הכי טוב

• פותח הנושא or1
  • פורסם בתאריך

or1

New member
הכי טוב ../images/Emo77.gif

הערב הצצתי בקצה המזלג הכי טוב להציץ בין שיני המזלג אם מציצים כראוי רואים את חוטאת
הכי טוב חוטאת
חוטאת מגלה לנו סוד הכי טוב סוד
סוד לפעמים הוא סיבה
הכי טוב סיבה יש סיבה יש מסיבה
סיבה למסיבה זה הכי טוב ...
לחוטאת מזל טוב
מזל טוב ואושר
וכל שתרצי לו יהי ...
ושיהיה הכי טוב
הרבה אושר ובריאות
Or1

princess lis

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo141.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo141.gif

לחוטאת ולכל אחיותיה התאומות מזל טוב עם החלפת הקידומת מאחלת לכן מכל ה
בריאות אושר ואושר

elninyo

New member
../images/Emo19.gif../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo48.gifחוטאת

במילים
יקרה, מאחל לך בריאות,הצלחה, אהבה ואושר, גם עושר תרתי משמע
יש לי יום הולדת
מילים: יענקל'ה רוטבליט
לחן: זוהר לוי יש לי יום הולדת קנה לי מתנה יש לי, יש לי יום הולדת רק פעם בשנה יש לי יום הולדת אל תשכח אותי מה שמתחשק לך לשתות היום תשתה איתי תקטוף לי איזה פרח תביא בקבוק עשה אותי שמח אתה יודע, אתה יודע יש לי יום הולדת השמחה רבה יש לי, יש לי יום הולדת אז בוא למסיבה בוא ותראה שאתה איתי, איתי בוא ותראה שאתה אוהב אותי יש לי יום הולדת לא כל כך נורא יש לי, יש לי יום הולדת כל שנה הבאה יש לי יום הולדת בוא לחגיגה למה, למה לא תדליק לי נרות על העוגה תיקח אותי לסרט או הצגה תראה שלא שכחת שלא שכחת מה שהבטחת יש לי יום הולדת השמחה רבה יש לי, יש לי יום הולדת אז בוא למסיבה בוא ותראה שאתה איתי, איתי בוא ותראה שאתה אוהב אותי תקטוף לי איזה פרח תביא בקבוק עשה אותי שמח אתה יודע, אתה יודע יש לי יום הולדת השמחה רבה יש לי, יש לי יום הולדת אז בוא למסיבה בוא ותראה שאתה איתי, איתי בוא ותראה שאתה אוהב אותי
בוקר טוב חוטאת במילים
יום נפלא וכל משאלות לבך תתגשמנה
הופתעתי הפעם, אין לנו אלא לסמוך על אבינו...סליחה
על אורינו 1 ונסיכתינוהראשונה, אמן.
(התאריךנרשם....נתחשבן בבא היום)

emmy5

New member
HAPPY BIRTHDAY ../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

חיבוק גדול גדול ומזל טוב ,הרבה בריאות והצלחה בחיים...

