הכי הכי בפורוםP:

../images/Emo121.gifנו טוייב

הכי מצחיק בפורום: אלון הכי אופטימי: הדר
הכי פסימי:אודליה
שיט, ניראה לי שהתבלבלתי בשתי השאלות האחרונות... הכי נדיב: נאמ הכי מבין: הדר הכי חשאי: עאדי? (תות15) הוא דני דין כזה
הכי מטוטמם: לא חסרים
הכי טנבל:קרן הכי מוזר:קרן הכי פקצע:קרן הכי ערס: עידן
הכי חוחו: קרן מישהו שהכי הכי רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? חן
הכי חכם:הגדר
זה עם הכינוי הכי מוזר: עינב

moshit1

New member
חחחחח../images/Emo6.gif

הכי אופטימית
כפרע. אתה באמת אופטימי.

moshit1

New member
אמרת שאני הכי חכמה../images/Emo9.gif

רק עכשיו שמתי לב לזה ^^ (ולמה סמיילי צוחק לייד?!
)

חצילע

New member
אמ. :0

הכי מצחיק בפורום:קרןןן,תמר,סיו ואלונע
הכי אופטימי:אמממ. :0 גלעד? לא יודעת. הכי פסימי:אינלי מושג בגרוש אקמולי. הכי נדיב:אע אמ. :000 הכי מבין:לא יודעת. הכי חשאי:אדם,או חן, המנהל :0 לא יודעת. הכי מטוטמם:כולם חחחחחחחחחחחחח P: הכי טנבל:קרנע ותמרP: הכי מוזר:הו.אמ. הכי פקצע:אינלי מושג P: הכי ערס:חוייייייי גאון מי שרשם ת'שאלון, סתם נו.. טחח
הכי חוחו:קרן
מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? אממ :000 הכי חכם:אדם חחחחחחחחחחח זה עם הכינוי הכי מוזר: של שחר
casper casperporia משו כזה;[ לא יודעת;[

יאווווואו נועם הרגת אותי ../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח casper casperporia חחחחחחחחח זה קספר קפוארייה!! שנה עד שאני קלטתי שזה זה בהתחלה חשבתי שזה קספר קרפיונה חחחח חחחחח חחחחחחחחח נועם החוחס הזאת כפרעלייך

חצילע

New member
קספר קרפיונה חחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה חחוחווווווו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאיפה אני יודעת זה כזה ארוך. זה כמו הכינוי של הודיה. hodayoyo או משו כזה וחחחחחחחחחחחחחח זה נשמע הזוי אם לא ממש מתעמקים בלקרוא אותו P:

אואוואואואו אופסססססססס

חחחחחחחחחחחחחחחח חשבתי שכתבת לה בכיניו?! ואז היא כתבה כן אופס כתבת לה בנינו חחחחחחחחחח אופס חחחחחחחחחחחחחח

למעלה