הכה את המדבב חושף

Tu Lus

New member
הכה את המדבב חושף ../images/Emo249.gif

בשבוע החולף החזרנו את המשחק "הכה את המדבב"
ו Eyal 1 2 3 היה המוכה הראשון. היום אייל ישתף אותנו בשלוש עובדות שלא ידענו עליו וממש לא חשוב שנדע (או שכן?) קדימה אייל תפתיע אותנו
אחרי שישורשרו מספיק תגובות יוגרל המוכה הבא.. אנשים חדשים וותיקים, תחזיקו אצבעות

porky169

New member
חח הוא בטח עדיין בבית ספר../images/Emo134.gif

החילזון מן השפן!

Eyal 1 2 3

New member
כן, הייתי בבצפר P: ../images/Emo176.gif

וואו זה יהיה קשה לספר 3 עובדות מסתוריות ס.ס; 1. יש לאמא שלי 6 אחים, ולאבא שלי 5 אחים, ככה שמסתכם שיוצא שיש לי אינסוף דודים/בני-דודים/בני-בני-דודים :ם 2. המאכל האהוב עליי הוא פסטה הרבה מלפני גיל שש עד עצם היום הזה, ויש לי הוכחות מתועדות!!! אחותי כתבה את זה בעבודת השורשים שלה XDD וזה גם די נכון לגבי פוקימון והסימס P: הזוי, לא? נראה לי שזה אומר עליי שיש לי נטיות אובססיביות... XD 3. במשך כל חיי היו לי 4 חתולים O: והם כולם היו חכמים בצורה יוצאת דופן לכל מי שחושב שחתולים טיפשים! ברצינות אבל, אחת מהן הייתה חולת חטיפים, ובכל פעם שהיינו רוצים לדעת איפה היא בבית היינו מביאים חטיף ומרעישים איתו והיא הייתה רצה אלינו ס.ס ואחד אחר היה פשוט חולה נפש XD תמיד כשהייתי משמיע קולות של יללות של חתול משום מה היה מתחשק לו ללכת לאחותי ולהתחיל לשרוט אותה XDDD זה היה פשוט הורג XD אלה כל העובדות :ם די מעפנות, ומטומטמות אני יודע, אבל אין משהו מעניין יותר שיש לי לספר על עצמי ואתם לא יודעים P: נהנתי להיות מוכה ^^ תודה לכל המכים! ם:

porky169

New member
החתולה שלי היא הוכחה לכך שאפשר להיות../images/Emo134.gif

גם חכם וגם מטומטם בו זמנית. זה סיפור מהתחת מה שקורה אצלינו עכשיו אבל אני אשאיר את זה ל
הבא כי הנוכחי כבר Un-קפיץ-able.

Eyal 1 2 3

New member
XDDD ../images/Emo176.gif

אם התעניינתי בחתולים שלך סימן שאני חובב חתולים P:

למעלה