המורה צעקה...

המורה צעקה...

היי, היה לי שיעור מתמטיקה והכיתה עשתה רעש במשך כל השיעור, אני אינני דברנית בדרך כלל אבל בשיעור הזה ישבתי במקרה ליד חברה שלי (לא היה לי ספר) ודיברנו, בדרך כלל אני לא מדברת אבל הפעם דיברתי, המורה האירה לנו והפסקנו, לקראת סוף השיעור המורה הסבירה משהו לתלמיד ודיברנו שוב, המורה החלה לצעוק אלי אבל לא סתם לצעוק היא ממש התפרצה, כנראה היא הייתה מרוזגת כבר על כל הכיתה, היא צעקה אלי במשך כמה דקות, ואמרה לי דברים ממש נוראים כמו: "כמה שאני מדברת את מדברת יותר חזק" "מה את חושבת שאת כבר יודעת הכל" ועוד כל מיני דברים כאלה, אבל הכל בצעקה משפילה שנמשכה כחמש דקות, מה עלי לעשות, נכון דיברתי, אבל הדיבורים לא הצדיקו את מה שהיא אמרה ואת האופן בו היא אמרה את זה, האם עלי לשתוק ולא לעשות דבר? האם אני צריכה לפנות למישהו? עם יש לכם הצעות, או מה אתם הייתם עושים במקומי? אני פשוט לא רגילה שצועקים אלי בצורה כזו...

asafz8

New member
דברי עם המורה

תגידי לה שאת לא מוכנה לספוג התנהגות כזו בצורה פומבית, אם יש לה מה להגיד לך שתגיד באופן פרטי.

danshk

New member
אני קורא את הדברים שלך

וזה נשמע לי כמו : "אוי אוי אוי המורה למתמטיקה צעקה עליי... וגם אמרה לי מה את חושבת שאת יודעת הכל... בצעקה משפילה כזאת". במקום לענות לה ב"מה פתאום את צועקת עליי" את מבזבזת את הזמן שלך בפורומים לעזאזל. לכי תביאי את ההורים שלך לבית ספר תאמיני לי שאחרי זה המורה תתנצל.

תגובה ל "אוי אוי"

רק עכשיו חזרתי מסוף שבוע מחוץ לבית אז סורי עם אני מגיבה מאוחר... תגיד מה אתה חושב לעצמך? אתה חושב שאני מעונינת בתגובה כזאת על ההודעה שלי? ועל כמה אני מסכנה שמורה צועקת אלי? אז דבר ראשון אני לא ממש יכולה לתאר במילים את הצורה שהיא צעקה אז כן זה נשמע כמו "אוי אוי אוי". דבר שני אני לא הייתי מחזירה למורה הזאת כי אני לא מאמינה שפותרים צעקות בעוד צעקות! דבר שלישי מה זה אני מבזבזת את הזמן שלי בפורומים! ומה אתה עושה? בשביל מה פורומים נועדו עם לא לשתף אחרים בבעיות שלך, ולשמוע את התגובה? סך הכל רציתי לדעת עם למורה יש זכות לצעוק ככה על תלמיד או לא, ועם למישהו קרה משהו דומה והוא יכול ליעץ... אז תכסוך ממני את התגובה הטיפשית שלך למצב עם אין לך משהו טוב להגיד עדיף שלא תגיד כלום! כי להביא את המורים לביצפר על זה שמורה צעקה אלי זה ישפיל אותי בעוד מיליון צורות אחרות...

wizibusy

New member
תדברי עם המורה

תעשי שיחה אישית. במקרה והמורה תתייחס בזלזול תלכי למנהל ו\או לאחראית(אני לא יודע מה המבנה שלכם) ותתלונני. במקרה וזה לא יעזור תפני להורים שלך, שיבואו לפגישה. תספרי לנו מה קרה בהמשך...

דיברתי...

דיברתי עם המורה והיא התנצלה, אני מאמינה שבאמת היו לה מזה רגשות אשם היא מורה רגישה בסך הכל אבל לפעמים גם קצת קשוחה.. בכל מקרה היא חזרה בה, ואפילו נתנה לי כפיצוי להגיש לה דף שבועי שנאבד.. (אדיף שאני לא יתחיל לספר...אבל זאת לא הייתה אשמתי! חח)

למעלה