הם כבר כאן !!!

• פותח הנושא chino
  • פורסם בתאריך

chino

New member
הם כבר כאן !!!

היום קיבלתי בדואר את הסט בוכנות שהזמתי. סך הכל לתשלום - 412 ש"ח

vq55205

New member
סט בוכנות

מאיפה הזמנת בארץ או בחו"ל איזה גודל מה עם הוצאות משלוח מכס מע"מ מכס ומע"מ על ההובלה וכ´ וכ´ . לפני שנה הזמנתי מחו"ל ארה"ב סט בוכנות למנוע 1600 סמ"ק שעלותם במבצע היתהכ- 80 דולר ארה"ב. החומר נשלח בדואר אויר והגיע בתוך יומיים אבל ההוצאות במצויינות למעלה הזניקו את העלות לבערך פי חמישה . לאחר שנה נאלצתי להחליף אותם מחדש מאחר שהם התחילו להתפורר. קניתי בארץ סט חדש בעלות של כ 1400- ש"ח מיצרן מקורי שמייצר חלפים עבור VW. אז מאיפה המחיר הזה?

chino

New member
אז ככה...

ראשית, אם קונים בוכנות עדיף לקנות תוצרת גרמניה או ברזיל והכי טוב לקנות בוכנות של חברת COFAP . המחיר המקורי ששילמת אינו זול שכן סט בוכנות של COFAP ל-1600 עולה בארה"ב כ-89 דולר. את הבוכנות שלי קניתי במחירה פומבית באתר EBAY.COM . כל מה שאני צריך לרכבים שלי אני מוצא שם, לא מזמן רכשתי שם הגה אורגינל במחיר של 80 ש"ח כולל משלוח. הבוכנות הן למנוע 1200 (סעיד מ-אום פרטס רצה 1700 ש"ח), המכירה הפומבית הסתיימה ב-49$ והמשלוח עוד כ-35$ (דואר אויר). כמו כן רצוי מאוד לבקש מהמוכר להצהיר על החבילה מחיר נמוך (למשל 5.99$) כך גם מתחמקים מהמכס. רצוי לבצע הזמנות מאנשים פרטיים ולא מחברות, הם יותר ששים לשתף פעולה. נסו לעקוב אחר הקישור הבא...גן-עדן של חלקים לפולקסווגן

למעלה