הם חזרו! הם חזרווווו ^____________^

אבל דסי אתה היית מד"ח מצויין למשך

כל השנה, השתתפת בכל פעילות אפשרית ומעבר לכך ולא קיבלת שקל.

DaSiLDhoRF

New member
אני מקבל את השכר שלי בחומרים

לואנדליזם:) חפי, שמתי לב שבעיקרון התנועה מעודדת אותי לואנדליזם...

הם בונים קיר כל כך לבן במועדון...

נו איך הם מצפים שאתה תעצור את עצמך... אין דסי אתה קורבן של המערכת. הממסד אטום אין מה עלשות.

DaSiLDhoRF

New member
וואי חפי נכון יש חומת גדר לבנה כזאת

על הכביש הראשי, של איזה משפחה בגנות הדר?! אני שוקל לרסס לו את האימא...

YaLdoNet 4 EveR

New member
יופי דסי

אף אחד פה לא מדריך בשביל הכסף o_O אבל איפה בדיוק היית מד"צ? אה ואם כבר, לראות את אורי עם החניכים היה כל כך, כל כך מוזר. וגם את ארני אבל ארני עוד יש בו משהו מד"צי כזה.

YaLdoNet 4 EveR

New member
אה אבל רגע

אנחנו לא מקבלים כסף אבל בהחלט אפשר להגיד שהמושב נוהג איתנו בהגינות.. שלחו אותנו לבית קפה, לאחלקרח בכיכר רבין, ל"נירוונה" לישון שם בעין-עירון, למרי-לו סיבסדו, קנו לנו פול אוכל לעשות על האש, אממ.. וואי כשחושבים על זה המושב ממש נחמד לצוות ההדרכה..

פנטילון

New member
דסי זה לא אותו דבר

אנ'לא אומר שאחד מהם יותר קל אבל יש הבדל עצום בין הדרכה בקייטנת כדורסל להדרכה בתנועה. שתי המסגרות האלה שונות לגמרי.

פנטילון

New member
בטח שכן.

בקייטנה לא היית צריך לחשוב יותר מדי או להשקיע מחוץ לשעות שקיבלת עליהן שכר. המטרה של שתי המסגרות עם הילדים היא שונה לגמרי. קייטנה היא גוף כלכלי נטו עם כל מה שמשתמע מזה והתנועה היא גוף לא רווחי שמנסה לשנות משהו בילדים. אולי בכלליות בתפקיד של המדריך יש דברים זהים אבל לדעתי הדרכה בתנועה דורשת הרבה יותר.

DaSiLDhoRF

New member
שניה,

אתה הדרכת בחיים שלך בקייטנה שאתה מזיין כל כך הרבה בשכל? קייטנה היא גוף כלכלי, כלומר, המדריך צריך לעבוד יותר קשה כדי שהילדים יהנו יותר, כדי שגם בקיץ הבא הם יבואו, ואם אתה לא עושה את זה אז המנהל צועק עלייך. נראה לי זה שלהכין מורל ושיט כזה מצריך שעות מחוץ לשעות העבודה.- פחות, אבל עדיין מצריך. ויש עוד מלא דברים, אבל עזוב אין לי כוח. אז סתום ת'פה אם אין לך מושג על מה אתה מדבר

FiFi 59

New member
אף אחד משניכם לא יכול להגיד

שאחד הצדדים יותר קשה עד שלא תהיו בו (ואני אהיה מדריכה בקיטנה בקיץ אז נשווה) ככה שאין על מה להתווכח

למעלה