הלכתי לגינה

אמיר.

New member
הלכתי לגינה

שוב הלכתי לגינה עם כל הארבעה היו שם המון ילדים גם כמה הורים. כל האבות עם ספר ביד מעינים בו בשקט, בצד. הנשים בחבורה יושבות דנות בדברים בעלי חשיבות. ואני, כמה גנלטמני אוהב לשבת עם האמהות להחליף מתכונים (ביננו - לסחוט מחמאות). לחשוב על מתנה לגננת היכן קונים נעלם בזול. מה יהיה עם המעונות וכמה שהילד של שירי גדול. מהם הטיטולים הכי טובים ואיך כדאי לגמול ילדים מה כדאי להוסיף למגרש ובכלל - לקשקש ולקשקש. אבל בסוף אני קם והולך כי יש נושאים אתם יודעים - ממש לנשים וחוץ מזה מתי יהיה להן זמן להגיד עלי איזה בעל מושלם :) (עכישו תגידו שאני שחצן והאמת - אני בכלל לא מושלם אבל בשביל מחמאה - מה לא נעשה מה גם שאני לא רחוק מזה... :))

לורה...

New member
אפשר גם להחמיא לך?

אתה כותב מקסים !!!!! ולו הייתי רואה אותך עם כל הארבעה בפארק משחקים, אני מבטיחה לך שכולם היו שומעים אותי אומרת : `` יו, איזה אבא מושלם....`` ארבעה אמרת? ארבעההההההה???? יו.............. יישר כוח !!!!! (-: לורה

אמיר.

New member
תודה תודה (הכל פוזה)

טוב. (מסמיק) תראי (מגמגם) אז זהו (מתבלבל) יש ארבעה (אמן שיהיו עוד) עדר של פראים שבט קניבלים קבוצת ליסטים כנופיה של שדים אבל אני אוהב אותם (בייחוד שהם ישנים) לגבי בעל מושלם אני משתדל אבל עד שרעיתי לא תגיד את זה כל המחמאות (בלי להעליב) לא שוות. מ ה ל א ע ש י ת י ???? (מורט שערות) חההההההה יהיה טוב... רק אושר לכולם)

בעל מושלם???

אין דבר כזה. אבל ההשתדלות שווה המוןןןןןןןןןןןןןןןןןן והיא לא אומרת????? בוא`נה..תגיד לה שאני אראה לה מה זה!!!!!!!! רקדנית (קרבית ...במיוחד היום כפי שכבר ראית קודם(-;)

רכילות כאילו????

צק צק צק..... אמיר(וש)!!!!!!! ו...תעשה הכל בשביל מחמאה??? המממממ..רשמתי לפניי. רקדנית (אף פרט לא נעלם מעיניה..)

למעלה