המחשב השתגע בבקשה עזרה דחוף...

המחשב השתגע בבקשה עזרה דחוף...

לא יודע מה קרה אני מדליק את המחשב למטה היכן שכל התוכנות הפועלות מותצגות לצד האנטי וירוס והמודם יש מן עיגול כחול (אייקון של משהו) שמנסה להתחבר לאינטרנט הוא לא מצליח נפתחים לי איזה 78 חלונות עד שהוא מקבל פעולה בלתי חוקית אני סוגר ואז הכל פועל חוזר לשיגרה...פתאום יש לי כל מיני קיצורי דרך על שולחן העבודה לאתרים כשלהם וגם מין אייקון כזה כשאני לוחץ עליו אני מחייג לאנשהו לא יודע מה קורה כאן מישהו יכול לעזור לי??? אני מחפש בכל המחשב לא מוצא את הדבר הכחול הזה שכל פעם פותח לי 789 חלונות כשאר אני מדליק את המחשב... לא יודע איך קוראים לו ועוד היה לי משהו בתיקיית ההפעלה שאני מחקתי מין דבר כזה 113-1-1-60.EXE לא יודע מה זה אבל מחקתי את זה אני משתגע כבר מהיכן כל השטויות האילו מגיעים לי למחשב???? תודה רבה רבה ברי

אהה ועוד שאלה תודה....

יש מן תוכנה כזו שמגלה SPY או משהו כזה במחשב... המליצו לי עליה .. ADD AWARE או משהו כזה... היא מחפשת במחשב דברים מסוג גייטור וכאלו... אשמח אם מישהו יגיד לי היכן אני יכול להוריד אותה... תודה רבה רבה

דון קישוט תודה רבה ....ותגיד לי רגע

תודה רבה לך מסתבר שזה היה SPY או משהו כזה... היא הראתה לי את מה שהיא מצאה מחקתי והכל הסתדר אולי תוכל להגיד לי איך הדבר הזה בכלל מגיע לי למחשב??? אני לא פותח אי מיילים לא מוכרים ... ויש לי FIREWALL ואנטי וירוס מעודכן... ובכלל למה משמשים הSPY (המרגלים הללו) תודה רבה ברי

למעלה