חחחחח דיייג וכעת אחרי שנרגעתי

מהדמעות גם אני רושמת את תאריך יום ההולדת שלי בפנקס הקטן. פנקס הקטן ביצוע: ששי קשת מילים: דן אלמגור לחן: מתי כספי פנקס הקטן היה רק נער מעלית כחוש כמו כעך פנקס הקטן אהב את הוד מעלתה אהב אותה כל כך. הוד מעלתה היתה בעצם רקדנית יפה מאין כמותה הוד מעלתה גם לא ידעה שבעולם יש פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט אך לו זה לא היה אכפת עליה הוא חלם תמיד בין הקומות במעלית כי היא כל כך יפה היתה הוד מעלתה... יום אחד הופיע ג'ק ספסר ההימורים ברנש די מסוכן וחבט בכל כוחו בהוד מעלתה ישר בלקקן... הוד מעלתה התגלגלה במדרגות למטה עד סופן מיהו הראשון אשר ניגש לעזרתה זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט אך לו זה לא היה אכפת הוא לא ידע על מה הוכתה אך הוא מיהר לעזרתה כי בעיניו תמיד הייתה הוד מעלתה. הרופא הביט בה וקבע זה אבוד אין מה לעשות כי עם חוט שדרה כזה היא לא תוכל לזוז גם לא לעמוד. כל האזרחים אותה השאירו לבד טוב למי יש זמן מיהו היחיד אשר נשאר שם על ידה זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט אך לו זה לא היה אכפת ולחדרו, חדרו הצר הוא בזהירות אותה גרר כי בשבילו היא עוד היתה הוד מעלתה. פנקס הקטן שירת שנים במסירות את הוד מעלתה כל חסכונותיו אזלו נזלו במהירות לא נותרה פרוטה כל אשר ציוותה עליו צמיד או עגילים הוא מייד נתן וברחוב דחף הוא את כסא הגלגלים זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט גם לא מילה טובה אחת כבר בראשה זרקה שיבה וכבר כולה ממש חורבה אך בשבילו היא עוד היתה הוד מעלתה. יום אחד הודיעה: קר לי פנקס, בוא ניסע לדרום החם ארוכה הדרך ואין כסף למסע דחף אותי לשם הוא דחף ברגל את כסא הגלגלים אפילו לא רטן הוא דחף ברגל אלף שלוש מאות מילין זה פנקס הקטן. היא לא העיפה בו מבט והוא ימים רבים צעד ועם כסא הגלגלים מכפר לכפר ללא מילים כי בשבילו היא עוד היתה עוד מעלתה. כשהגיעו ועצרו ממש לחוף הים היא אמרה פתאום: רד על שתי ברכיך רד נא פנקס הקטן כי הגיע יום מהיום אביר תהיה להוד מעלתה כי כבר בא הזמן אהבתיך, בוא נשקיני נא - בוא פנקס הקטן. והוא נשק רכות רכות לשתי שפתיה הסדוקות והוא מחה את הדמעות מלחייה הצמוקות וכך נפחה את נשמתה הוד מעלתה... למחרת היום כתבו פתאום בסמרטוטון משהו מוזר פנקס הקטן נכנס לפתע למלון והיכה תייר את ידו שבר הוא במכות במוט ברזל כמוכה שטן. וכולם אמרו מה זה קרה לעזאזל לפנקס הקטן אבל הוא לא השפיל מבט גם כשהגיע למשפט ולא גילה כי התייר היה פשוט אותו ספסר אשר הפיל בחבטה את הוד מעלתה. וכשעלה בצעד קל על הכסא המחושמל היה שקט ומחייך ולא הסביר על מה ואיך כי הוא נזכר בנשיקתה של הוד מעלתה.

שייווווו אני מה זה מתרגשת../images/Emo140.gif

חוגגים לי כאן מומולדת ואני בכלל יצאתי לחטאים שלי דייגגגגגגג אופו הטישו? אני חייבת כעת טישו לנקות תעיניים שלי מהדמעות
אני מזמינה את כולם להתכבד מעוגת המומולדת שקיבלתי במסיבת ההפתעה שלי

elninyo

New member
../images/Emo19.gifעוגת המומלדת לאורחות...../images/Emo65.gif

הגברים לא יגעו בעוגה עם קצפת
אפשר מהבסקווטים של ההפתעה

elninyo

New member
../images/Emo19.gifבוקר טוב חוטאים וחוטאות

יום טוב לכולם...לפחות תשתדלו
מי מפוצץ את הבלונים

היום יום הולדת../images/Emo49.gif

כעת באתי מחגיגת יום ההולדת של איימי החלטתי להפתיע את איימי ולעשות מסיבת יום הולדת צנועה בין כל שבט החוטאים והחוטאות הגולשים והגולשות
לאיימי עד מאה ועשרים כעשרים (ככה אומר המשפט?)

emmy5

New member
חוטאת ,תודה לך ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo39.gif

רק עכשיו הגעתי , היה לי יופי של יום הולדת ,תודה לכולכם

למעלה