הלו..חברים..מה נסגר איתכם?

moonkiss

New member
הלו..חברים..מה נסגר איתכם?

זה כולה פורום הכרויות.. אני מכירה את הפורום הזה כבר משו כמו שנה וחצי זוכרת עליות ומורדות ומדי פעם חוזרת לבקר..אבל..מה קורה פה לעזאזל? חליק, רדו מקובי ונטע, היא מתכתבת דרך הפלאפון, נכון, זה עושה המון בלאגן פה בפורום, אבל זה לא התפקיד שלכם להגיד לה לשרשר.. זה בעיקר התפקיד של המנהל.. וזה שהם מנהלים שיחות ישיות כאלה.. זה באמת לא בסדר.. אבל אולי לוקח להם קצת זמן לעבור לטלפון..[אההמ..אההמ..רמז
] אז חלאס..תנסו לעשות דברים ולפתוח דיונים כדי שיתרמו לרמה של הפורום ולא להפך.. תככים וירידות אחד על השני לא עוזרים בגרוש.. פתחו דף חדש לקראת החג מה דעתכם? יש לי רעיון קטן לשירשור, תשתפו פעולה ואולי זה אפילו יהיה נחמד
יומטוב

moonkiss

New member
../images/Emo26.gifכנסו...../images/Emo157.gif../images/Emo36.gif

טוב, אז ככה..שירשור חג בפורום הכרויות.. כל אחד שיענה על הרשימה הבאה..אבל באמיתי, טוב?
-השם שלי -בן כמה אני -מאיפה אני -מה אני עושה בימים אלה (או בקיצור: עיסוק..) -תוכניות לחופש+המלצות -סגנון בילוי מועדף -סרט אהוב -ספר אהוב -להקה אהובה -אמן אהוב -ציטוט שווה -משקה אהוב -מאכל אהוב -דייט כושל..(נו, לכולנו יש לפחות אחד כזה..אם לא יותר
) -דייט מוצלח
-הלוקיישן הכי טוב לפגישה ראשונה -משפט פתיחה להתחיל עם בחור\ה -מה עדיף: ליל סדר כהלכתו עם המשפחה או על חוף הים בזולה בניצנים
-אממ...טוב, אני לא מצליחה לחשוב כרגע על עוד דברים.. אז תעשו טובה ותענו על זה..
ככה לפחות נוכל להכיר את האנשים מעבר לכינויים שלהם ולתיכנונים לנסוע לעירק עם הדובי
ניקיון שמח לכולם..

היי...נשיקת ירח..../images/Emo25.gif למה עצבים?

הכול ..הכול...רק אל תתעצבני...
אני אורן, ידוע גם כ"בסוף המדבר27" "סבטלנה" "זה" אני בן 28, למרות שהחברים שלי טוענים שאני בן מאות שנים..
אני מהנקודה הכי דרומית במפה...מאילת. אני חשמלאי ברשת מלונות...רץ ממלון למלון כול היום. תוכניות לפסח...לעבוד !!! לעבוד !! לא עבדתי חודשיים בגלל תאונת דרכים ובחור בכיס גדול... בילוי מועדף ?? אין לי... סרט אהוב...
"מטריקס" ! זה אמת או סיפור בידיוני ?? להקה ?? בזה מטפלת רומי דייט כושל ? אני לא יכול לכתוב על זה פה...תפוז מגבילים לשמונה מאות מיליון תוים..
דייט מוצלח...תשאלי את רומי..
משפט פתיחה .."ההורים שלך באזור ? "
ציטוט שווה "אילתי זה לא מקום דמוגרפי...זו צורת חיים ! " טוב אני מקווה שעניתי על הרוב... אנשים ...תהנו בחג...תהיו אחד עם השני...תתאהבו..תחגגו...תחיו !

