הלללפ!!

miaka

New member
הלללפ!!

אני צריכה wallpaper של ווילו ואוז
(הדסקטופ שלי נראה כל כך שומם לאחרונה).. ובכלל מישהו יודע איפה יש wallpaper-ים טובים של הסדרה? אני והמחשב שלי מאד נעריך את זה

Buffy1

New member
אוף מה יש לי היום? ../images/Emo3.gif

הטפט למעלה הוא של ווילו ואוז, כמו שביקשת. יש עוד טפטים כאן

וואו, זהירות....

אני אולי מאמין בדמוקרטיה, אבל אין לדעת מה אני אעשה אם יעליבו לפני את זאנדר..... יש רק דבר אחד רע שאפשר להגיד על זאנדר, והוא בגדר ספוילר, אז המבין יבין.

Gilmore Fanatic

New member
היי../images/Emo70.gif לא פייר...

להגיד שיש ספוילר ולא לומר מה הוא... אנא שתף... (עם אזהרת
כמובן)

../images/Emo58.gif הדבר היחידי שאפשר להגיד

על זאנדר שהוא רע ואני מסכים איתה: (ספוילר לעונה השישית) למה??????? למה הוא ביטל את החתונה, למה??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Gilmore Fanatic

New member
הוא מה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif (../images/Emo58.gif לעונה 6)

אני לא מאמינה
ודווקא ראיתי את המחזמר וכל מה שחשבתי לעצמי היה כמה שהם חמודים ביחד וכמה מגניב יהיה אם הם יתחתנו
למה

trilliane

Well-known member
מנהל
תשובה (ספויילר לעונה 6)

הוא ביטל את החתונה כי הוא ראה את ההורים שלו ונתקף פחד גדול שהוא לא יצליח להיות שונה, לברוח מהגורל הזה, שגם חיי הנישואים שלו יהיו כשלון... ומה שהשד הזקן הראה לו רק חידד וחיזק את הפחדים האלה אצלו, שהוא יהפוך להיות אבא שלו...
הוא מפחד ממה שעלול לקרות לו עצמו, הוא לא רוצה להכניס את אניה לתוך זה... וכמו שקראתי בפורום אחר ואני מאד מסכימה - הוא פשוט צעיר מדי ולא בוגר מספיק כדי להתחתן, כנראה. מה בוער? הוא בסה"כ בן 21... זה לא שמישהו רודף אחריו. הוא הציע נישואים לאניה בפרץ של רומנטיות לקראת סוף העולם של עונה 5, מתוך מחשבה שאם הם ישרדו הוא רוצה להיות איתה יחד לנצח... בלה בלה בלה. רומנטיקה, נו
המחשבה שלו היתה חמודה וטובה, אבל ייתכן מאד שלמרות הכל הוא לא מספיק בוגר ובשל לנישואים, וזו אכן היתה טעות. בחיים עושים טעויות, ובבאפי, כמו שג´וס אמר תמיד - אף מעשה לא נותר נטול השלכות... אלה החיים, חברים. ואני מסכימה שהוא הולך ונראה רע יותר ויותר לאורך עונה 5 ו-6...
בעוד שמ"ג הולכת ונהיית רזה מפרק לפרק (היא מתקרבת לסף אנורקסיה לדעתי) הוא הולך ומשמין... נדמה לי שהוא אוכל כל מה שהיא משאירה בצלחת
בחתונה שלו הוא נראה פשוט נורא - שמן ונפוח... מה קרה, רק נשים טורחות לעשות דיאטה לפני החתונה? אני חושבת שמישהו בהפקה היה צריך לתפוס איתו שיחה מזמן... ואולי יזוז משהו, לקראת עונה 7, מי יודע... אני אנסה לשמור על אופטימיות זהירה.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא שאני שמתי לב...

אבל אני לא בטוחה שצילמו בסדר כרונולוגי - שימו לב לאורך השיער של אניה בפרק Enthropy ובפרקי הסיום... חשוד מאד.

אשמה

New member
אני תומכת!

אני רוצה להגיד שעד העונה הרביעית היו לי בעיות עם זאנדר לפעמים, כי הוא היה מאוד ילדותי. אבל דווקא עכשיו, ככל שהסידרה מתקדמת, הוא הולך ומתבגר, ונעשה בנאדם יותר טוב ויותר תומך. העצות שלו לבאפי במשך העונה הזאת בנוסף לשנינות הבלתי נגמרת מחזקות את מעמדו כחבר ממש נאמן וטוב. מעבר לזה, האיש הזה נראה מצויין. אני חושבת שלכל אחת מהדמויות בסידרה היו פרקים בהם הן נראו פחות טוב, וגם זאנדר ביניהן, אבל תכלס – אין שומדבר רע בו, להפך...:)

מוגי13

New member
זה לא רק אתה. הוא מתחיל ב

הרמת משוקולות ורואים שגוף העליון משמע הגפיים מתרחבות. אל דאגה - הוא נראה טוב מאוד בעונה השישית. יכול להיות שהוא עושה את זה בגלל סרט. או להנאתו. אבל בעונה השישית הוא ניראה FFFFFFFIINNNNNNNNNEEEEEEEEEק

Goodboy26

New member
דוקא בעונה השישית הוא מה זה משמין

כנראה מכל הרעב שאחרי האימוני כושר שלו,הוא ממש נעשה שמנמן רק לקראת סוף העונה איך שהוא יש שיפור...כנראה מישהו העיר לו:)

talytal

New member
באופן אישי

אני דווקא הכי אוהבת את איך שזאנדר (וכמובן ניקי ברנדון שמגלם אותו) נראה ממש בפרקים שיש עכשיו בביפ, כלומר בעונה השלישית (ובעונה השנייה). לדעתי הוא ממש איבד את הצורה לקראת המשך הסידרה (בעונה החמישית והשישית היו רגעים שכאב לי פיזית להסתכל עליו).

למעלה