המייסדים המגניבים
פיק מטומטם

• פותח הנושא mjlk
  • פורסם בתאריך

mjlk

New member
המייסדים המגניבים../images/Emo66.gif פיק מטומטם

היה זה יום אביבי, שמשי וחביבי, שם מתחיל סיפורנו. על ראש מגדל האסטרונומיה בטירת הוגוורטס המעוצבת בקפידה על ידי האדריכל הטוב בבריטניה - מודלף מריאקובסלוני, עמדו ארבעה אנשים מרשימים למראה. האחד היו היה גודריק גריפינדור, שכהרגלו סינוור את השמש בצבע גלימתו האדום הבוהק, השני במספר היה סלזאר סלית'רין שהחליט להתאפר בסגנון "אצטדיון" ומרח צללית ירוקה על כל חלקי פניו. השלישית הייתה לא אחרת מאשר הלגה הפאלפאף שדמתה באופן מחריד לגירית, ובכל זאת החליטה לנעוץ כובע צהוב עם נוצות תואמות על ראשה, הרביעית והאחרונה הייתה רוונה רביינקלו, היפייפיה בעלת העיניים הכחולות. "מה רע לך, גברתי?" שאל בנימוס גודריק את רוונה כששם לב למבט המוטרד על פניה. "שום דבר שאמור לעניין אותך, אנא, אל תטריח את עצמך." ענתה רוונה ועפעפה בעיניה בחן. "אין זו טרחה, רוונה, אם כי כבוד גדול לעזור לגברת נאה כמוך." אמר גודריק כתשובה וחייך בחביבות. "לא, אל נא תטריח את עצמך." חזרה שוב. "באמת שזה לא מפריע לי." התעקש גודריק. "אמרתי לך שלא תטרח!!!" התפרצה לפתע רוונה ועצמה את עיניה. שלושת הנוכחים הביטו עליה בהפתעה. "מה אתה לא מבין?! הסתלק מפה! מגדל האסטרונומיה באחריותי!!! לכו! לכו! השאירו אותי לבד!!!" שלושתם, גודריק, סלזאר והלגה מיהרו להסתלק ממגדל האסטרונומיה ולהניח לרוונה להתרגז באופן עצמאי. "לעזאזל!" מלמלה רוונה, עיניה עוד עצומות כשדמעות נוצצות זולגות מהן. היא פתחה בקושי מסוים את עין ימין שהייתה אדומה ודומעת. "כשאני אתפוס את האידיוט הזה!" היא דחפה אצבע נשית אל עינה וכשהוציאה משם, על ידה נחה עדשה עדינה וכחולה. "אני שונאת עדשות! ואני חייבת לשים אותן רק בגלל ששלושת המטומטמים האלה החליטו שהצבע שלי יהיה כחול!" היא מלמלה לעצמה בייאוש ובעזרת שרביטה שטפה את העדשה הזערורית. "רוונה, הכל בסדר?" נשמע קולה של הלגה מעבר לדלת הכניסה למגדל. "כן, כן, בוודאי!" ענתה במאמץ לא להישמע בוכייה או כועסת. "ואני שונאת כחול!" חזרה למלמל. לאחר שהתגברה על המשבר בעין ימין, עין שמאל התחילה לעשות לה בעיות. אבל לא על כך בא לספר לכם הסיפור. אלא על מה שקרה מאוחר יותר בחדר המועדון של "המייסדים המגניבים". סלזאר, שבאופן נורא לא מפתיע צבע את זקנו בירוק זית נכנס לחדר המועדון עליו היה שלט "אין כניסה! רק למייסדים המגניבים". הוא פתח את הדלת ותפס את הלגה וגודריק בשעת מעשה. "או מרלין הגדול! מה אתם חושבים שאתם עושים?!" "הו, סלזאר, באת בדיוק בזמן." אמרה הלגה באנחת התרגשות. "לא ולא – משכב זכר? לעולם לא! אתם מערערים את מעמדו של טוהר הדם!" מחה סלזאר. "מה? לא! בדיוק הגענו חלק הטוב! שלגיה מגיעה לבית של סבתא!" אמרה הלגה בהתלהבות והציגה לסלזאר ספר גדול עליו מצוירת ילדה עם כיפה אדומה וזאב אדם מחזיק בסבתא ממורטת. "מה? כיפה אדומה?! היה כתוב שאני תופס אתכם בשעת מעשה! אין לזה שום קשר לכיפה אדומה!" אמר סלזאר. "תן לי להסביר-" אמר גודריק. "לא! אין מה להסביר – אני עוזב את הטירה!" קטע אותו סלזאר והרים את ידו בדרמטיות. "אתה חייב להקשיב לנו – אתה תראה שהכל מוצדק!" התעקשה הלגה. "מרלין הגדול-" "בכלל אין לך זכות דיבור! אתה מרשה לעצמך לצבוע ת'פנים בירוק! אז שב ותקשיב זקן מטומטם!" התרעם גודריק. "טוב." צייץ סלזאר ומיהר להתיישב ולסגור את הדלת. "בכל אופן, מה שרציתי להגיד זה שלא תפסת אותנו בשעת מעשה – תפסת אותנו בשעת מעשי. זו שגיאת הקלדה." אמר גודריק לאחר שנרגע מעט. "אוה... זה מסביר הרבה." אמר סלזאר וחייך, חושף עלי כוסברה ירוקים דחופים בין שיניו. "סלזאר, יש לך עלי כוסברה בין השיניים, בטח לא שמת לב כשאכלת..." אמרה הלגה במבוכה. "לא, זה בכוונה." אמר סלזאר. "אני גאון. וגאונים עושים דברים שרוב האנשים לא מבינים את משמעותם-" "כן, טוב – אם אתה גאון אני היפוגריף." נשמע קול נשי מדלת הכניסה למועדון. השלושה הסתובבו והופתעו לראות את רוונה עומדת מולם בערום מלא. "רוונה... וואוו!" אמר גודריק ופער את עיניו.

