הכי הכי בפורוםP:

חצילע

New member
אוף תרגע כבר.

מה אתה כזה עצבני. רשמת: "בנינו" היא חשבה שרשום "הכינוי" אז היא דיברה על הכינוי שלי.

חצילע

New member
נו;[ התכוונתי לרשום חצליע חחחחחחח

כאילו שזה היה משעשע P: והכינוי שלך גם משעשע, בעיקר כלא יודעים מה הסיפור מאחוריו P:

מ י כ ל ל

New member
../images/Emo28.gif הזוי

הכי מצחיק בפורום: אלונע הכי אופטימי: נוען הכי פסימי: אני? סתם, לאדעת הכי נדיב: לאדעת הכי מבין: הממ הכי חשאי: חן (המנהל) הכי מטוטמם: כולם הכי טנבל: קרן הכי מוזר: כולם הכי פקצע: תמר הכי ערס: עדי (תות) הכי חוחו: קרן מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? כולם הכי חכם: אלון (בר אילן) זה עם הכינוי הכי מוזר: רוני האווזה המתאגרפת ועינב לעלעלעלע

tamar brandy

New member
פקצה??!?1אני??!?!../images/Emo163.gif"בוב"

moshit1

New member
ננסה...../images/Emo26.gif

הכי מצחיק בפורום: עידן
הכי אופטימי: גלעד
הכי פסימי: אני
הכי נדיב: אממממ יש נדיבים בפורום? הכי מבין: גלעד. הכי חשאי: חן, אוהיבם אותך
הכי מטוטמם: זה שאמר שאני מוזרה
הכי טנבל: חצילע
הכל מאהבה. הכי מוזר: אמממ כולנו כאן מוזרים
אוהבים אות כולם. חחח הכי פקצע: אין אצלנו פקעצות, לא נכנסות לפורופ הכי ערס: שחר הכי חוחו: קרן...
מישהו שהכי הכי רציתם להכיר מפה: את חן.... (יש לך שיער ארוך עדיין?) אבל לא כ"כ יצא לכם? נמ. חן. הכי חכם: יש פה חכמים?... זה עם הכינוי הכי מוזר: נלך עם הזרם... עינב

moshit1

New member
ננסה...../images/Emo26.gif

הכי מצחיק בפורום: עידן
הכי אופטימי: גלעד
הכי פסימי: אני
הכי נדיב: אממממ יש נדיבים בפורום? הכי מבין: גלעד. הכי חשאי: חן, אוהיבם אותך
הכי מטוטמם: זה שאמר שאני מוזרה
הכי טנבל: חצילע
הכל מאהבה. הכי מוזר: אמממ כולנו כאן מוזרים
אוהבים אות כולם. חחח הכי פקצע: אין אצלנו פקעצות, לא נכנסות לפורופ הכי ערס: שחר הכי חוחו: קרן...
מישהו שהכי הכי רציתם להכיר מפה: את חן.... (יש לך שיער ארוך עדיין?) אבל לא כ"כ יצא לכם? נמ. חן. הכי חכם: יש פה חכמים?... זה עם הכינוי הכי מוזר: נלך עם הזרם... עינב

פרקשון

New member
אני מכיר 2 וחצי אנשים אבל בכל זאת

הכי מצחיק בפורום: גלעד הכי אופטימי:זאת עם השרשור החיובי הכי פסימי: אין הכי נדיב: מי שיביא לי שקל הכי מבין: המנהל\ת הכי חשאי: המנהל\ת הכי מטוטמם: אנוכי הכי טנבל: קרן הכי מוזר: זה שאמר לי שאני מעשן טמפונים במקום להגיד לי שלום הכי פקצע: לא יודע הכי ערס: לא אני! הכי חוחו: קרן מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? יהלי סובול
הכי חכם: אין פה חכמים זה עם הכינוי הכי מוזר: חצילע ללא ספק

חחחחחחח עידן!!!

הכי מוזר: זה שאמר לי שאני מעשן טמפונים במקום להגיד לי שלום חחחחח זה יהלי ושחר הסטלנים הללו חחחח איזה טנבלים הם!!

yoseflotz

New member
טובנואמ:../images/Emo112.gif

הכי מצחיק בפורום: כולםםם
הכי אופטימי: יעל! הכי פסימי: עדי [תות15]! כי הוא היה בטוח שאף אחד לא זכר אותו! הכי נדיב: אפרתוש! הכי מבין: אודליה
הכי חשאי: חן
[הכל בהומור, דע?
] הכי מטוטמם: קרן
חח סתם כפרעליה
הכי טנבל: חצילע. הכי מוזר: פרקש
הכי פקצע: תמרררר!!! לא משהו אישי
רק בגלל ההיי פייב
הכי ערס: שחר
הכי חוחו: אסי!
מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? ריטה! הכי חכם: מיכל
כי כל השאר טיפשים לידה
זה עם הכינוי הכי מוזר: רונייי למרות שאני חולה על הכינוי הזה, גאד

למעלה