הכנת כרטיסי ביקור

לירילי

New member
הכנת כרטיסי ביקור

מישהו מכיר תוכנת מחשב פשוטה בה ניתן לערוך כרטיסי ביקור נחמדים בשילוב של פונט מיוחד ותמונות? כוונתי להדפיסם במדפסת בייתית. תודה

מ ש כ י ת

New member
יש תוכנה כזו, לא זוכרת איפה "דחפתי"

אותה, למעשה לא ממש תוכנה, יותר אתר, בכל אופן אני אחפש את זה מחר ואעלה לכאן.

Liat R

New member
אני מוצאת שהכי פשוט לעצב ב- Word

את יכולה לקבוע את הגודל שמתאים לך, הפונט שמתאים לך וכו' - לבסוף את משכפלת שת ה"כרטיס" על כל הדף מדפיסה על נייר משובח ו- Ta Dam לדוגמה

ליאת - שאלה

פתחתי את המסמך שלך עם התבנית ומשום מה את התמונה לא הצלחתי לשנות - יש סיבה מיוחדת ??

Liat R

New member
OK - ניסיתי, צודקת, בדקתי והבנתי...

אז ככה. אי אפשר לעשות שינויים במסמך שפותחים מהפורום. תשמרי את המסמך שהעלתי אצלך במחשב ורק אז תפתחי אותו מהמקום בו שמרת אותו. תוודאי שסרגל הכלים (toolbar) של ציור (draw) פתוח אצלך. תעמדי על אחד הכרטיסים ותעשי לו "ungroup". ואז תוכלי לעשות כל שינוי שתרצי.

Shir Rose

New member
מקפיצה..

גם אותי זה מעניין... למרות שאני עובדת עם פוטושופ.

לירילי

New member
עוד הצעות?

משכית, הבטחת לחפש אתר או תוכנה... אולי עוד מישהי יכולה לתת רעיון?

לירילי

New member
ועוד שאלה

מכיוון שאני רוצה להדפיס את הכרטיסים במדפסת בייתית, מישהו יכול להמליץ על ניירות מיוחדים המתאימים להכנס למדפסת, משהו בסגנון נייר ממוחזר, אבל קצת עבה ולא מאוד מקושקש, איפה ניתן לרכוש כאלו באזור חיפה?
חם לי...

Shir Rose

New member
תשובות..

את יכולה להשתמש בבריסטולים דקים צבעוניים או ניירות משי עבים. עד כמה שידוע לי, יש באופיס דיפו ו"ארטא"

מ ש כ י ת

New member
מצטערת על העיכוב

אבל מצאתי גם אתרים וגם תוכנות בגלל שאי אפשר להעלות לפה תכנה אני אתן קישור למקום שממנו אפשר להוריד תוכנות כאלו. בנוסף מצרפת כמה מאמרים לגבי חשיבות כרטיסי הביקור וצורתם ואופן ההכנה שלהם. אתרים בעזרתם ניתן להכין כרטיסי ביקור ולשלוח אצלם להדפסה, כמובן שניתן גם לשמור את הכרטיס המוכן ולהדפיס במדפסת הביתית. http://www.myprint.co.il/catSubs.aspx?PcatID=205 בהצלחה, אנחנו נשמח לראות מה יצא.

לירילי

New member
אין כמוך

עזרת המון
מבטיחה לשולח תמונות של תוצרים, אני קצת איטית בדברים האלו...

מ ש כ י ת

New member
אין כמוני וגם לא כדאי שיהיו../images/Emo8.gif

ואת יקירתי, קחי ת'זמן, רק אל תשכחי...

צריכה להיות לי איפה שהוא תוכנה

אחפש עבורך מחר...ואם אמצא אשלח לך את הדיסק, אין לי צורך בו

לירילי

New member
תודה גם לך ולכל הנחמדות

כאן בפורום, כל אחת ייחודית ומיוחדת בדרכה שלך, אשמח מאוד אם תוכלי לשלוח לי את הדיסק. דרך אגב, נראה לי שאנו שותפות לשיחה גם בפורום קרמיקה, אני צודקת? יום טוב לירון

geinav

New member
מוטב מאוחר, לא? ../images/Emo13.gif

ישנם דפים מיוחדים באופיס-דיפו בשני סוגים שונים: 1. דף A4 שכבר מחורץ ומחולק לכרטיסים, פשוט מדפיסים ומוציאים החוצה את הכרטיסים (250 כרטיסים - 40 ש"ח לחבילה). 2. דף A4 שמורכב למעשה משתי מדבקות מחוברות ביניהן, כך שאפשר להדפיס את שני הצדדים ואז להדביק אותם BACK TO BACK ולקבל כרטיס דו-צדדי. אפשר להשיג שם דפים כאלה גם מנייר ממוחזר ו / או צבעוני. מניסיוני - אפשר היום להדפיס כמות של 1000 כרטיסי ביקור במאתיים ש"ח ומטה (כולל למינציה), בבתי-דפוס בדרום ת"א, וגם מקבלים משהו כמו שעה לשבת עם גרפיקאי במקום, אז בהתחשב בעלויות הדיו למדפסת והדפים לכרטיסי הביקור - משתלם לפעמים להדפיס את זה בצורה מקצועית. בהצלחה, עינב

למעלה