mjlk

New member
המשך וזהו

"על מה אתה מסתכל, גודי?" שאלה רוונה בקוצר רוח. "גודי? גוד, גואד... גאד – כן, כן, - זאת המילה המתאימה, הווו גאד, רוונה! תעשי לי חורש!" התפרץ גודריק. רוונה שלפה שרביט, ובהינף קצר הופיעה על רצפת המועדון חורשה קטנה. "מה זה?" שאל סלזאר שהתאושש מעט מהכניסה הדרמטית של ידידתו לעבודה. "הוא ביקש חורש, לא?" שאל רוונה. "לא, ביקשתי יורש! תעשי לי יורש, רוונה!" אמר גודריק. רוונה החליפה מבט סתום עם הלגה. "שגיאות הקלדה..." אמרה הלגה כתשובה למבט השואל של חברתה. "אוה. ואם כבר שגיאות הקלדה, אז תעיף עיניך מגופי. אני לא 'עומדת מולכם בערום מלא' – אני עומדת מולכם בערות עלה." אמרה רוונה. "ומה זה ערום עלה, אם יורשה לי לשאול?" אמר סלזאר בלגלוג. "כמו מאן ופארם." אמרה רוונה. "אהה, מדליק – ערום עלה!" הלגה פלטה נחרת צחוק עד שנשמעה כמו חזיר, היא השתתקה כשכל המבטים הופנו אליה. "טוב, עדיין יש מה לראות, עלים לא מסתירים הכל, את יודעת..." אמר גודריק, עיניו עדיין פעורות. "לא, כי השתמשתי בעלי צלדניוס ענק. הכוונה, אהובי, שזה מסתיר הכול. כולל הכול." התחכמה רוונה. "אה... חבל." הודה גודריק וחזר להתיישב בספה שישב בה קודם לכן. "בכל אופן, מה עם הקפה שלי?" קטע סלזאר דממה קצרה שהשתררה בחדר. פלאק! "מה זה היה?! ינעל מרלין מקוללת!" התרעם סלזאר ושפשף את לחיו לאחר שהלגה החטיפה לו סטירה מצלצלת. "שאלת מה עם הכאפה שלך..." ענתה הלגה בטיפשות. "לא! שאלתי מה עם הקפֶה שלי!" תיקן אותה סלזאר בכעס. עיניו (הירוקות, אם לא נאמר לעיל) איימו לצאת מחוריהן. "מצטערת, אני לא אשמה שאתה רוסי עם מבטא כבד!" צווחה הלגה ורקעה ברגליה. עיניה החלו להאדים ונראה שהיא על סף בכי. "טוב, אני מוותר..." אמר סלזאר, קם והתכוון לצאת מחדר המועדון אך גודריק אחז בכתפו. "חכה-" אמר גודריק. "לא, אני הולך – אחת ולתמיד." אמר סלזאר ולא הפנה את מבטו. "טוב, פשוט היה לך משהו על הגלימה..." אמר גודריק ופנה לבדוק מה היה הדבר הרירי שהוריד מכתפו של סלזאר. "אני הולך ידידיי – אני רואה כי איני רצוי פה. להתראות." אמר סלזאר ויצא מהחדר בדרמטיות. "ואם יורשה לי להזכיר לכם, המטמון שטמנתי לכם פה שנה שעברה, עוד לא עמדתם במשימתכם ומצאתם אותו." ובזאת יצא סלזאר מהטירה ולא חזר לעולם. כעבור אלפי שנים, סוף