הכל בזבוז

april1

New member
הכל בזבוז

כל הלבבות שפעמו כל טיפה שבוזבזה לשווא הכנרת כמשל עם ישראל היא בזבוז כל טיפה שנלגמה של כצורך מממיה של הכנרת כמשל לחייל שנהרג בלבנון- חיים הכל חיים אחרי הכל בזבוז, הכל בזבוז

פליקס

New member
תגובה ל aprill ;-)

יש לך כישרון כתיבה! למרות שבד``כ אני לא מתלהבת משירים, שלך דווקא תפס את עיני. אני רק מקווה (בשבילך) שהתוכן לא נכתב מתוך התקף דיכאון. כן כן, בהחלט יש בזה משהו. השאלה היא רק מה עושים עם הבזבוז.

april1

New member
תודה!

תודה רבה על המחמאות שנתת לי... ולא, לא כתבתי זאת מתוך התקף חרדה או דיכאון כלשהו אלא למטרות של ראיה כוללת על הבעיות בארצנו

april1

New member
ובקשר ל...

שאלה שניתנה ``מה עושים עם הבזבוז?`` כנראה שתשובה זאת לעולם לא נוכל לפתור אבל כאדם בחברה המודרנית והמתקדמת נוכל למנוע או לפחות להקטין את התוצאה הסופית וההרסנית.

שרוני**

New member
את יודעת אפריל..

מתביישת לאמר, שדי התייאשתי, ועצוב לי לראות איך העולם גווע, אבל טיפש מי שלא רואה את זה או שמעדיף להיות טיפש , מתוך בחירה. ועוד משהו..קורה לי לפעמים , שאני רואה אנשים מסביבי זורקים שקיות נקיות לפח למשל...(אל תיצחקי חחח) או משתמשים בכמויות מדהימות של חומרי גלם כדי לספק איזשהו חוסר, אפילו מיזערי ביותר ולא חושבים על איזה אסון הם מביאים על עצמם במו ידיהם. ואם לאמר את האמת..גם אני התחלתי להתנהג כך, למרות שחינכו אותי אחרת, יודעת למה? מפני שאיבדתי תקוה, התקוה ההיא שהיתה לי לשינוי כאן..נמוגה, ולא, אני לא בדיכאון, פשוט לוקחת מה שיש לחיים להציע..לפני שייגמר...

Eliad_11

New member
לא להתייאש!!!

סליחה על ההתפרצות אבל הייתי חייב... העולם גווע אין ספק, אך רק אם ניתן לו! מתוך בחירה אנו יכולים לשנות ולהזיז דברים, תמיד נראה אנשים שזורקים שקיות , משתמשים בחומרי גלם הרסניים, אוכלים כימיקלים וכו`, אבל למרות כל זה אין אנו חייבים לוותר ולהתייאש, להפך רק לדרבן את עצמנו ולהמשיך הלאה... החיים תמיד יציעו את הכל ואין שום דבר יותר גדול מהם, אל תפחדי שייגמר משהו - לא יגמר דבר, לך יש את הכל - אם רק תבחרי בכך ! וזו החוכמה או האתגר הגדול, לבחור כך !, תמשיכי בדרכיך, לנצל נכון חומרי גלם, בריאות, אושר, אהבה וכו` ועד מהרה תראי לאט לאט (סבלנות) שהסביבה כן משתנה, את משנה אותה!, לא בוויכוחים לא בצעקות לא במלחמות אלא בהיותך עושה משהו ושלמה איתו, משמשת כדוגמא נשארת בדעתך ושמחה מכך !! אם לא איזה יחסי ציבור את עושה? תמיד תזכרי שאת עיקר הכח את שואבת ממה שאת עושה, מהתוצאות של פעולותיך ובידיעה שאת שלמה איתם! ונכון, אף אחד לא הבטיח שזה יהיה קל, אבל אין שום סיבה שבעולם שאת לא תחליטי שזה קל ופשוט ומ א ת ג ר. אל יאוש, ו ב ה צ ל ח ה. אלעד.

שרוני**

New member
אליעד

פרטת על המיתרים הנכונים..הולכת להתחיל עם זה מחר..בהדרגה..ונראה מה יהיה איזה כייף...יהיה יותר טוב אמרת? :) בצחוק תודה, אני חושבת שאתה צודק

למעלה