המכשפה הגיע 3 ימים לפני הבטא

יובל@

New member
המכשפה הגיע 3 ימים לפני הבטא ../images/Emo7.gif

כמה שאני שונאת לקרוא לה כך, אבל הפעם באמת מתאים לה השם זה! אני מתנחמת מכך שלפחות נחסכו ממני 3 ימים של מתח וצפיה. אני לא אגיד לכם שאני מצטערת שעשיתי את הטיפול הזה אבל איפה שהוא בתת מודע ידעתי שזה לא יצליח גם הפעם. פשוט ידעתי. יש לי הרגשה שעם כל ההשלמה שלי לגבי הדרך בה בחרנו, כלומר להמשיך עם תרומת זרע, עמוק עמוק בפנים אני עדיין לא משלימה עם זה והגוף פשוט מסרב לקבל זאת. אני לא דתיה אבל אני מאמינה. אני מאמינה שאם עד היום עברנו 5 הזרעות מזרע תורם והריון אחד שהפסיק, כנראה שלא זאת הדרך הנכונה עבורנו, הדרך בה "הוחלט" שיהיו לנו ילדים. כל עוד אני מאמינה שאוכל להרות פעם מזרע בעלי, לא אוכל להרות מזרע תורם. ביום שאאבד את התקוה הזאת אולי הגוף ירפה ויוותר. אני לא רוצה שתנסו לשכנע אותי לחשוב אחרת כי זה מה שאני מרגישה. או יותר נכון מה שאני מרגישה שהגוף שלי משדר לי. עייפתי מניסיונות ואני חייבת הפסקה. הפסקה אמיתית של כמה חודשים. אני רוצה לשקם את בריאותי ולהתחזק. להכין את עצמי גופנית ונפשית להמשך הטיפולים. אני מאמינה באמת שהמצב אצל בעלי ישתפר ועוד אהרה מזרעו. אני מאמינה שזאת הדרך הנכונה! ממכם אני מבקשת המלצות על מטפלים אלטרנטיביים – שיאצו, רפלקסולוגיה, דיקור, נתורופתיה וכו´. כל המלצה תתקבל בברכה ובתודה. היום אני עדיין בוכה וכואבת, אבל אני עדיין רואה את האור בקצה המנהרה ומקווה שהיא לא תהיה ארוכה מידי. יובל

עמית@

New member
ביקשת שלא אנסה לשכנע אותך

אז אני סוכרת את פי. לא מכירה כל כך מטפלים אלטרנטיביים אבל מאחלת לך את כל הטוב שרק תוכלי להפיק מהפסקה. וצר לי על השלילי עמית

לא מכיר מטפלים אלטרנטיביים

שמתיימרים בעזרת שיאצו או רפלקסולוגיה לפתור בעיות פוריות כן מכיר מישהי מהפורום שתתן לך מכל הלב עיסוי ואוזן קשבת אני סומך עליה שתגיד זאת בעצמה לכשתכנס ותגיב הגוף שלנו לא משקר אותנו הוא אולי בוגד בכך שלא מצליח למלא את כל תפקידיו אם את מרגישה שהוא מאותת לך לנוח ולהפנים את הצעד הבא אז הוא כנראה צודק מין עסקה שאת מתחשבת בו והוא יתחשב בך מצטער על השלילי שהגיע כה מהר מקווה שהפעם הבאה תסתיים בצורה המוצלחת ביותר מסר נשלח עןד קודם כפי שבטח ראית ליאור