Crossface

New member
למה לא

הנה תשובות -השם שלי: אביחי -בן כמה אני: 23 -מאיפה אני: אשדוד -מה אני עושה בימים אלה (או בקיצור: עיסוק..): סטז' אחרי לימודים -תוכניות לחופש+המלצות: אילת חודש הבא (אולי) -סגנון בילוי מועדף: פאב זולה עם נרגילה או כל דבר אחר עם החברים -סרט אהוב: יש המון, החוש השישי -ספר אהוב: חוכמת הביגלה -להקה אהובה: EAST 17 -ציטוט שווה: המין החזק הוא המין החלק בגלל חולשתו של המין החזק למין החלש -משקה אהוב: קוקה קולה -מאכל אהוב: דים סאם -דייט כושל..(נו, לכולנו יש לפחות אחד כזה..אם לא יותר): הבליד דייט הראשון שלי -דייט מוצלח: לא היה כזה דבר -הלוקיישן הכי טוב לפגישה ראשונה: בית קפה שקט ומש להמשיך אם שווה -משפט פתיחה להתחיל עם בחור\ה: לא מתחיל -מה עדיף: ליל סדר כהלכתו עם המשפחה או על חוף הים בזולה בניצנים: גם וגם, עושה ליל סדר בבית ואז נוסע לניצנים

moonkiss

New member
מגניב...../images/Emo72.gif

איפה אתה יושב, בפטרה\נפאל וכאלה?
אבל שמעתי שניצנים לא ממש שווה השנה.... אני עוד בהתלבטויות.. שיהיה חג שמייח

ליזי1983

New member
עונה זריז כי אין לי זמן....

ליזי קופרמן. בת 20. מפתח תקווה. מטפלת בסבתי לפחות עד ליום שני הזה....
נוסעת לדודים למושב ואחרי להנות ממעט החופש שיהיה לי. בילוי בסרט בקולנוע. נוטינג היל. וורוניקה רוצה למות. קרנבריז. עידן רייכל. "מחר יום חדש סיבה חדשה להיות אופטימיים..." בירה שחורה. צ'יפס. הפגישה הראשונה שלי עם שרון אידיוט מהעבר. איך שנכנסתי לאוטו הוא אמר שאני דומה לרס"ר שלו מצה"ל.... (עזבו שבאמת הייתי דומה לנעל אז.) עוד לא היה לי דייט מוצלח. הים הוא המקום הכי טוב לכל פגישה שהיא. אבא שלך גנן? אז איך הוא גידל פרח כמוך?
(היחיד שעלה לי לראש...) ליל סדר ברור שעם המשפחה. איפה כל הטעם לחג אם לא איתם?... moonkiss, מתגעגעת אליך ילדונת. מקווה שעניתי על כל שאלותייך כראוי. ביי בנתיים, אוהבת המון: ליזי.ק.

moonkiss

New member
ורוניקה...

אחח..איזה ספר.. מעניין מי המליץ לך עליו
חג שמח ילדונת

בייביUE

New member
זה אני..... אבל יש הרבה יותר

שם - איציק בן כמה - 26 מאיפה - נתניה עיסוק - עצמאי (חברת אינטרנט) תוכניות לחופשה - היו בעבר לדרום אמריקה וגם ניו זילנד, אך שתי התוכניות נגוזו. כיום, מקום שאפשר להיות בו בשקט, למצוא מסיבות טובות, לשתות טוב..... ולהנות. סוג בילוי - מקומות שקטים, פאבים, מסעדות, ים סרט אהוב - משחק השמועות ספר אהוב - ג'ון גרישם - עת להרוג להקה אהובה - לורד אוף דה דאנס / ריבר דאנס אמן אהוב - יש כמה.... ריטה, רמי, ארצי, גוב, אניה, אמה שפלן ועוד ציטוט שווה - לא צריך תותח בשביל להרוג זבוב משקה אהוב - טקילה מאכל אהוב - סושי דייט כושל - מישהי ששיקרה לי כל הדרך עד לפגישה דייט מוצלח - החברה הלפני אחרונה לוקיישן - מקום שקט, שאפשר להכיר, לדבר משפט פתיחה - אין לי כזה.... סורי מה עדיף - חוף ים במבט נוסף בכרטיס שלי, ניתן למצוא הרבה יותר עלי....

