הכלב אבד באזור רחובות? הודעה חשובה!

bnhirsh

New member
הכלב אבד באזור רחובות? הודעה חשובה!

הכלב שלנו אבד לפני שבועיים ונמצא אתמול בפנסיון גאליה !!! הללויה !!!! חשוב שתדעו כי במסגרת חיפושינו התקשרנו גם לבעל פנסיון גאליה (יניב), לאחר שנרמז לנו שלמרות הכחשותיו מגיעים אליו כלבים אבודים שנמצאו בישובים בסביבה. אמרנו שהכלב שלנו אבד ונאמר לנו שיתכן והגיע לפנסיון. בשיחה זו הוא ענה כי זהו פנסיון בלבד ולא מגיעים אליו כלבים אבודים שנמצאו.זה כמובן אינו נכון!!! עובדה - הכלב שלנו נשלח לשם ע"י הוטרינר העירוני בעיר שבה הוא נמצא. בפנסיון גאליה יש כלובים סביב חצר מלבנית המשמשים כפנסיון בתשלום. בין הכלובים בצלע הארוכה (מול המשרד) יש כניסה לאיזור נוסף שבו יש עוד כלובים ושם נשמר הכלב שלנו. חשוב להגיע ולחפש בכל הכלובים גם בכלובים שבאזור הנוסף- הפנסיון נמצא ממש בקצה הדרך הראשית למושב. אולי כדאי להגיע ולשאול אם יש כלבים למכירה וכך לנצל הזדמנות ולראות את הכלבים בכלובים שבאיזור זה.. אני ביקרתי במקום ביום ו´ האחרון בטענה שאני מחפשת כלב לאימוץ (זה לא תרוץ טוב). כשהוא היה עסוק עשיתי סיבוב מהיר בין הכלובים שסביב החצר המלבנית, אבל לא ידעתי על הכלובים שמאחור. מסתבר שהכלב שלי היה שם כבר באותו יום ו´. כך לפחות טען יניב כשבקש ממני תשלום עבור ימי השהות - החל מיום ו´.... תסיקו מסקנות לבדכם.. עוד דבר - חשוב להתקשר למוקד השבבים הארצי, לעדכן את כל הפרטים ולבדוק שהפרטים שהוקלדו תואמים למה שמסרתם!!! בהצלחה, מיכל

למעלה