"המזלג בשקע"

• פותח הנושא rawsh
  • פורסם בתאריך

rawsh

New member
"המזלג בשקע"

כל הדיבורים בשירשור למטה על ג'ק וג'ייקוב גרמו לי לתהות לגבי ה"מזלג התחוב בשקע", a.k.a שם הקוד של הטוויסט סוגר-העונה החמישי במספר של הסדרה, המתרגש ובא עלינו לטובה בשבוע הבא עם סיומו של פרק הסיום בן השעתיים. באופן מסורתי המטרה של הרגעים האלה היא לשמוט לסתות ולהפיל עלינו איזו ג'אגהד מטאפורית ועלילתית שתשמר את המתח והעניין במהלך פגרת הקיץ הארוכה. אז מה יכול להיות מתוכנן לנו הפעם? זה כנראה לא יהיה קשור אל התקרית וג'אגהד וכל האקשן הפגזי הצפוי, כי הדברים האלה יתרחשו כנראה עוד במהלך פרקי הסיום ואולי אפילו השבוע. יכול להיות שהרגע האחרון של העונה יהיה קשור לג'ייקוב, זה נראה הגיוני. או אולי איזו התפתחות בהווה שלא נראה ממש עד הסוף... נניח, כל גיבורינו מתאחדים בהווה ב-2007 אבל אז מגלים שאנשי מחתרת "צילו של הפסל" השתלטו על האי ונחשפת זהותם ומטרתם הזדונית. או אולי הגילוי המדהים יהיה מה שבאמת נמצא בצילו של הפסל. עד כה הם הדהימו אותנו עם רגעים שגם בדיעבד רואים שטילטלו את הסדרה מקצה לקצה... עונה 1 - "הבייגל" - הילד שהאחרים מתכננים לחטוף זה וולט ולא אהרון. עונה 2 - "החלה" - הדי פיצוץ הבונקר מגיעים לאוזניה הבלתי סבירות של אהובתו של דזמונד. עונה 3 - "הנחש בתיבת הדואר" - קייט מגיחה אל ג'ק האובדני מאפילת שדה התעופה ואנחנו מגלים שזה העתיד. עונה 4 - "גלגל הריחיים הקפוא" - ג'ון בארון (ואולי גם הגלגל הקפוא שהופיע פיזית בפרק נחשב כחלק מהרגע).

Oz815

New member
בעונה ה1

אני חושב שזה דווקא ההופעה של האחרים, שפעם ראשונה ראינו אותם

Thiery Henry

New member
לא

אם הבנתי נכון מדובר בסצנה המסיימת של העונה, ובעונה 1 רואים את ההאץ' נפתח וסולם ענקי כל הדרך למטה... ואם תשאלו אותי זה היה הסיום הכי יפה.

Oz815

New member
הכוונה לקליף-האנגר

לטוויסט ששניה לפני שהעונה מסתיימת משנה לנו הכל ומשאיר אותנו עם תהיות עד לעונה הבאה, בשבילי זה היה לראות את האחרים (זאת הייתה הסצנה הלפני אחרונה אני חושב) פעם ראשונה, עד אז היו כל מיני ספקולציות אם הם רוחות או אם הם קיימים בכלל ופתאום לראות אותם בצורה אנושית, ו-"יש רק משהו אחד, אנחנו נצטרך לקחת את הילד" היה בשבילי הסצנה, אחרי זה ראינו את הצוהר פתוח אבל לא ראינו מה יש בו אגב, בסיום של העונה השלישית, כשגילו שהם עזבו, אני הייתי פיזית עם פה פתוח לאיזה דקה אחרי שהפרק נגמר

Wish Master13

New member
הסיום של הפינאלה של העונה ה-3 לדעתי הכי חזק

אבל הפרק פינאלה הכי טוב הוא של העונה ה-2. בכל מקרה, הפינאלה של אבודים זה בשבילי האירוע מספר 1 בטליווזיה באותה שנה ואני מחכה בקוצר רוח לפינאלה של העונה.

A m o s 2 9

New member
סצינת הסיום האהובה עליי

זה בסוף עונה 1 בפלאשבק המשותף לכולם, כשהם עלו על המטוס. אבל אין ספק שהפינאלה של עונה 3 הייתה חזקה מאוד.

eitanos

New member
חד משמעית, סוף עונה 3

הטוויסט של הפלאשפורווד השאיר אותי בהלם. את הרגע הזה אנצור בליבי לעד.

למעלה