הלווווו לה לה לה

מיצי007

New member
הלווווו לה לה לה

היי לכולם. האם שמתם לב שאני כחולה? ובכן,אני הצטרפתי לצוות המופלא של ניהול הפורום הזה ועכשיו אני ולילו מנהלות את הפורום ביחד. זהו,על שאר הדברים שיש לכם להגיד תוכלו לשרשר פה- תגובות למנהלת החדשה,בהסכמתה של לילו כמובן

leeloo

New member
מכחולה לכחולה ../images/Emo49.gif

נורא מוזר לראות שם לצידי.. אחרי שנה.. אחרי תקופה קצרה בלבד עם אנג´לינה.. (איי סי זוכר..) אבל זה אמור להיות סימן למשהו טוב.. שינוי הוא בדרך-כלל טוב.. בכל אופן, ברוכה הבאה לניהול, שיהיה לך רק טוב, שלא תצטרכי להתמודד עם יותר מידי מטרידים (כי מפעם לפעם זה כיף למחוק, לא?) והמון המון

3Dennis

New member
אני לא מבין משהו

בלי להעליב. על סמך מה מינו אותך להיות מנהלת הפורום? למה לא מישהו אחר מפה?

מיצי007

New member
יש לי וותק ועוד איך!

אני כמעט שנה בפורום הזה,רק שלפני כחודשיים החלטתי להיכנס ולפתוח כרטיס חדש בתפוז,ולהשתמש בו במקום בישן כי הישן נעלם ממערכות תפוז... אני וותיקה פה מאוד בדיוק כמו כוווולכם, הפורום קיים שנה וחודשיים כבר או טיפה יותר? אני פה כבר כ10 חודשים,זה לא וותק? רק השם משתמש השתנה מאחד לשני זה הכל...פעם הייתי כותבת פה כFOXYLADY אבל היא נמחקה מהמערכת...

מיצי007

New member
אני גם מפה

וכי אני דנתי על זה עם לילו לפני חודשיים או קצת יותר

3Dennis

New member
../images/Emo123.gifזה לא אומר שמגיע לך

אני חושב שצריך לעשות הצבעה בסקר של תפוז וכך לבחור מנהל שיהיה מקובל על הרוב. זה ממש לא הוגן מצד לילו לעשות דבר כזה. סתם ככה לתת למישהי לנהל את הפורום.

S h o o

New member
אכן

אני נאלץ לתמוך בדניס ומקס. אני חושב שיש פה בפורום אנשים הרבה יותר מתאימים מבחינת נסיון, ותק ובכלל. אין לי דבר נגד מיצי, חס וחלילה, אבל לא ממש הבנתי איך ולמה.

מיצי007

New member
למה לי אין ניסיון?

למה אתם חושבים שאין לי ניסיון... אז אתם נמצאים ממש עם פתיחת הפורום ואני כמה חודשים קטנטנים אחריכם. ומזה שאר הדברים שאתה קורא להם "בכלל"... אני חשבתי שתשמחו,זה שהחלפתי שם אנשים זה לא אומר שאין לי וותק או שאין לי ניסיון. אתם לא רוצים שאני אהיה מנהלת? רק תגידו. אני חשבתי שתשמחו,או שלא כל כך תתנגדו,לא חשבתי שיהיה פה סירוב כל כך נחרץ. איך ולמה-אני בסך הכל לפני כמה חודשים ראיתי הודעה של לילו בפורום אחר שם היא אמרה משהו על הגיוס שלה. ידעתי שהיא מנהלת את פורום סרטים ובגלל שזה נושא שיש לי ידע מאוד נרחב בו,אני אוהבת את האנשים בפורום ובכלל ביקשתי ממנה לשקול אם וכאשר יבוא היום והיא תתגייס אני אוכל לשמור לה על הפורום שלה... לילו עדיין נשארת בניהול,היא לא הולכת לשום מקום.רק נוספה עוד מנהלת,תפסתי תושייה ושאלתי את לילו לפני כן,אם אני לא הייתי חושבת על זה אז מישהו אחר כמו שאתם רוצים היה מנהל... זה באמת משנה לכם? אתם עד כדי כך לא רוצים אותי כמנהלת? יש לי וותק בדיוק כמו לכם,ניסיון(זאת כבר דעה אישית של אנשים) עד מיטב ידיעתי אני חושבת שאני יכולה לתרום לפורום הזה. חבל שקיבלתם את זה ככה,תדברו עם לילו אם זה באמת מפריע לכם- מצטערת שזה יצא ככה.

מילאן

New member
צודקים!!!!!!

אני נאלץ לתמוך בדניס, מקס ו-SHOO. אבל את כל התשובות צריכה לספק LEELOO ולא מיצי. בהצלחה מיצי010!

Aimee

New member
אוי ב-א-מ-ת

איזה ילדים קטנים, בטח שאפשר "סתם ככה", היא לא נשיאת ארצות הברית, היא כולה מנהלת פורום, וגם זה בשיתוף. אז מותר לה למחוק הודעות או לשרשר והשם שלה יופיע בכחול, על זה אתם מקנאים? על זה כל ה מגיע לה לא מגיע לה והצעות לבחירות דמוקרטיות, יאלללה....תגידו מזל טוב ותחייכו. בכל מקרה, מיצי מזל טוב ושיהיה בהצלחה, אותי ייצא לך עוד למחוק הרבה, אז עוד נתראה

3Dennis

New member
למה מי מת?../images/Emo2.gif

זה לא בהכרח מתוך קנאות. אני לא מסכים לזה שהיא תנהל את הפורום. היא לא עשתה שום דבר שמגיע לה להיות מנהלת. יש בפורום הרבה אנשים אחרים שיתאימו יותר לתפקיד הזה. אז למה היא? זה לא הוגן

מיצי007

New member
היי AIMEE

ברוכה השבה לפורום. אני מאוד שמחה שלפחות מישהו אחד שמח לראות שאני מנהלת,זה רק את ועוד מישהו אם אני לא טועה. לא נראה לי שאני אמחוק את ההודעות שלך- מהפעם האחרונה שהיית פה(שזה היה ממש ממזמן לא?הגיע הזמן שתחזרי כבר) דווקא די נהנתי לשבת ולקרוא,לא נראה לי שהרבה הודעות שלך ימחקו- את תראי.

למה מישהו אחר ולא היא?

אני מצטערת אבל הויכוח הזה ממש אידיוטי. אני חושבת שהיא מתאימה, והיא פה כבר הרבה זמן לידיעתכם. יש לכם מנהלת חדשה ובמקום להגיד מזל טוב ולהיות נחמדים אתם שואלים למה לא מישהו אחר? יאללה סגרו ויכוח! זה ילדותי, וזה סתם הורס את הפורום.

למעלה