הלכה לאיבוד איזה חוברת

1קובייה

New member
הלכה לאיבוד איזה חוברת

אולי היא הלכה לאיבוד בדרכה לבית דפוס???? אולי מישהו יודע מה קורה עם החוברת של הועידה???

cenas girl

New member
בטח!

למשל, חאקי בגד עליון. למשל, על העניבה יש רק סיכות של "מכבי-צעיר", לא של מכבייה או שום דבר אחר.. רק סיכות של הקורס, מרוץ לפידו וכאלה

1קובייה

New member
זה לא קיים

במרוץ לפיד עדיין אנשים הסתובבו עם חאקי בגד תחתון אז זה לא קורה עדיין ונכון יש התקדמות עם העניין ואנשים מתחילים להביןן לאט לאט את החשיבות שמאחורי זה אבל עדיין יש עוד דברים שהחלטנו בועידה

idanshaf2

New member
ומה עם עחלטות קצת יותר רציניות?

כמו חזונות לתנועה?? שימת חזון הציונות בראש סדר העדיפויות של התנועה?? כי לפי מה שאני זוכר על זה הייתה הוועידה ולא על האם חאקי צריך להיות בגד עליון... אבל לצערי הרב את הבוגרים כנראה זה מה שמעניין ולא לאן תלך התנועה שלנו בשנים הקרובות... ולכל מי שרוצה לדעת החוברת כבר עברה להדפסה.. ובזמן הקרוב היא תצא...

נכון..

בחירת חזון התנועה באמת הייתה החלטה משמעותית. אבל איך היא מתבטאת? איך כל אחת מההחלטות החשובות והמשמעותיות מתבטאות? הייתי שם, וכרגע, לא ידוע לי על איזשהו תהליך או סמינר או משהו שיגרום גם למי שלא היה לדעת את זה, ובכלל שיקרה משהו והחזון, ציונות, יבוא על ידי ביטוי. לא יודעת, אולי במנגנון ובהנהלה זה כן מתבטא, בסניף עצמו, זה לא.

1קובייה

New member
חזון

חזון זה דבר שלוקח זמן ולאט לאט נכנס לאנשים לראש וכאשר החוברת תגיע לסניפים אז המרכזים יחוייבו לעשות איזה סמינר להבהיר את ההחלטות אבל כלום לא יזוז אם החוברת לא תצא

idanshaf2

New member
קודם כל

כל החלטה שמתקבלת על מנת שהיא תעבוד מחייבת שיתוף פעולה של כלל התנועה. קחי למשל את ההחלטה על החאקי שכל כך הייתה חשובה לבוגרים בוועידה. אני לא ראיתי יותר מדי בוגרים שעומדים בהחלטה הזאת או דואגים לאכוף אותה, במקום זה המם מצפים מהמנגנון והמרכזים לרדוף אחרי הבוגרים. אז זה לא עובד ככה.. אם הבוגרים החליטו משהו ואגב זא תהייתה החלטה שהועברה על ידי הבוגרים, אז הם צריכים לעמוד בה ולדאוד שהיא תתבצע. לגבי החזונות. נכון התהליך הוא ארוך ועצם ההגדרה של חזון היא שלעולם לא ניתן להגיע אליו בשלמות.. תמיד יש עוד ועוד עבודה. אז התהליך התחיל. ואני יכול לגלות לכם שקורס העשרה יהיו כמה פעולות בנושא החזונות ובעצם להתחיל לעבוד על זה בפורום כלל תנועתי... אז אל חשש וכמובן שחלק מהחלטות וועידה זה שכל מרכז מחויב להעביר לבוגרים תהליך שמדבר על החלטות הוועידה, לפרסם אותן ולדאוג לביצוען..

1קובייה

New member
הבחור...

הבחור הזה צודק במאה אחוז אז יאאלה קדימה להפסיק להתלונןןןן ולהנותתת ולבצע כל מה שהבוגרים החליטו בועידה כי הועידה הזאת הייתה במיוחד לבוגרים לפי דעתי כדי להראות לנו "שהמנגנון וההנהגה לא מחליטה בשבילנו"

למעלה