היי....מי דופקת בדלת....../images/Emo24.gif

שלום לך חביבתי...
שיהיה לך חג שמח, וכשר... עזבי אותך משטויות...שיהיה לך חג של כייף של ביחד של סקס מטורף ! תעשי חיים כאילו אין מחר ! נשיקות וחיבוקים מאיתנו..מאי שם...

moonkiss

New member
תראו מה זה...../images/Emo11.gif../images/Emo122.gif../images/Emo3.gif../images/Emo156.gif

עד שמישהו אחר חוץ מנטע, קובי והמתופף המהוללים כותב פה, ועוד רעיון נחמד שאמור לגבש את האנשים פה, אתם מתעלמים וממשיכים בהתכתבות הילדותית הזאת.. איך בידיוק אתם מצפים שזה יפסק? [ולתשומת
כם..אני יותר קטנה משלושתכם, כנראה שהגיל לא ממש מחק פה תפקיד, הא?
]

Vdrums

New member
כן גיל לא משחק תפקיד...

שמתם לב שברגע שזה נפסק קפצו הודעות חדשות... חחחחח טוב אני נרגעתי, (מינון תרופות מחודש) קובי R WE COOL?

koby329

New member
כן, ודאי

שיהיה לך חג שמח, לך ולכל חברי הפורום, מקווה שלא נפגעת יותר מידי, בסך הכל אנחנו אפילו לא מכירים חג שמח

Vdrums

New member
זה בסדר, הכל ברוח טובה...

חג שמח לך למשפחתך ולפורום

Vdrums

New member
עכשיו שיש לי קצת זמן...

שירשור החג של MOONKISS -השם שלי: תומר -בן כמה אני: 23 ושבוע הבא יהיה "וחצי" -מאיפה אני: נתניה סיטי עיר הפשע והרשע (ואני לא ערס!!!) -מה אני עושה בימים אלה (או בקיצור: עיסוק..): עובד בחברת היי טק בתור מנהל אדמיניסטרציה, ונרשמתי ללימודי ארכיטקטורה (תחזיקו לי אצבעות
) -תוכניות לחופש+המלצות: לישון,תופים, ים, לישון, לאכול, ים, תופים (לא בהכרח בסדר הזה) -סגנון בילוי מועדף: פאבים, בתי קפה, "אבל אני אוהב להיות בבית, עם התה והלימון והספרים הישנים..." -סרט אהוב: ספרות זולה, מציצים -ספר אהוב: הטאו של פו -להקה אהובה: משינה, רד הוט צ'ילי פפרס -אמן אהוב: באדי ריץ' (ג'אזיסט), -ציטוט שווה: לא עולה לי בראש כרגע... -משקה אהוב: אייריש קרים, בריזר, סמירנוף אייס, תה -מאכל אהוב: בשר (רצוי לא כשר), שרימפס, בייקון... -דייט כושל..(נו, לכולנו יש לפחות אחד כזה..אם לא יותר): היה לפני כמה חודשים... -דייט מוצלח: יום חמישי שעבר
-הלוקיישן הכי טוב לפגישה ראשונה:פאב, בית קפה -משפט פתיחה להתחיל עם בחור\ה: לא יודע, הכי טוב זה להישאר ספונטני, כי מה שתתאמץ להגיד ותתכנן יצא מאוד רובוטי... -מה עדיף: ליל סדר כהלכתו עם המשפחה או על חוף הים בזולה בניצנים:ע המשפחה והבת דודה המטורפת שלי. חג שמח!!!!!

moonkiss

New member
יא יא יא..מתופף..../images/Emo99.gif

קודם כל, לפני הכל.. תספר על הדייט!!! בישביל זה אתה פה, לא?
וחוץ מיזה..אחלה בחירה..משינה והצ'ילי פפרז
חג שמייח

Vdrums

New member
אז זהו שאצלי זה ההפך...

אחרת ראית מה קורה... טוב בקיצור, הייתי בחזרה של החברים שלי והיא היתה שם באה לראות אותם, ואחרי יומיים נפגשנו בהופעה של חברים שלי, ויום אחרי לקחתי את הטלפון מחבר שלי ויצאנו
happy happy joy joy (המבין יבין)

moonkiss

New member
אהה..../images/Emo3.gif

אז אולי בגלל זה התופעות לוואי אצלי..
יו..ועכשיו אתם ביחד כאילו?

למעלה