הכל אני יכול בחופש הגדול

הכל אני יכול בחופש הגדול ../images/Emo181.gif

[שאלון גנוב מפורום היהודים להחייאת הפורום הזה או משהו בסגנון..
] מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? מטקות או כדור-מים? אבטיח או מלון? אילת או כנרת? נוסעים לניצנים או לא? אם כן, על מה אתם מתכננים? תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: אנשים שתרצו לראות: הופעות שתרצו להיות בהן: שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! מתכננים לעבוד: איזה כתה סיימתם: איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: נכשלתם/עברתם: כמה נראה לכם שתקבלו ?! ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!:

טוב אני אהיה הראשונה כמובן ../images/Emo122.gif

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ביום בריכה בערב ים. מטקות או כדור-מים? כדור ים
אבטיח או מלון? אבטיח אילת או כנרת? כינרת
נוסעים לניצנים או לא? יאפפה אם כן, על מה אתם מתכננים? כשאני אדע מי מופיע אני אומר
תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: כינרת אילת והמון הופעות. |מריירת| אנשים שתרצו לראות: יותר מדי. הופעות שתרצו להיות בהן: כרגע אשדוד [ה-28] והעשור של עסק שחור. שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: I feel so free
אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! נממ.. נדמה לי חח מתכננים לעבוד: לא.. איזה כתה סיימתם: י"ב איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: הבעה?
נכשלתם/עברתם: נדמה לי שעברתי, עוד לא בדקתי.. כמה נראה לכם שתקבלו ?! בסביבות ה70-80 ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!:[ שאני כבר המון זמן נמצאת בו

Jimmiet

New member
מלא זמן לא הייתי פה :)

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ים. ים. ים. מטקות או כדור-מים? מטקות אבטיח או מלון? אבטיח אילת או כנרת? אילת, בגלל המסביב נוסעים לניצנים או לא? לא? חח אם כן, על מה אתם מתכננים? לא מתכננים תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: רודוס, לישון, צניחה חופשית. אנשים שתרצו לראות: אותך, שימ!
ואת כל האנשים שלא ראיתי מלאנתלפים זמן :( [מריאן!] הופעות שתרצו להיות בהן: כמה שיותר. לא משנה של מי. יהודים, עברי, מוקי שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: לא עולה לי עכשיו, יש לי עברי בראש. חח אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! יאפ. בערך. למרות שיש אחרי צבא. מתכננים לעבוד: כה איזה כתה סיימתם: י"ב איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: את כולן? נכשלתם/עברתם: את כולם עברתי בהצלחה בערך. כמה נראה לכם שתקבלו ?! קיבלתי את הציונים של רובם, יצא סבבה. ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: כוסאמאמאמאק.

וואי כמה שמשעמם לי כרגע../images/Emo3.gif

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? בריכה מטקות או כדור-מים? מטקות אבטיח או מלון? אבטיח אילת או כנרת? כנרת
נוסעים לניצנים או לא? יש מצב. תלוי מי מופיע. אם כן, על מה אתם מתכננים? מוקי או משינה תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: אם מאשרים עבודת גמר, אז הרבה. אם לא מאשרים - ללמוד
אנשים שתרצו לראות: את זו שכתבה ת'הודעה הראשית
הופעות שתרצו להיות בהן: בוא נתחיל בשבט, כי בכל זאת אנחנו בפורום שלהם. ואחרכך משינה, כי אני חייבת כבר אחת. ואז מוקי, דנה ברגר, ואם ירצה השם, זיגי מארלי
שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: כל שיר קצבי בערך אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! יאפ מתכננים לעבוד: אולי איזה כתה סיימתם: י"א איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: מתמטיקה ו3 במגמה שלי נכשלתם/עברתם: כן כמה נראה לכם שתקבלו?! במתמטיקה בערך 90 ובשאר לא עברתי ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: "יאללהבלאגניםקרחנותזיקוקים@!@@!$#^%$$"?

MC SammY

New member
שאלון מעפן אבל רק כי זו שימי../images/Emo23.gif

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ים מטקות או כדור-מים? כדור מים אבטיח או מלון? אבטיח אילת או כנרת? אילת נוסעים לניצנים או לא? נראה לי שכן אם כן, על מה אתם מתכננים? מוקי\משהו בסגנון תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: שוב אילת, בית ריק
,לעבוד, להתחיל ללמוד נהיגה,כנרת אולי
אנשים שתרצו לראות: יש המון הופעות שתרצו להיות בהן: מוקי, זיגי מארלי...בטח יש עוד שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: סופעונה?
אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! אחרי יום שישי ברוך השם
מתכננים לעבוד: כע איזה כתה סיימתם: י"א איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: הסטוריה,מתמטיקה,אנגלית(2), תנ"ך, ונשאר לי מחר תקשורת ויום שישי לשון. נכשלתם/עברתם: מה נכשלתם מה. כמה נראה לכם שתקבלו ?! עזבות'י. חופש נעים

dan the man

New member
טוב אם כבר...

