הי...

קטיפה

New member
הי...

אני שירלי חדשה..ו.. שאלה אני מתאפרת מעט לבית הספר עם צללית ועיפרון שחור אבל הבעיה שאחרי שעתיים כל השחור נעלם ואני צריכה שוב מההתחלה וזה נימאס.. וגם..אני יכולה לקבל עצה לגבי קעקוע של 3 חודשים מומלץ לא מומלץ? כי פשוט אני מתה לעשות כזה קעקוע יש לי עגיל בטבור ואני רוצה לעשות מסיבב כזה ציור אבלל ל3 חודשים..כדאי לי?

666LiTaL666

New member
מממ...

1.בקשר לעיפרון השחור אין מה לעשות...ככה זה חייבים לחדש. 2.בקשר לקעקוע,כל הקעקועים הזמניים בסופו של דבר דוהים עד שהם נעלמים...אז זו בעצם החלטה שלך אם את רוצה שאחרי שבועיים הקעקוע יהיה דהוי ולא יפה ולחכות שיעברו עוד חודשיים וקצת בשביל שזה ירד לגמרי... אה ודרך אגב ברוכה הבאה

../images/Emo45.gif

ברוכה הבאה שירלי

בקשר לאיפור אני לא יודעת...

אבל בקשר לקעקוע, שמעי ילדה אם כבר לעשות קעקוע, אז לא לחצי שנה לא ל-3 חודשים כי זה לא שווה.. תעשי כבר לכל החיים וזהו כי זה לא יורד לגמרי, ונשארת צלקת מכוערת.. ויש לזה שלבים עד שזה יורד ובינתיים זה סתם מגעיל, עזבי אותך, אם את באמת רוצה לעשות קעקוע, תעשי לכל החיים

קטיפה

New member
אם אני אעשה לכל החיים..

אני אצטרך לחפש לי בית חדש כי אמא שלי תשתולל(סתם) אבל בוא נגיד שהיא לא תאהב את זה אני כרגע בשיכנוע של קעקוע לחצי שנה 3 חודשיים ועעוד עגיל בלשון(הראשון נסתם) וגם קעקוע אמיתי אני רוצה חלעשות אבל לא כרגע כי אני רק בת 13 ויש לי עוד זמן..אני חושבת.. צ´או בנתיים

אולי עדיף שתחכי עם זה קצת?

סך הכל את בת 13 ואני חושבת שכדאי שבגיל הזה אל תעשי דברים כאלה.. תחכי עם זה קצת, שנתיים או 3... תאמיני לי זה לא הרבה.. אני בת 17, מגיל 12 אני מחכה שאמא שלי תתן לי לעשות נזם... יש לחכות עוד שנה אחת בשביל לעשות את זה... אז אני באמת מציעה לך לחכות עם זה.

קטיפה

New member
כן אבל..

אני אוהבת את זה ולדעתי זה יתאים לפופיק הכוסון שלי סתאאאם נירא לי את באמת צודקת יש זמן לא ממהרים :)) תודה רעותי!!

למעלה