הכנסת נתונים - mysql.

voolt

New member
הכנסת נתונים - mysql.

כשאני מכניס לטופס למשל בשתי האזורי טקסט "bla bla bla" מתקבלת השגיאה הבאה: querey faild: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'bla bla, bla bla bla)' at line 1 ולפעמים שגיאה מהסוג הזה כשאני מכניס מחרוזת מסויימת, לא מצליח לזהות למה.. querey faild: Unknown column 'ֳ¡ֳ¬ֳ₪ֳ¬ֳ₪ֳ¬ֳ₪ֳ₪' in 'field list' זה הקוד:
$connection = mysql_connect("localhost", "root", "") or die ("coldn't connect to server"); $db= mysql_select_db("toxic", $connection) or die ("couldnt select DB"); $title= $_POST['title']; $con= $_POST['con']; $query = "INSERT INTO msg (title, content) VALUES($title, $con)"; $result = mysql_query($query) or die ("querey faild: " . mysql_error());​
אני עובד עם wamp אם זה משנה.. בפורום php לא קיבלתי מענה, אולי כאן.. אז... מישהו/ מישהי? ליל"ט :).
 

fishomen

New member
חסר לך מרכאות

"INSERT INTO msg ('title', 'content') VALUES($title, $con)"; $result =​
הוספתי מרכאות ל TITLE ו ל CONTENT אני חושב שהכי טוב זה לא לכתוב את השאילתות לבד אתה יכול להעזר ב PHPMY ADMIN שאתה עושה הכנסה או שליפה או כל דבר הוא רושם לך את השאילתא למעלה אז פשוט תשמש בה. זה הכי קל.
 

voolt

New member
עדיין יש שגיאה..

אני מכניס באותה צורה שאמרת (במקום אחר, כי כבר מחקתי את הקודם..), וזה נותן לי את השגיאה של התחביר, למרות שזה בידיוק כמו בphpmyadmib...
 

fishomen

New member
יכול להיות שחסר לך שדה

יש לך שדה של ID האם נתת לו AUTO INC (שיגדל לבד) תנסה גם לההעתיק את הקוד שלך תכניס אותו ל PHPMYADMIN ותראה אם הוא מצליח לעבוד לך.
 

voolt

New member
אוקיי זה עובד אבל רק אחרי שהוספתי מרכאות

למשתנים שהכנסתי ב-values בשאליתה.. למה בכלל צריך להוסיף מרכאות? אני זוכר שלא הייתי מוסיף וזה היה עובד גם בלי זה..
 

voolt

New member
אהה וזה גם נותן לי שגיאה אם אני לא משתמש

במרכאות האלה " ` " בשם של הטבלה ובשמות העמודות בטבלה כמו ה- title, user וכדומה.. כלומר: `title` ככה.. למה זה<?
 
למעלה