סוף נמצא המטמון עליו דיבר סלזאר באותו יום עגום בחדר המועדון של "המייסדים המגניבים" (שכעת הפך למשרדו של המנהל) על ידי נער מטומטם וקוסם אכזר שמאמין בטוהר הדם. המטמון היה טמון בחדר סודי שבנה סלזאר סלית'רין לצורך המשחק. זה היה בסיליסק. "לא, לא הייתה לי כוונה שזה יהיה בסיליסק!" מה? "אני טמנתי שם ביצת תרנגולת, כי ידעתי שהלגה, גודריק ורוונה אוהבים חביתות." אבל האגדה מספרת ששמת בסיליסק! "לא נכון! תגידי לי את – את שמה ביצה במרתף, את יכולה לצפות את זה שתשב עליה תרנגולת בדיוק בירח מלא או משהו כזה והיא תהפוך למפלצת קטלנית?!" טוב, לא... אבל אתה- "שום אני! אני לא שמתי שם שום בסיליסק!!! והיצור הזה שנקרא וולדמורט – איך הוא בכלל מעז להגיד שהוא יורש שלי?!" הוא לא? "הוא כן – אבל אני מכחיש זאת!" למה? אתה הרי גם מאמין בטוהר הדם... "לא קשור! העיניים שלו אדומות! אני בראש ובראשונה מאמין בירוק!-" טוב, קוראים נכבד- "ירוק הוא צבע התקווה! הפוריות-" קוראים נכבדים זה הכול- "הוא גם צבע של קנאה ובחילה... אבל זה לא חשוב לצורך העניין. מה שאני מנסה להגיד-" "זה הכול להיום, תודה שהייתם עימנו- "שאם וולדמורט אוהב אדום, אז שיחשוב שנית אם הוא היורש ש-" בעוד פרק של הספר המוצלח "המייסדים המגניבים – והארי פוטר השולי". "אני מכחיש כל קש-" *טודודודודודודו (מוזיקה)* אדון סלזאר...- "שום אדון סלזאר – זה לא מתקבל על הדע-" *טידידידידידידידידי (מוזיקה)*

mjlk

New member
../images/Emo208.gif

אני מצטערת מאוד!!! זה לא מקובל!!
נו תגובות!!

skaramoosh

New member
../images/Emo6.gifענק../images/Emo6.gif

רק, יש כמה שגיאות הקלדה (חוץ מאלה שהיו בכוונה) נו, הסוף את כן כותבת משהו קצת יותר עליז.

חרבביש

New member
עננננננקקקקקקקקקק!!!!!!!!!!!!!!!!

קורע!! רק היית צריכה לשים בסוף איזה 'בום' לסיום. גדול!

Jos711

New member
כמו למשל:

"ואז בא גודריק גריפינדור והרג את כולם?"

DoubleTrouble

New member
חחחח זה הפיק הכי טוב שלך../images/Emo6.gif

חחחחחח כל מילה ומילה זהב וכל משפט שני זה פשוט מצחיק את חייבת לעשות עוד הרבה פיקים כאלה.

Shaby Sababy

New member
מדהים ../images/Emo6.gif

אכפת לך לשים בקובץ וורד? זה פשוט הפיק הכי קורע שקראתי
במיוחד העמוד הראשון ממש מצויין

למעלה