הי. עזרו עם הבושה

הי. עזרו עם הבושה

מה לעשות כשלא נעים ללכת לאחות ולקבל שוב תוצאה שלילית בבדיקת דם? ושלא נעים שאת עדין רזה? ושאת מסוגלת לרקוד במלוא המרץ בחתונות? ושבנות שהתחתנו הרבה אחריך כבר תפוחות עד להתפקע???? אני חיבת עצות! תענו מהר לפני שאני נקלטת.ג€ג€

סליחה.סליחה. סליחה

כפול 4 פעמים! או5 יהיה לזה סוף. לפלא` שבינינו. איך שולחים הודעות בלי הכפלות ובלי להתנתק מיד עם גמר השליחה?! תודה מראש

kuka24

New member
הי דידיתונוש ../images/Emo24.gif אפשר ממש

להרגיש את התסכול והייאוש שלך בהודעה. אני מאוד מבינה אותך, זה קשה לראות את כולן מסביבך בהריון כאשר את לא מצליחה. אני לא חושבת שאת צריכה להתבייש, לא עשית שום דבר לא בסדר, לפעמים דברים מסויימים בחיים לא באים בקלות כמו דברים אחרים. אני זוכרת שכתבת שאתם מנסים כבר כמעט שנה (אני מקווה שאני לא מתבלבלת), את מזהה ביוץ? אני יודעת שאת טובלת במקווה, אולי את מפספסת את הביוץ משום שהוא מקדים ואת עדיין בנידה? אני בטוחה שהאכזבה כל חודש קשה אבל לפעמים שווה להיסתכל גם על מה שיש לנו מעבר למה שעדיין אין, זה קשה אבל זה עוזר. בטוח שלשבת ולחשוב מה אני יעשה שכולם מסביב בהריון ואני לא, לא תורם להרגשה שלך, עזבי את זה, תתמקדי בכם, בנסיונות שלכם, איך אתם ממשיכים הלאה, אולי לפנות לייעוץ אצל רופא? אני מאחלת לך שהחודש הוא החודש שלך ולא תצטרכו להתייעץ עם אף אחד!

קוקה. את ממש בובה

היה שוה לכתוב זאת בשביל להתעודד כ"כ. כמה שאלות והבהרות. ראשית מנין לך שאני טובלת?מה התכונת להסתכל על מה שיש? יש המון אבל כשיוצאים החוצה ורואים... מרגישים לפעמים שהעיקר חסר מן הספר... הבהרות: אני מקוה שאני מזהה ביוץ דרך חום השחר. זיהיתי פעם דרך מקלונים ולא הצליח, (זה היה ביום ה 23 כך שאני יודעת שאני לא נידה בזמן זה). דבר שתסכל אותי מאד! זכרת יפה אנחנו מנסים שנה. זכרון טוב מאד! ה` יעזור. בכ"א יום טוב והמון הצלחה בכל. די

sweet solit

New member
למה בושה?!?!?!

דידיתונוש- הגוף שלנו הוא לא מכונה שפועלת לפי רצון החברה או, כמו שלמדת, לפי רצוננו אנו. את חושבת שאת חייבת למישהו להיות בהריון? למשפחתך? לחברייך? אולי לאחות בקופ"ח? בושה זאת בטח לא! את התסכול שלך אני מאוד מבינה, אבל אל תבלבלי בין השניים. ההגדרה שלך את עצמך היא יותר מהצלחתך להיות בהריון כרגע. כמו שאת מבינה העצה היחידה שיש לי לתת לך- היא לשנות את קו המחשבה, את הדרך בה את בוחרת להסתכל על הדברים. או במילים אחרות- שימי פס!!! דידיתונוש אני באמת מאחלת לך כניסה מהירה להריון, והלוואי שהפעם תקבלי תשובה חיובית מהאחות. מחזיקה לך אצבעות כבר מעכשיו. סוויט

את מקסימה סוויטי

אין מה לדבר שכל מילה נכונה. אני כל הזמן טוענת וסליחה מהצבור שלי.. שהאשה החרדית היא מכונת לידה ומי שלא פועלת היטב צריכה רחמי שמים:) אלא מה? כשהגעתי פה לפורום וראיתי שגם מלא בנות נוספות מהרבה חוגים רוצות להרות ונלחצות מאד מוקדם! הרגשתי טוב יותר. את צודקת בכל מילה צריך להתאזר בסבלנות ובד בבד לעשות השתדלות. תודה לך על ההתיחסות. יום מקסים ומתוק. די

למעלה