הלו להתעורר

מיתר25

New member
הלו להתעורר ../images/Emo124.gif

יוו מה קורה פה? כבר אף אחד לא רושם כלום. אף אחד לא מספר כלום. ההודעות מסתכמות בבוקר טוב, צהריים טובים וערב טוב. אבל מה אם ביניים?... יש את התקופות האלה, שהפורום רדום, אבל עד כדי כך?........... להתעורררררררררררררררררררררררררררררר אספר לכם מסיפורי האלף לילה ולילה שלי: אוקיי אז ככה, כידוע לרובכם אני מטופלת במרפאה להפרעות אכילה כבר מספר שנים. ישנןירידות ולעתיים אני מפתיעה גם בעליות. אני אלופה בתופעה שנקראת "אפקט היו יו" או בשמה הלא מקצועי "הנדנדה". עולה יורדת ושוב עולה ושוב יורדת וחוזר חלילה. לפני חודשיים הוחלט שאני חייבת לעלות במשקל, אחרת אני צריכה להתאשפז במיידית. כמובן שמבחינתי אישפוז לא עולה על הפרק, בגלל מספר סיבות אז התחלתי לאכול קצת יותר ופחות להקיא. לפני שבועיים הורכב לי תפריט חדש. אומנם תפריט שהוא יחסית דל קלוריות אבל זה תפריט שיהיה עבורי בר ביצוע. ומאז אני כל היום רק
, כל היום וכל הלילה. אז יש שיגידו, את צריכה לאכול כדי לעלות במשקל. ויש שיגידו תאכלי, כי כנראה שזה מה שהגוף שלך דורש. ואני יגיד, צודקים. הבעיה היחידה, שלי אין איזון. גם לפני שנה אכלתי, ואכלתי והמשכתי לאכול, הגעתי למשקל היעד ואף עברתי אותו ושוב ירדתי. בנתיים אני בשלב האופורייה. אני אוכלת בכמיות ולא מקיאה. אני משמינה ובנתיים זה לא ממש מפריעה לי. אבל אני יודעת שיגיע השלב ששוב אני ארד. אמרתי כבר אני כמו נדנדנה, עולה ויורדת ואף פעם לא יודעת מתי לעצור... ואתם יודעים מה? עכשיו, בשלב בנוכחי לא איכפת לי מכלום. אני א - ו - כ - ל - ת !! זהו נגמרו לי הסיפורים. המשך בו יבוא. מי יודע אולי גם הסוף יהיה אופטימי... למרות שאני סקפטית!!!!! אני רצה ללמוד למבחן "בצופים צעירים" אגב, אחד המחקרים הוא על השפעת הטלווזיה והפרסומות על גידול בהפרעות אכילה אצל בנות צעירות. וכמו שהדיאטנית שלי אמרה לי: את לא צריכה ללמוד את המחקר, לצערך את עוברת אותו על בשרך.. ואני השבתי לה: אני? לא! מה פתאום?... המכחישה הידועה. מיום שלישי אני פה איתכם יותר. חופששששששששששששששששששש שבת שלום!!!!
מיתר הקשקשנית

מדהימה שלי...

נכון אז יש אומרים שאת צריכה לאכול כי את צריכה לעלות במשקל ויש כאלה שיגידו תאכלי כי זה מה שהגוף שלך דורש ואהבתי את התשובה שלך : " ואני יגיד, צודקים" מיתרון את צריכה לאכול כדי להתקיים אבל אולי תעצרי הפעם את הנדנה הזו ואולי שתגיעי למשקל היעד תשמרי עליו .. תמצאי את האיזון .. כי את יכולה ! אני מאמינה בך! זה לא כיף לחיות במן מעגל כזה של ירידות ועליות ירידות ועליות ומי כמוך יודעת את זה!! מצאי את האיזון לאט לאט ! אני יודעת שאת יכולה לא מפקפקת בך לרגע! לימודים נעימים ! אוהבת אותך תמיד הקטנה שלך

נעלמת

New member
הלווו את שם! :)

ווייי אמרתי לך כבר שאני גאה בך לא? ועכשיו תגידי לעצמך שהפעם לא תהיה הנדנדה. חזרי לתפריט מיתרה שלי...זה לא יגמר בטוב. אל תתני לאכילה המוגזמת הזאת להשתלט עלייך...די לחוסר איזון. יש לך הזדמנות עכשיו להתאזן עם האכילה. לאכול מהתפריט, להגיע למשקל היעד ומשם תפריט שמירה... ואנשים שיגידו מה שבא להם, צודקים או לא, את חשובה הכי בעולם, ולכן את צריכה לעשות מה שאומרים לך במרפאה...ואם זה לעלות ע"פ התפריט-אז לדבוק בו...לא לתת לעצמך לחרוג ממנו, כי חבל על כל המאמצים שלך.. את מכירה את עצמך הכי טוב, ואם את יודעת שזה יביא שוב לירידה במשקל, אז תפסיקי את זה עכשיו.. זאת דעתי..אבל..שוב..רק דעתי. בכל אופן למדנית שלי, אנחנו צריכות ל ד ב ר כבר!! אז אני מקווה להוציא אותך היום בערב לשעה שעתיים מהספרים...קצת אותך לעצמי
וחוץ מזה שאני גאה בך אני גם אוהבתתתת אותך! מוואאההההה
אה ומשו חשוב!! את נורא מפדחת אותי...חיחי אבל לא נורא גם אני אמרתי כמה שאת מדהימה ושאני מאוהבת בך לכמה אנשים..אז אנחנו תיקו
ותמשיכי לקשקש..שקט פה נורא.

behappy

New member
מיתרוש!!!!!../images/Emo24.gif

הנה יש לך הזדמנו לעצור עוד סחרור לפני שנעשה מסוכן....... תאכלי לפי התפריט.בלי הגזמות.......לשום כיוון הן לא טובות. נכון,את צריכה להקשיב לעצמך. אבל הרבה פעמים כשאנחנו במצב כל כך מבולבל עם עצמנו פיזית ונפשית ובלל חוסר איזון כזה-זה טוב שיש על מי לסמוך. והסוף יהיה טוב!!!אם תחליטי שככה את רוצה..... אל תתני לאוכל לשלוט בך לשום כיוון.אפשר לרדת מהנדנדה הזו ותאמיני לי אחר כל בכלל לא רוצים לחשוב על לעלות עליה שוב!ההרגלים האלו,אפשר שלנות אותם....... שבוע טוב לך...
אוהבת שיר

למעלה