נועם@בת

New member
../images/Emo14.gif אויש יובלי ../images/Emo24.gif

כואב לשמוע, אבל אני רואה בך השלמה עם המצב. בטח שלא אנסה לשכנע אותך, אלו החיים שלך ושל בעלך, ורק אתם תחליטו מה לעשות. את יודעת שאני תמיד קופצת להמליץ על הפסקה
בעיקר אם את רוצה לחכות ולראות מה תוצאות הניתוח. אם את מאזור המרכז, אז ברמת אביב קיים "מכון בראשית" שנותן טיפולי פריון אלטרנטיביים במקביל או במקום טיפולים קונבנציונאליים. לנשים ולגברים גם יחד. לא התנסיתי בטיפול שלהם, אבל אחרות שהתנסו המליצו. זה בדיוק הזמן לתת לגוף את מה שהטיפולים לקחו ממנו. ולהכין את עצמך ואת הרחם שלך לקלוט עובר ולהחזיק אותו שם בריא עד הלידה. הנה, קחי כתף, וגם טישו רך, ותבכי עוד קצת. אחר כך תתחילי את הדרך הבטוחה להיות אמא.
נועם

צר לי, יובל ../images/Emo14.gif../images/Emo24.gif../images/Emo14.gif

לא אנסה לשכנע אותך. למרות שלא עברתי את מה שאת עוברת, אני מאמינה בתחושות ואמונות פנימיות. מקווה שתהרי מזרעו של בעלך. סיגל

רותם ש

New member
המלצה על מטפל אלטרנטיבי

יובל, אני בדרך כלל לא משתתפת כאן יותר מדי אבל יצא לי לקרוא את הסיפור שלך ולהתרשם מן הבטחון בצידקת הדרך שנושב מהודעותיך. גם אני מקווה שהמנהרה שלכם קצרה ופתוחה. אני טופלתי בדיקור דרך מכבי טבעי אצל דר´ גלמן ברמת אביב, גם במקביל לאיקקלומין וגם בלי. אני יודעת שדיקור יכול לעזור לשני בני הזוג בבעיות פוריות. הייתי מאוד מרוצה מהטיפול שלו. אם את רוצה עוד פרטים את מוזמנת לכתוב לי למייל. רותם

מרב.

New member
יובלית

צדתי את הצער שלך עוד בהודעה שכתבת לאושרת, ורק המחשב שמזדחל לו היום מנע ממני לשרשר לך כבר שם הודעה. אני מאמינה בַאמונה, ולא משנה מי הוא נשוא האמונה הזו, ומה זה חשוב אם כן תוכלי או לא תוכלי להרות מזרע תורם- את רוצה להרות מהאיש שלך, להכיל את זרעו וליצור את פרי האהבה המעורב בין שניכם. וזה מה שחשוב, לא צריך למצוא לכך צידוקים. אני איתך, תומכת ברצון הפשוט והצנוע כל כך הזה. קחי לך את ההפסקה הזו, כי את צריכה, כי מגיע לך, כי עבר עלייך חודש קשה עם החלטות קשות וגורליות וזה מתיש כל כך. אני בעד הפסקה בעלת ערך מוסף הן לגוף והן לנפש, וכרגע התחלתי אצל מדקר שהומלץ בתחום הפוריות. אומנם כרגע אני עסוקה בלפתור את כאבי הגב שנחתו עלי יש מאיין, אבל מתכוונת להתחיל שבוע הבא לגעת בנושא העיקרי. אם תרצי פרטים- אשמח לתת, הוא קנה את אמוני (וזה חשוב לי מאוד) ומקבל בת"א. רוצה לקחת לך קצת מהעצב ומהכאב, ורוצה גם לעודד ולהבטיח שזה יצליח. את יודעת, משהו שתמיד הפתיע אותי כשהייתי טסה: גם כשהיה ממש ממש מעונן למטה, קודר ואפרורי ומדכא כל כך, כשהמטוס בקע את חומת העננים, השמש היתה שם, זוהרת במלוא הודה, קורצת ושובבה, כאילו מעולם לא נעלמה. תעצמי עיניים ותדמייני לך את זה, מראה משובב נפש ונוטע אמונה חזקה כ"כ, וזה הדימוי שהייתי מבקשת להותיר לך היום, זה האור בקצה המנהרה שאני רואה. מחבקת אותך, מרב

