המון מזל טוב לך דרדסית

דיווויד

New member
מצטרף לברכה ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

המון מזל טוב שיתגשמו כל משאלות לבך

קרנושה

New member
מזל-טוב אחותי...

והמוןןןןןןןןןןןן בהצלחה..... אפשר להיות חחברה שלך לתקופה הקרובה? הופכת למליאנית הבחורה...:))

דרדסיייייית../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב מתוקה גם אני מצטרפת לכל הברכות בשמחה בהצלחהההההההההההה בהצלחהההההההההההה

קרנושה

New member
מה זה משנה?

כדאילהיות קרוב אליה-זה מה שאני יכולה לומר..... אולי היא תזרוק לנו כמה ג´ובות......

liz_liz

New member
דרדוסססססססס......./images/Emo124.gif../images/Emo25.gif

אל תשאלי .... קיבלתי התקף לב .. חשבתי שפיספסתי את יום הולדתך ... ישר שאלתי .. מה ולמה ... ועכשיו אני יודעת ...... בעצם כבר מאתמול .... אז כאן אכתוב לך שיהיה לך בהצלחה .... אוהבת אותך ליז

תודה מתוקים חברים יקרים..

התעוררתי היום שוברת תראש מה אני עושה עם כל אלפי הדולרים שיזרמו...חחחח שזו תהיה דאגתי היחידה. אז היום המסיבה הגדולה..חבל שלא אהיה...מחזיקה אצבעות שהכל יעבור טוב. דרדסית
נ.ב לכל מי שא מכיר אותי והיום כמובן שלא אהיה במסיבה החלטתי להחזיר תמונה אמיתית שלי לכרטיס האישי כבר הייתה שם תמונה פעם ומחקתי אותה אבל הפעם החלטתי שהתמונה נשארת ואגב הצילום הוא מאתמול צילום עדכני שלי..אז נעים מאוד

Cגל

New member
חחחחה אז מגיע לי מזל טוב.....

אבל לא נראה לי שדרדרה טובה עד כדי כך... ומצד שני גם לא נראה לי שיש לי כזה מזל טוב....

cגל ששששש זה סוד...

אבל למזל טוב הזה מקושרים ים של ג´ובות...(תביאי את חמתך) ונחגוג יחד ברסיטל
חחחחחחח

קרנושה

New member
דרדי בואי מהר לפה.....

תקרבי שניה..... כעת תסתובבי...... לצד שני, את עובדת עלי? בטח נתת טובות הנאה למצלמה אם היא הוציאה אותך ככה!! אני גם צריכה להצטלם במצלמה שלך ...(אולי היא תוציא אותי בנאדם)... (מי שכעת יגיד שאנו דומות-הוזה!!) סחתן עלייך! קרן

אחותי היקרה טובת הנאה לספר המדהים

רונן....שתמיד מוציר אותי מלכה ומה את מנסה לרמוז שאני מכוערת יה תולעת...חחחחחחחח ואנחנו דומות בדרך שלנו הרי שתינו שתי טיפות מים אבא ככה אומרים כולם לא? דרדסית
נ.ב אם תרצי אני יפנה אותך לספר המדהים שעשה עבודה נפלאה לא אמרת מה דעתך על התספורת והצבע.

קרנושה

New member
תודה אבל לא בוגדת בבעלי!!!!!

הוא עושה לי את כל הטיפולים הנ"ל..... צבע, פן, ציפורניים......אני גאה בו!!! אין.....אין שני לו!!!!

קרנושה אחותי הירה בואי רגע לכאן

תודות קודם כל לספר המדהים רונן ....שתמיד מוציר אותי מלכה!!! ומה את מנסה לרמוז שאני מכוערת יה תולעת...חחחחחחחח ואנחנו דומות בדרך שלנו הרי שתינו שתי טיפות מים אבא ככה אומרים כולם לא? דרדסית
נ.ב אם תרצי אני יפנה אותך לספר המדהים שעשה עבודה נפלאה לא אמרת מה דעתך על התספורת והצבע.

חתולון*

New member
לדרדסית נשית יקרה וטובה ../images/Emo49.gif

מזל טוב לך דרדסית יקרה
מאחל לך מכל ה-
ונותן
שיתגשמו כל משאלותייך שתצליחי במעשי ידייך כל טוב ושמרי עלינו כאן בפורום את מאד מיוחדת במינה, חתולון

למעלה