המיוזאון חלק 2 :]

new born1

New member
המיוזאון חלק 2 :]

אז אנחנו ממשיכים והפעםםםםם *גיטרה חשמלית,גיטרה בס,פסנתר,טובה,חלילית,חליל צד,קלרינט תופיםםםםםםםםם* supermassive black hole :D. הקליפ: http://www.youtube.com/watch?v=Xsp3_a-PMTw ועכשיו לשאלות :] האם אתם מזדהים עם המילים של השיר: קטע הכי אהוב בשיר: שורה הכי אהובה בשיר: ציון לשיר מ1-10: אוהבים את הקליפ: ציון לקליפ מ1-10: מה הייתם משנים בקליפ: טעויות בלייריקס: מתי היתה הפעם הראשונה ששמעתם אותו: חויה מחשלת בזמן שהשיר נוגן ברקע,או חויה כל שהיא שחוזרת אליכם ברגע שאתם שומעים את השיר: איזה כלי נגינה הכי אהבתם בשיר? מה הייתם משנים בשיר מבחינת לחן? איזה שיר אחר זה השיר המדובר מזכיר לכם? מה שלא נאמר על השיר למעלה, אבל מאוד רציתי לשתף ולהוסיף ש: תהנו :]

New Moon

New member
../images/Emo220.gif[[::

האם אתם מזדהים עם המילים של השיר: נממ לא ממש. קטע הכי אהוב בשיר: שדום אומר סופרמאסיב חח וגם הבית השני. שורה הכי אהובה בשיר: I thought I was a fool for no one; baby Im a fool for you. ציון לשיר מ1-10: 10 אוהבים את הקליפ: כן ציון לקליפ מ1-10: 10 מה הייתם משנים בקליפ: כלום הוא מושלם טעויות בלייריקס: Oh baby can you hear me more חח מתי היתה הפעם הראשונה ששמעתם אותו: לא זוכרת...
חויה מחשלת בזמן שהשיר נוגן ברקע,או חויה כל שהיא שחוזרת אליכם ברגע שאתם שומעים את השיר: אני נזכרת בסצנה מטווילייט
איזה כלי נגינה הכי אהבתם בשיר? הגיטרה מה הייתם משנים בשיר מבחינת לחן? כלום איזה שיר אחר זה השיר המדובר מזכיר לכם? - מה שלא נאמר על השיר למעלה, אבל מאוד רציתי לשתף ולהוסיף ש: השיר אחלה ביותר

Ma†an

New member
=)

האם אתם מזדהים עם המילים של השיר: yep קטע הכי אהוב בשיר: ההתחלה, פשוט לפנים שורה הכי אהובה בשיר: You set my soul alight ציון לשיר מ1-10: 9 אוהבים את הקליפ: לא ציון לקליפ מ1-10: 5 מה הייתם משנים בקליפ: לא אכפת לי מקליפים אבל זה פשוט מוזר טעויות בלייריקס: ?? מתי היתה הפעם הראשונה ששמעתם אותו: קצת לפני המלחמה בקיץ 2006 חויה מחשלת בזמן שהשיר נוגן ברקע,או חויה כל שהיא שחוזרת אליכם ברגע שאתם שומעים את השיר: נסיעה עם חברים באוטו וזה בפול ווליום :] איזה כלי נגינה הכי אהבתם בשיר? בלי הגיטרה זה לא היה שווה הרבה... מה הייתם משנים בשיר מבחינת לחן? oh baby don't you know i suffer, oh baby can't you hear me moan? נשמע זול מדי איזה שיר אחר זה השיר המדובר מזכיר לכם? וואלה ניסיתי ואין, חוץ מהפואמה של החייל למרות שהוא לא בא אחריו מה שלא נאמר על השיר למעלה, אבל מאוד רציתי לשתף ולהוסיף ש: לא דעעעעעעעעע

ramoni

New member
חור שחור בפורום

האם אתם מזדהים עם המילים של השיר:המינוח של חור שחור ומאסיבי בשיר, נורא דומה למשהו בסגנון השירים המדכאים של טום וויטס,"הלילה קרב משחור, אך האנושות תמשיל לפצוע עוד " בשיר הזה ישנה השורה(ושבילכם תרגמי)"גאלקסיות מתפוגגות למותם, וכוכבים נמצצאים לתוך חור שחור מאסיבי: הרבה דמיון, נראה לי מאתיו בקש מווטס לעשות לו בחלומות את הדרן של קטע הפתיחה ב"hullabaloo" קטע הכי אהוב בשיר:אין ספציפי, אבל מוטיב הפוליפוניה וההרמוניה בפזמון עושה לי את זה, בדיוק כמו ב plug in baby שורה הכי אהובה בשיר:who set my soul aligth ציון לשיר מ1-10: 7.5 אוהבים את הקליפ:אכן ציון לקליפ מ1-10: 7 רק ספיידי-דום יותר יפה מפרינס בלאמי מה הייתם משנים בקליפ:הייתי מוציא משם את פרינס- מה הוא לעזאזל קשור? טעויות בלייריקס: מתי היתה הפעם הראשונה ששמעתם אותו:ברכב בדרך חזרה מהבסיס חויה מחשלת בזמן שהשיר נוגן ברקע,או חויה כל שהיא שחוזרת אליכם ברגע שאתם שומעים את השיר:האמת , שערוץ MTV2, לא יודע למה. איזה כלי נגינה הכי אהבתם בשיר?המקצב של התופים עם לופס דראם נתן גוון שנות שמונים פרוגרסיב לשיר, בהחלט הוסיף.. מה הייתם משנים בשיר מבחינת לחן?השיר בהחלט הפתיע בהתחלה, אני חושב שבחודש הראשון לצאתו הייתי אומר דבר או שניים, אבל לפחות מהבחינה שהשיר הזה נועד לבחון כיוונים חדשים- בברכת הבאים איזה שיר אחר זה השיר המדובר מזכיר לכם?יש שיגידו את השיר ששכחתי שלבריטני, אבל אני סולד ממיתוסים. מה שלא נאמר על השיר למעלה, אבל מאוד רציתי לשתף ולהוסיף ש: הריפ אופ בהופעות של השיר היה צריך להכלל באיזו גרסה של השיר, כמו ASASSIN, לכו לד"ר יוטיוב והוא יעזור לכם(יש להביא טופס הפניה מדום
. )

למעלה