הכי הכי בפורוםP:

חח וואלה?! לא ידעתי!!!

יאואואו יא חכמים!!

הוווווווו אנייי

הכי מצחיק בפורום: נעום!! וגם תמריייי חחחחחחח הכי אופטימי: יהלי שלי איך לא!! הכי פסימי: לא יודעת :| הכי נדיב: ענבר :) הכי מבין: יהלי הכי חשאי: חע חע המנהלל חן הכי מטוטמם: גלעד
הכי טנבל: חחחחחחחחחחחחח אלונע שלי חחחחחחח המוסומם הזה הכי מוזר: אמממממ רוני האווזה המתאגרפת.. סורי כפרע הכי פקצע: חוחו לא אני!!! אמממ לא יודעת :| הכי ערס: חוחו שחר שלי הכי חוחו: רק אניייייייייייייייייייייייייייי מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? אין בנתיים יומטוב כפרות הכי חכם: זה עם הכינוי הכי מוזר:

אוי לא עניתי על אחד..

הכיניו הכי מוזר - רוני האווזה המתאגרפת.. ולעלעלעללעלעלע וואט דה פאק עם זה חחחחח הכל מאהבה כרפה
והאמת גם שלי חע חע

למרות שאני לא מכירה כ"כ טוב

אבל אני אנסה: הכי מצחיק בפורום: אלון הכי אופטימי:גלעד הכי פסימי:אני הכי נדיב: לא יודעת הכי מבין:ענבר הכי חשאי:אמממ הכי מטוטמם:לא אומרת הכי טנבל:לא אומרת הכי מוזר:לא אומרת הכי פקצע:אני? הכי ערס: עומר חחחח סתם הכי חוחו: חוחו זה? מישהו שהכי הכי [רציתי לשאול את השאלה הזאת וזה לא קשור להכי אז שמתי הכיP:] רציתם להכיר מפה אבל לא כ"כ יצא לכם? אין מישהו ספציפי- כולם הכי חכם:אני? זה עם הכינוי הכי מוזר: אסי סרחנה בנשמה. משום מה לא הצלחתי להבין אותו עד עכשיו

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני הסברתי פה כבר כמה פעמים למה קראתי לעצמי ככה... טוב אני אסביר שוב... אסי - מנחה (לשעבר כן כן הבני זונות פיטרו אותו!!!) של אקזיט! שאני אהבתי ומאוד אוהבת סרחנה- כיניו שהדביקו לו חח כי הוא לא שטף ידיים אחרי שהוא עשה פיפי כפרעלוי!! חח בנשמה- חח לא יודעת סתם היה בא לי ובהתחלה הצטרפתי רק לפורום אקזיט אז בגלל זה עשיתי את הכיניו הזה חוחו ועכשיו כולם קוראים לי אסי חע חע

ולי יש שאלה לגבי הכיניו לךךךךךךךךך

למה זה מכה אפורה עם 0 באמצע?! ככיאלו זה יצא לך בטעות לא הבנתי חע חע

למעלה