקר אני לא כותבת מתוך התנסות אישית. אני כותבת מתוך צורך הכתיבה, היצירה הדמיונית. אני מאושרת בחיי, נשואה באושר רב, לומדת עובדת ועוד... אבל,,, כמו בכל כתיבה יש את הגרעין, ואלו אולי הרהורים נוגים של החמצה, תקווה ועוד.. תודה על תגובותיך קסנדרה

TheOutsider

New member
התנפץ

אבוי הרסת לי קצת תמונה אולי טיפש מאוד שלא הבנתי כבר מההתחלה מרגיש טיפש שלא הבנתי... אבל מה לעשות.. חייב לציין שקצת הרס הרבה הרס :)

*קסנדרה

New member
צר לי, אבל לא באמת

לא בטוחה שצר לי, לא בטוחה שלא, בעצם לא יודעת להחליט,,, בטוחני שאם תחשוב עליי תשמח בשבילי, שאין כאב בחיי. ואם תחשוב על הנפש, הרוח והדמיון היצירתי, אז שוב תשמח שיש מי שמסוגל ליצור גם ללא חוויות אישיות אלא מתוך געגוע למה שלא היה, למה שאולי לא יהיה. אולי לחוויות אחרות, או התנסויות אחרות ???? אולי כמיהה למשהו מרגש ???? בידידות קסנדרה

מנו

New member
קסנדרה יקרה..לילית

עשית זאת שוב! מזדהה איתך, את כל-כך אישה וזה נפלא! ניראה לי בכל זאת שיש דברים בגו..... מכתביך נכתבו למישהו אמיתי, שנסבות גורל הפרידו בינכם(?.) מחבקת אותך בחום אישה יקרה לילית

*קסנדרה

New member
תודה על התגובה, ותקראי את תגובתי

לא, לא נפרדתי מעולם מאדם אהוב, האיש האהוב עלי, נמצא לצדי מזה 31 שנות נשואי לו. אבל יש תמיד געגוע למשהו בלתי ידוע, למשהו מרגש והנה אלו הם החומרים הגורמים לכולנו ליצור, לכתוב ולחבר מנגינות חדשות אם במלל או בתווים. שמחה תמיד לקרוא את תגובותייך קסנדרה

קסנדרה אישה יקרה מאוד !

שואלת אני מאיפה את שואבת את הרגש המדהים, האין סופי, הזה כל כך נהנית מכיסופים אלה :))) תודה לך :)) ענבל

*קסנדרה

New member
למלאך הנהדרת

מלאך הנפלאה נהנית אני מתגובותייך ועוד יותר מאהבתך לכתיבתי,כמובן. אני שואבת מתוך לבי הרוגש שאוהב את כל העולם כמיקשה אחת, ואת הפרט אחד אחד. לגבי כל ברוא אל, הוא עולם ומלואו. אוהבת אני את החיים, ואוהבת אני לאהוב את האהבה. ידידתך קסנדרה

למעלה