הי שואלת כי לא

נעמה123

New member
הי שואלת כי לא

כל כך הבנתי ממה שהסבירו לי טיפול הורמונלי של זריקות גונל F ןכוריגון מה מטרתו? למה עלי לצפות מה הסיכויים שזה באמת יעזור???

נועם@בת

New member
ברוכה הבאה לסירה שלנו ../images/Emo45.gif

ונקווה שתעברי הלאה עוד לפני שתספיקי ללמוד יותר מידי. זריקות גונלF מטרתן לגדל זקיקים. הכוריגון נועד לגרום להבשלת הביציות ולפקיעת הזקיקים- כלומר לביוץ. המטרה הכללית כידוע היא השגת הריון
. למה לצפות? זריקות הגונל יכולות לגרום לתופעות לואי "הורמונליות" כמו מצבי רוח, נפיחות בבטן, כאבי בטן, רגשנות, חולשה או סחרחורות. הכוריגון יכול לגרום לעצבנות, כאבי בטן, נפיחות בבטן עצירות ועוד. כמובן שממש לא חייבים לעבור את שלל החוויות שציינתי. הסיכוי שזה יעזור? זה כמובן תלוי בסוג הבעיה שיש לכם, ועל איזה תקלה הטיפול אמור לתת תשובה. ככל שהבעיה יותר מינורית הסיכוי יותר גדול. ולפעמים גדול גם מסיכוי של סתם זוג פורה שעושה אהבה בזמן הביוץ. בהצלחה נועם

נעמה123

New member
תודה על התשובה המהירה

והברכות עדיין לא יודעת למה לקוות קודם הבעיה היא בעקרון הורמונלית אבל לא ברורה כלכך חוץ מזה רציתי לשאול מה ההבדל מהאיקקלומין?

זינה111

New member
נועם, אם כבר פירוט תופעות הלוואי...

אני עוד מעט אמורה להתחיל דקא 0.1, 2 גונל F ובסוף כוריגון. את יכולה לספר לי גם על תופעות הלוואי של הדקא? את גם יכולה לספר לי מה השכיחות של תופעות הלוואי- או בקיצור- האם זו סתם טירדה לא משמעותית, או שזה צפוי להיות גרוע?

שווערצה

New member
אצלי לא היו תופעות לוואי לשניהם

אני אחרי שלושה מחזורים של גונל ודקפפטיל (המחזור הראשון היה עם מנוגון וסינרל והאחרון עם גונל ללא מדכאים). לשמחתי כמעט ולא היו לי תופעות לוואי, למעט קצת חוסר סבלנות, ובטח נפוחה כמו לפני מחזור אחרי כל שאיבה, ללא קשר לפרוטוקול. לא נעים, לא נורא. בהצלחה!!

נועם@בת

New member
אני חושבת שזה נהיה מעצבן יותר

מטיפול לטיפול. עברתי לדקה קצר אחרי שהבוסרלין החריב לי את המוח. בטיפולים הראשונים חוץ מקצת מתח לא הרגשתי כלום. בספטמבר נסעתי לטיול בפריז, נועם@בן, הדקה בתיק עם הקרח ואני. הטיול הזה יזכר לדראון עולם. 10 ימים בפריז לא עשינו כלום חוץ מלריב ולצעוק, ליתר דיוק אני צעקתי והאיש היה מסכן. הדקה פשוט שרף לי אתה כל הפיוזים האפשריים. מנסיון שלי ושל אחרות, הרבה פעמים אין שום תופעות לואי, ולפעמים התופעות מגיעות רק אחרי כמה טיפולים. כדאי להיות מוכנה אליהם כדי לא לחשוב שהולכים לאשפז אותך
. אבל לא חייבים לעשות
על כל תופעת לואי אפשרית, לא מקבלים בסוף פרס אם צברת את כל בולי המבצע
. נועם

זינה111

New member
נועם, תודה על התשובה.

אני מניחה שאין לי אלא לחכות ולראות... בתקווה שיהיה טוב, ומהר....

למעלה