הללוקה

Rapgamer

Well-known member
גיים ווינר שלישי שלו בשנה האחרונה מנקודה דומה- הסטפק באק נגד הקליפרס בפלייאוף, ואז ממש אותו מהלך מאותה בלטה נגד קבוצה כלשהי במהלך העונה, ועכשיו הפלואטר המוזר הזה שנכנס בפוקס.
משהו קטן שהבחנתי בו בסרטון- פורזינגיס לא נראה מרוצה במיוחד. אולי גם הוא חשב שהכותרת של הסרטון קצת מוגזמת.

ניפחו את זה מעבר לכל פרופורציה. כשקיבלתי עדכון על זה, שאלתי את עצמי 'מה לעזאזל קרה שם', וכשראיתי... בסדר, סל אוף באלאנס, אבל הגיים ווינר הכי גדול/משוגע/מפתיע בתולדות הליגה?! הגזמה. Rap הזכיר את הגיים ווינר נגד הקליפרס בפלייאוף של העונה שעברה - עד היום אני חוזר לסרטוני וידאו של זה. אחד הרגעים הכיפיים שהיו לי בשנים האחרונות כצופה. פשוט ה'ווייב' של המשחק היה כזה שהקליפרס דומיננטים והולכים לזכות באליפות, ופתאום דונצ'יץ' בא ונתן סיכוי שדאלאס עוד יכולה להדיח אותם, למרות שזה היה ממש בתחילת הסדרה, וזה הוסיף לכל התחושה שזה לא סתם סל ניצחון, אלא סנסציה.

Krit123

Well-known member
נצל"ש - ניצחון יפה על מיאמי בבית
חייב להודות שמה שקרה למורי ממש מוציא את החשק מהמשך העונה.. מוציא את הרוח מהמפרשים.
-הספסל קלע 48 נקודות, גרין ודוזייר הובילו עם 32 משותפות, נתנו בוסט הכרחי והגדילו את הפער. בטח בידיעה שדיפו ודראגיץ' לא שיחקו.
-קלענו המון שלשות לא פשוטות בסוף שעון, מסוג הדברים שמכריעים התמודדות. מספר לא מבוטל של מומנטום קילרס.
-פורטר היה ממש טוב בהגנה, הגיע לעזרה בתזמון מושלם בצבע וסיים עם 3 חס'. השיפור שלו באזור הזה הוא למה חשבתי שנסתדר עם סטופר הגנתי שהוא לאו דווקא רים פרוטקטור בחמישייה. הוא הוסיף 25-10 ב-10-14 מהשדה, הוביל אותנו לניצחון.
-גורדון חזר להיות אגרסיבי יותר, 16-9-3, סטט שאנחנו צריכים לקבל ממנו.
-מיאמי הלכו לאזורית מאוחר מדי לטעמי. אין יותר מדי קבוצות שעושות פרונט בפוסט ומצופפות בהצלחה כזאת, מומחים בלשבש ריווח וזוויות מסירה, רק שהשלשות הכריעו אותם. היה מקום לשתף את מקס סטרוס לעוד דקות, היה לנו די קל לשמור עליהם כל עוד אריזה היה על המגרש.
אני לא מבין מה חסר להם, הם עושים דברים נכון ופשוט אין להם האקס פקטור של אשתקד, אין לי הסבר אחר.מאוד מוזר (יצא לנו לדבר על זה) העונה שעוברת על מיאמי, טורונטו אינדי ואחרות. לא ברור מה קורה.

Rapgamer

Well-known member
אני לא מבין מה חסר להם, הם עושים דברים נכון ופשוט אין להם האקס פקטור של אשתקד, אין לי הסבר אחר.מאוד מוזר (יצא לנו לדבר על זה) העונה שעוברת על מיאמי, טורונטו אינדי ואחרות. לא ברור מה קורה.
שלוש הקבוצות שציינת היו אובר-אצ'יבריות בעונה שעברה. הסגל של טורונטו אף פעם לא היה שווה 50+ ניצחונות והם איכשהו הגיעו לשם כל שנה. גם אינדיאנה הייתה הקבוצה שמשחקת הכי חזק בליגה, אפשר להסביר את הדעיכה היחסית שלהם במכת פציעות.
לגבי מיאמי- אני הטלתי ספק ביכולת ההתקפית שלה בעונה שעברה. בבאבל הכל התחבר להם מושלם אבל אותם סימנים מופיעים עכשיו שוב. הרבה שחקנים שלהם הגיעו לפיק שהם מתקשים לשחזר העונה- דראגיץ' פצוע ופחות חד, הירו לא מתפוצץ מהספסל בכל משחק, קראודר שקולע כל הקריירה 34% משלוש התפקסן אצלם על עונה של 44%. ובאטלר ואדבאיו על כל יתרונותיהם הרבים, הם לא הסקוררים הכי אקספלוסיביים וקצת פחות קטלניים בהתקפה בלי המערכת הזאת מסביב.
סיפור העונה של מיאמי הוא מקום 25 בליגה ברייטינג התקפי. המספר הזה לא לגמרי משקף- הייתה מכת פציעות והם בכל מקרה מותאמים לשחק בפלייאוף יותר מרוב הקבוצות. אבל כן יש שם בסיס שמלמד על קבוצה לא כזאת מבריקה בהתקפה, שלמשך כמה חודשים בבאבל הייתה נראית כמו מכונה התקפית משומנת.

Krit123

Well-known member
שלוש הקבוצות שציינת היו אובר-אצ'יבריות בעונה שעברה. הסגל של טורונטו אף פעם לא היה שווה 50+ ניצחונות והם איכשהו הגיעו לשם כל שנה. גם אינדיאנה הייתה הקבוצה שמשחקת הכי חזק בליגה, אפשר להסביר את הדעיכה היחסית שלהם במכת פציעות.
לגבי מיאמי- אני הטלתי ספק ביכולת ההתקפית שלה בעונה שעברה. בבאבל הכל התחבר להם מושלם אבל אותם סימנים מופיעים עכשיו שוב. הרבה שחקנים שלהם הגיעו לפיק שהם מתקשים לשחזר העונה- דראגיץ' פצוע ופחות חד, הירו לא מתפוצץ מהספסל בכל משחק, קראודר שקולע כל הקריירה 34% משלוש התפקסן אצלם על עונה של 44%. ובאטלר ואדבאיו על כל יתרונותיהם הרבים, הם לא הסקוררים הכי אקספלוסיביים וקצת פחות קטלניים בהתקפה בלי המערכת הזאת מסביב.
סיפור העונה של מיאמי הוא מקום 25 בליגה ברייטינג התקפי. המספר הזה לא לגמרי משקף- הייתה מכת פציעות והם בכל מקרה מותאמים לשחק בפלייאוף יותר מרוב הקבוצות. אבל כן יש שם בסיס שמלמד על קבוצה לא כזאת מבריקה בהתקפה, שלמשך כמה חודשים בבאבל הייתה נראית כמו מכונה התקפית משומנת.
אני מבין מה אתה אומר, פשוט עדיין לא ברור לי איך הם נותנים עונה רגילה פחות טובה משארלוט, הניקס ואטלנטה. לא מסתדר לי..

למעלה