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ים-כשאין אפחד בשעה 3 בבוקר מטקות או כדור-מים?כדור מים אבטיח או מלון?אבטיח אילת או כנרת?אילת נוסעים לניצנים או לא?לא אם כן, על מה אתם מתכננים?אמרתי שלא תכנונים מיוחדים לחופש הגדול:מד"א,לבנות את כדור הגומיות הגדול בעולם אנשים שתרצו לראות:אחי,משפחה,חברים,זומבי הופעות שתרצו להיות בהן:של השבט שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ:freestyler אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! ועוד איך שיוצאים!!!! מתכננים לעבוד:לא איזה כתה סיימתם:ט איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם:לא עשיתי תודה לאל נכשלתם/עברתם:לא עשיתי ביצ'ס כמה נראה לכם שתקבלו ?! קיבינימט איתכם ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: freedom for green whales

אני../images/Emo176.gif

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ים מטקות או כדור-מים?מטקות אבטיח או מלון?גם וגם אילת או כנרת?אילת נוסעים לניצנים או לא?לא יודעת עדיין אם כן, על מה אתם מתכננים?אינלי מושגג תכנונים מיוחדים לחופש הגדול:לעבודדד אנשים שתרצו לראות:כל מינייי חבריםם הופעות שתרצו להיות בהן:לא יודעת עדיין שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ:ים-דין כרמל אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?!כן=] מתכננים לעבוד:כן איזה כתה סיימתם:ט' איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם:לא עשיתי חופשש סוףףףףףף

Funky Giraffe

New member
איפה הכבוד להנהלה

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? בגדול ים, אבל תלוי במצב רוח. והכי מעדיף! לפגוש את יוצרת השרשור בים! כמו אתמול!
מטקות או כדור-מים? סתלבט אין דה וואטר אבטיח או מלון? לא זה ולא זה אילת או כנרת? אילת נוסעים לניצנים או לא? טסים אם כן, על מה אתם מתכננים? הדג נחש אם יהיה תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: סתלבט אנשים שתרצו לראות:לא חסר הופעות שתרצו להיות בהן:הדג נחש המופע החדש, השבט עם מתופף, פאנק'נ'שטיין, קוואמי יו, תומר יוסף, טיפקס מארחים ועוד שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ:Fresh prince ft. jazzy jeff - summertime, אקסטרה ג'י - קיץ, יוני רכטר - שיר נבואי קוסמי עליז אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! רק ב8.7 מתכננים לעבוד: לא איזה כתה סיימתם: ט' איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: בשינה נכשלתם/עברתם: עובר בהצטיינות יתר כמה נראה לכם שתקבלו ?!120 ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: יוני רכטר הוא אלוהים, רק שלא כולנו מודעים לכך

JamicaniT

New member
../images/Emo181.gif

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ים
מטקות או כדור-מים? כדורגל P: אבטיח או מלון? מלון. אילת או כנרת? תלוי בעונה, כרגע בא לי אילת. נוסעים לניצנים או לא? מתי ? אם כן, על מה אתם מתכננים? על חופש מהצבא .. תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: איזה חופש גדול ;[ אנשים שתרצו לראות: מיכלי :) הופעות שתרצו להיות בהן: תומר יוסף, זיגי :) שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: סופעונה P: אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! לא. מתכננים לעבוד: הלוואי. איזה כתה סיימתם: - איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: - נכשלתם/עברתם: - כמה נראה לכם שתקבלו ?! - ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: בדיוק עכשיו, עוד שנה, אני בטח אדפוק את הראש איפשהו. ואהנה מזה נורא

שאקית

New member
../images/Emo180.gif ../images/Emo180.gif ../images/Emo180.gif ../images/Emo180.gif =]

