הי לכם

סמדידי

New member
הי לכם

מאוד נהנינו במפגש. מצטערים על הפרישה המוקדמת (שלא מבחירה). כפי שהבטחתי - בעיקר לאיתך מאחורי... - הנה מתכון פשטידת הברוקולי ה מ ה מ מ ת של הלנה: 800 גר' ברוקולי קפוא 2 קוטג' 2 שמנת חמוצה 3 בייצים 3 כפוץ קמח 3/4 כפית מלח 1/2 כפית פלפל 1 כפית חרדל מעט פפריקה חריפה 100 גר' גבינה צהובה מגורדת לערבב את כל המרכיבים יחד ולשים בתבנית אלומיניום חד פעמית (בגודל בינוני) ולאפות בתנור בחום בינוני בתיאבון

השגיא

New member
לדעתי זה לפורום החברתי

ומעבר לכך כדאי להשתדל לצמצם הודעות ולא לפתוח שניים שכן יש מקום רק ל-15 הודעות בדף אחד... גלית

השגיא

New member
../images/Emo67.gifסליחה טעות שלי, חשבתי שנכנסתי לכללי

קבלי התנצלות גלית

הלנה

New member
גם אנחנו מאד נהנינו

עכשיו חזרנו והילדים עייפים אך מרוצים... הפארק מקסים, כל הכבוד לאלי על הבחירה, היה כיף לפגוש את כל מי שהגיע. להתראות במפגש הבא.

smailie

New member
חזרתי הביתה בשלום. הכל בסדר

תודה רבה לכל הנוכחים שהגיעו למפגש: תיקי וזיו שגן, זיו האמיתי, איש החידות, אלי של נופר ובר, יעקב, הפרפר של נופר, last day, סמדידי, הלנה, איתך מאחורי הקלעים ולכל הילדים שבאו. היה נחמד לפגוש לראשונה את אלה שלא יצא לי לראות עד היום ושאת שמותיהם/כינוייהם הכרתי רק מהפורומים. אשמח להגיע גם למפגשים הבאים, שמן הסתם עוד יתארגנו (אפילו אם יתברר שבסופו של דבר אני לא טוראטניק...). וlast day: המלצה על ספר טוב כבר בדרך לתיבת המסרים שלך. לילה טוב ושבת שלום לכולכם!

smailie

New member
ושכחתי את -

ערד, בעלה של סמדידי. גם אותך היה כי'ף לפגוש!

היה לי כייף להכיר את

דניאל של סמדידי, ילדיה של איתך מאחורי הקלעים, את סמיילי. היה ממש נחמד וצריך לעשות זאת יותר. שבת שלום

למעלה