רומי 007

New member
יובל יקרה שלי

אני מאמינה גדולה באינטואיציה. גם לעניין מיהות מקור הזרע - אולי את צודקת.דוגמא: חברה שלי שאימצה ילד לאחרונה ניסתה משך כמה חודשים לרקוד על שתי החתונות: גם להתקדם בסדנת האימוץ וגם לעשות IVF ואז הבינה שזה בלתי אפשרי ושמוכרחים למקד את האנרגיה בדבר אחד בלבד, היא הפסיקה עם ההפריות והתמקדה באימוץ. עכשיו אחרי תקופה שהילד המאומץ כבר בבית היא חוזרת להפריות. בנוסף, אין ספק שאת יודעת אם את צריכה עכשיו הפסקה. הכשלון הוא דבר קשה אבל למרות שאת אומרת שעייפת שומעים שאת בחורה עם המון המון כוח רצון. ואת זה האינטואיציה שלי אומרת לי... חשוב מאוד לחזק את הגוף בהפסקה: צמחים, רפלקסולוגיה וכו´. לא כתבת מאיפה את בארץ אז קצת קשה לתת המלצה כללית. תכתבי ואשלח לך מסר עם טלפונים מתאימים.

יובלי דוקא האמנתי שתיהי ....../images/Emo10.gif

הריונית החודש כ"כ מצטערת לשמוע שולחת לך
גדול לעידוד יונית החיננית

אני מצטרפת לסותמות הפה.

אני לא אנסה לשכנע אותך לחשוב אחרת, ואת הרי יודעת ומכירה את דעתי כי אני זו שנתתי לך את המייל של חברתי עם הילדות מזרע תורם. עצם זה שקיימת האופציה שתצליחי להרות מזרעו של בעלך זה כבר טוב. כי יש כאלה שאין להם כלל אופציה זו, ואת זה יש לזכור (הרי זו חצי הכוס המלאה שאנחנו מחפשות כל הזמן). אני יודעת שאת מהמרכז ולכן אני לא מכירה שם אף מטפל. סורי. אני בטוחה שאת בוכה וכואבת, והלב מדמם כמו המקום האחר בגוף
אבל יהיה. בטוח שיהיה. רק שעם ההפסקה בדרך זה לא יהיה כנראה עכשיו. סאני.

נטאשה

New member
יובל

מצטערת מאוד לשמוע יכולה אולי לעזור בעינין האלטרנטיבי תכתבי לי מסר ובו תגידי לי מאיזה איזור את בארץ ואנסה להליץ לך דלית

סיגל 01

New member
אני יכולה להמליץ לך על מטפלים

אלטרנטיביים בכל התחומים עשיתי רפלקסולוגיה והיום אני בטיפול מס´ 30 של דיקור. אני מאד בעד טיפולים שכאלה, לי באופן אישי זה מאד עוזר, בעיקר עוזר לי להיות רגועה יותר. (זו בכלל הסיבה שפניתי לסוג הזה של הרפואה). אבל, למה לך לבזבז כספים מיותרים? לכל קופה יש מרפאת כאב או רפואה משלימה. אני במאוחדת ויודעת בודאות שיש להם, יש את כללית משלים, וכנראה גם במכבי. המטפלים שם מעולים, החסרון היחיד שאת מקבלת רק סדרה של 15 טיפולים מסובסדים. אז תבררי בקופה, כדאי לנצל את השירות הזה.

יובל, אני חושבת שאת יודעת הכי טוב

מה מתאים לך ולגוף שלך. אם הגעת למסקנה שזו הסיבה שאתם לא מצליחים, את צודקת לעשות הפסקה ולחכות לראות מה קורה עם הזרע "שלכם". מאוד מאוד מקווה שבקרוב תבואי ותגידי "אמרתי לכם!"

