המחשב לא נכבה לבד

Alchemy

New member
המחשב לא נכבה לבד

אני עובד בחלונות 2000 וכשאני בוחר בכיבוי , המחשב סוגר יישומים ואז מודיע לי שאני יכול לכבות את המחשב, ואני צריך ללחוץ על כפתור על מנת לכבות אותו. איך אני מגדיר לו שיכבה לבד את המחשב?

טכנאי007

New member
תשובה

שאלתי את אלי לוי, מנהל מחלקת סיסטם מרכז התמיכה מיקרוסופט ישראל, והוא השיב כך: אפשרות כיבוי המחשב בסוף תהליך סגירת מערכת ההפעלה, הינה אפשרות הטמונה בלוח האם. מערכת ההפעלה תפעיל אפשרות זו אך ורק אם דרייבר לוח-האם מוגדר נכון במערכת, או במקרים נדירים - אם יש תוכנות ברקע המונעות את התקדמות התהליך. כדי לפתור בעיה זו, פנה לאתר יצרן לוח-האם שלך, השג את התוכנות המפעילות את לוח-האם ) דרייברים) והפסק את פעולת התוכנות הפועלות ברקע. ניתן גם להגיע למסקנה מסויימת במצב-בטוח. אם התוצאה דומה, קרי - המחשב לא כבה, אזי לוח-האם הוא היוצר את הבעיה. אם המחשב אם התוצאה דומה, קרי - המחשב לא כבה, אזי לוח-האם הוא היוצר את הבעיה. אם המחשב כבה, אזי תוכנות ברקע או דרייבר לוח-האם יוצרים את המצב.

Alchemy

New member
אפשר אולי...

תשובה קצת פחות מקצועית?? בסיגנון של "לך לשם, תעשה כך אם לא קורה זה אז תעשה כך וכך .....וכו´ " כי לא ממש הבנתי משהו מהתשובה הקודמת .. אגב, המחשב שלי יחסית חדש וזה היה כך ממש מהתחלה כך שאני דיי פוסל את האופציה שזה בגלל תוכנות שמותקנות

amni

New member
יתכן גם שזה תלוי בפרמטרים של הביוס

אילו שמאפשרי שליטה בפעילות הלוח לפי פקודות תוכנה.

AfiComp

New member
איזה סיפור ארוך....

קליק ימני על שולחן העבודה=>מאפיינים=>שומר מסך=>מתקדם (בחלק התחתון של החלון)=>APM=> סמן V ליד Enable APM. נסה עכשיו לכבות את המחשב. שים לב שאתה צריך להמצא בתוך חשבון Administrator (או כל חשבון בעל הרשאות אדמינסטרטור) לביצוע הפעולה. בהצלחה, AfiComp

למעלה