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? בריכה בלי אנשים =] מטקות או כדור-מים? בלון עם מים מעואהעהא אבטיח או מלון? מלון על רמה אילת או כנרת? כנרת נוסעים לניצנים או לא? אמן אם כן, על מה אתם מתכננים? הופעות איכות תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: טיילת , מסיבות, ודברים מגניבים אנשים שתרצו לראות: אווווווווווווווווווווועאה הופעות שתרצו להיות בהן: אווווווווווווווווווהוהועהעה שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: התחזית קוראת לשמש לבוא אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! ברור =] מתכננים לעבוד: ההורים מתכננים לי =] איזה כתה סיימתם: !~~~~~~~~~ ט ~~~~~~~~~! איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: אני קטינה נכשלתם/עברתם: כמה נראה לכם שתקבלו ?!
ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: חצי שנה לא למדתי ואין נכשל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחח כנראה שאני באמת נואשתי

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ים, תמיד ים, מתי שרק אפשר ים מטקות או כדור-מים? מטקות, יותר מהיר אבטיח או מלון? חחחח זה קשה... מלון כי אבטיח לא תמיד יוצא טוב אילת או כנרת? כנרת, אבל רק בגלל שכבר חרשתי את אילת עשרות פעמים נוסעים לניצנים או לא? למה לא? אם כן, על מה אתם מתכננים? חחח בתקווה לאיחוד שלישי של שבקס תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: איזה חופש גדול? צבא אומר לכם משהו? אנשים שתרצו לראות: רועי, עומרי, נימי, ליאת,מורן, מורן, כל כך הרבה שאין סוף הופעות שתרצו להיות בהן: זיגי מארלי! (מתיסיהו כבר הייתי
) שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: במתכון השבט, סופעונה אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! חח אם חושבים על זה המעבר לגלילות הוא באמת חופש בשבילי מתכננים לעבוד: צבא... איזה כתה סיימתם: יב' לפני שנתיים איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם: בגרות באשכי לוט"ר נכשלתם/עברתם: סיימתי בהצטיינות יתרה כמה נראה לכם שתקבלו ?! אל"ף פלוס ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: א-ש-כ-י-ם!!! או עד מתי?!

חחחח עונה על השאלון

ים או בריכה? זה לא משנה לי.... מטקות או כדור ים? שניהם אבטיח או מלון? תלוי מה בא לי באותו רגע אילת כינרת? איפה שיותר כיף נוסעים לניצנים? לא תכנונים מיוחדים לחופש? לכייף רגע לפני כיתה י''א אנשים שאני ארצה לראות....? כל מיני אנשים.. הופעות שאני ארצה להיות בהן?...... השבט שירים שמזכירים לי את הקיץ ? "סוף עונה" אם אני יוצאת לחופש הגדול? כן, אני יצאתי לחופש. מתכננת לעבוד? כן, אם אני אמצה עבודה. הכיתה שסיימתי ללמוד בה: י'. הבגרויות שעשיתי השנה: היסטוריה ,לשון, ואני צריכה לגשת למועד ב' במ''מ. אני עדיין לא יודעת מה הציונים בבגרויות לא יודעת כמה אני אקבל...... אבל יהיה טוב המסר שלי לעולם לקראת חופשת הקיץ: תגבירו את השירים של השבט....... ותעשו רעש בחופשת הקיץ עם השירים של הלהקה~!!!!!!!!!!!!!!

Nechi Nech

New member
ערב טוב.

מה אתם מעדיפים, ים או בריכה? ים סלאסי איי נו! מטקות או כדור-מים? מטקות. מזה כדור מים מה אני חנון? אבטיח או מלון? אבטיח אילת או כנרת? כנרת נוסעים לניצנים או לא? מה יש לי שם? אם כן, על מה אתם מתכננים? אוי סתמי נו תכנונים מיוחדים לחופש הגדול: לזיין ת'שכל הרבה לכמה שיותר אנשים, לחשגז.. ואז להתגייס. אנשים שתרצו לראות: קינג סאלסי ג'ה ראסטאפרי - את יכולה לארגן לי פגישה איתו? הופעות שתרצו להיות בהן: זיגי מארלי באכזיב שיר/ים שמזכיר/ים לכם את הקיץ: וואלה לא יודע אתם, בכלל, יוצאים לחופש הגדול?! אחח.. צעירים מתכננים לעבוד: למה לעבוד כאפשר להתבטל? איזה כתה סיימתם: י"ב איזה בגרויות עשיתם השנה, במידה ועשיתם:
נכשלתם/עברתם:
כמה נראה לכם שתקבלו ?!
ולסיום, מה תרצו לצרוח לעולם לקראת בואו של החופש הגדול!: שזה אחד אחד השאלונים הפאגים שיצא לי לקרוא אי פעם, בושי לך שמרית.. סורי מדרכי!

למעלה