הרמוניה

New member
יובלי../images/Emo85.gif(זה לחיבוק)

חשוב להקשיב לגוף ועוד יותר חשוב להקשיב ללב.... מקווה שתמצאו בעזרתו את הדרך הכי נכונה והכי טובה עבורכם. הרמוניה

אושרת@@

New member
../images/Emo123.gif אופפפ יובל חשבתי שלפחות את תעשי

את זה!!! צר לי מאוד אבל עשית בכלל בדיקת הריון??? זה שיש דימום לא אומר,,,בערך,,, לא רוצה לנטוע תקוות שווא אבל אולי בכל זאת תעשי בדיקה??? בכל אופן, שולחת לך חיבוק גדול והרבה הרבה נשיקות

TWEETY =^.^=

New member
../images/Emo7.gif אופפפ ../images/Emo7.gif אופפפפפפפפפפ../images/Emo7.gif

אויש יובי מתוקה שלי, כמה חיכתי כמה קיוויתי
אני לא אנסה לשכנע אותך במה נכון או לא, אני רק יודעת שאם הגוף מבקש הפסקה, אז סימן שהוא צריך אותו. דבר אחד כן אנסה לשכנע,,,וזה שלא תיסגרי את הדלת לגבי הפריה עם זרע של תורם. אני מבינה, את הדילמה, מבינה את הכאב, אך רוצה להציע לך לא להגיע להחלטות עכשיו, אלא רק לאחר פסק הזמן שתיקחי לעצמך. עכשיו את כואבת, עכשיו את מאוכזבת,,,לכן קחי לעצמך חופשה ותני לעצמך המון המון פינוקים בתקופה זו,,,,,וכשזה יהיה רלוונטי, תחליטו מה הלאה ואיך. בנתיים אני שולחת לך המון חיבוקיות והמון נישוקיות ומצטערת שאין פרצופונים להמתקת היום, פשוט קיבלתי דף שגיעה. חוצמיזה שאני מנסה להתקשר,,,אך כנראה שאינכם בבית

מירה@

New member
הי יובל,

כמובן שלא אנסה לשכנע אותך אחרת, זו החלטה שלך ושל בעלך בלבד. מקווה שתראי את האור במהרה נראה לי שאת מתקרבת חיבוק גדול מירה

יובל יקרה

אני מאמינה בתחושה הפנימית שלך. אני גם כל כך מבינה את הרצון שלא ינסו לשנות את דעתך אחרי שקיבלת החלטה. הייתי במקום הזה לפני קצת יותר מחודש. קיבלתי החלטה קשה ולא רציתי ינסו לשנות אותה. אני גם מאמינה שהפסקה בטיפול יכולה לתת פרספקטיבה נוספת על הדברים. אני חייבת לספר לך משהו, היום מישהי בעבודה אמרה לי שהיא הלכה למין כוהנת רוחנית כזו (אני דווקא לא כל כך מאמינה בדברים כאלה), האישה ההיא אמרה לה שהעובר שהיא איבדה לפני שנה וחצי זו נפש תועה שתחזור אליה. כמו שהיא מחפשת אותה כבת כך הנפש מחפשת אותה. אני מאמינה שיש שם נפשות שמחפשות להגיע אלינו. קשה להם קצת אבל הם יבואו בסוף. חייבים להאמין בכך. מאחלת לך רק טוב ומנסה לחזק זוהרה

רומי^^

New member
יובלי חמודה ../images/Emo14.gif

מקווה שתתאוששו במהרה, ושתזכו בנסיון הבא שלכם להביא ילד לעולם... הפסקה, מנסיון, אף פעם לא מזיקה. למרות שהיא נראית לפני שלוקחים אותה כדבר הכי נורא בעולם - את לומדת להתענג כל רגע ורגע על עוד יום שעבר ללא זריקות, ועל "בוגי-בוגי"(כדברי טוויטי) ללא חישובים מעצבנים...
באשר לתרומת הזרע - מקווה בשבילכם שאכן תוכלו להביא ילד מזרעו של בעלך, ושאכן זה אפשרי, אבל רק רוצה להציע, שאם הדבר לא בר ביצוע - לכו לייעוץ או משהו, כדי שתוכלו להיות שלמים עם זה. אני לא מאמינה שבגלל זה לא נקלטת,אבל בסופו של דבר אתם צריכים ללכת לפי הרגשתכם (וסליחה אם זה נשמע מעט "פלצני") בכל מקרה - מאחלת לכם מכל ה-
שיהיה

למעלה