הכה את הגולש

AndreaCorr ©

New member
הכה את הגולש ../images/Emo88.gif

לפני הכל: גולשים אשר לא כותבים בפורום לא יוכלו להשתתף במשחק, המשחק מיועד לחברי הפורום. מה עושים? כל מספר ימים יבחר גולש חדש מהפורום, ואנחנו נשרשר אליו שאלות. השאלות יכולות להיות סתמיות ויכולות להיות גם אישיות, אבל הגולש ישמור לעצמו את הזכות לא לענות על כל שאלה שלא תראה לו במקום. מומלץ לשאול הרבה שאלות ושתשתפו פעולה, כדי שהשרשורים יהיו מעניינים ופורים! הגולשת הנבחרת לשבוע הזה היא Jos711 (הלא היא ברווז אמבטיה מגלומן/Saint Jane/Dead Promises/עוד הרבה כינויים שאני כבר לא זוכרת) אתם מוזמנים להתחיל לשרשר שאלותיכם. שימו
- שאלות בעלת תוכן מעליב או בוטה ימחקו. בהצלחה
הערה: גולשים אשר עדיין לא נרשמו ומעוניינים להשתתף במשחק, יכולים לעשות זאת בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=463&a=61269&c=0&sc=0&ssc=0

shir el

New member
הי'י ../images/Emo70.gif

מה קורה
מה המצב
איך בלימודים
איזה משחק ילדות את הכי אוהבת
מה את הכי אוהבת לאכול
ומה את הכי אוהבת לשתות
כמה עוד בגרויות נשארו לך לעשות
בהצלחה

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

מה החלום הכי גדול שלך?
מה את חולמת להיות בעתיד?
מזל טוב! הרגע הודיעו לך שזכית ב1,000,000 שקל! מה תעשי עם הכסף?
מאמינה באסטרולוגיה? ובגורל?
שאלה קצת מרתיעה....אבל אם הייתה לך האפשרות להפגש עם אדם שהלך לעולמו..מי זה היה? ולמה?
סוד אפל?[שכבר לא יהיה סוד ברגע שתשתפי אותנו
]
הרגל מגונה?
הודגש באמצעות מדגישומטיק

shiran™

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח מירי

לא היית צריכה להשתמש במדגישומטיק. היית פשוט יכולה לעשות הדגש בתחילת ההודעה וסדגש בסופה

m i r u s h i

New member
לא משנה ../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif

אני אוהבת ת'מדגישומטיק הזה D: כל האייקונים נוספים בקליק אחד וכאלה ^^

אבילטלט

New member
../images/Emo175.gifשלום!

מה נשמע? הכל טוב? באמת? איך הבגרויות/מתכונות? מה נשאר לך עוד? או שנגמר לך כבר? מה את הכי אוהבת לאכול? את אוהבת קיץ? למה? אוהבת ים? ובריכה? מה יותר טעים פירות קיץ או חורף? איזה פרי של הקיץ את הכי הכי הכי אוהבת? מאיפה את? מה את מתכננת לעשות בחופש? זהו, תהני!

mAAyAn 1

New member
בזמן המתאים..משעמם לי :)

מה שלומך? תתארי את עצמך בעשר מילים? ועכשיו בחמש? ועכשיו באחת? הספר האהוב עלייך? הסופר/ת האהוב/ה עלייך? איזה ספרים בחיים לא תקראי? כמה ספרים קראת בחייך? איזה ספר את רוצה לקרוא? איפה היית רוצה לגור בעתיד? איפה היית רוצה לבקר בעתיד? איפה ביקרת כבר,ונורא אהבת? איפה ביקרת כבר,ונורא סבלת? המקום האהוב עלייך ביותר על כדוה"א? מתכננת לטייל אחרי הצבא?איפה? צופה הרבה בטלויזיה? איזה תוכנית את הכי אוהבת? אני יודעת שזה דוסון אבל התכוונתי לעכשיו מגרש ביתי או האו.סי? מה את הכי אוהבת ללבוש? איזה בגד שיש לך את הכי אוהבת? מה הבגד הכי יקר שקנית? והכי זול? מה נמצא בארון שלך ואין לך מושג למה? שיר שאת הכי אוהבת בעולם? שיר שמעציב אותך? שיר שמשמח אותך? הופעה הכי טובה שהיית בה? החלום הכי גדול שלך? והפחד הכי גדול שלך? מה את הכי אוהבת בעצמך? ומה את הכי פחות אוהבת בעצמך? עוד עשר שנים...? הענקתי לך במתנה מכונה שמייצרת את הזכר המושלם בשבילך.איך הוא יהיה? (תיאור מפורט
) שאלות מעצבנות? לא נורא... תהני

למעלה