הי לכולן ולכולם

זהר nj

New member
הי לכולן ולכולם../images/Emo221.gif

מה חדש? אני עייף מת ואולי זו השפעת הקלה שמעלה לי את החום וגורמת לי אילוזיות ...[כשיש לי חום יש לי אילוזיות ...חח ] אבל היום כשחזרתי הביתה מוקדם מן הרגיל חשבתי על מהות האושר . וזה רץ אצלי במוח כך: אושר זו מילה שאנו בני האדם המצאנו להגדיר משהו .מה זה אושר?פאק...מה זה אושר....אושר הוא דבר לא מוגדר ולא ניתן להגדרה בצורה אמפירית תראו משהו... אנשים ..מדענים מחפשים חיים בכוכבים אחרים ..המדדים לחיפוש חיים בגלקסיות הרחוקות הנם מדדים שלקוחים מהחיים הארציים ..חמצן חומצות מסוימות ..ד נ א וכו...[רביה ] ומה אם במערכת הגלקסיות האינסופית ישנם חיים שלא ניתן להגדיר אותם במדדים האלו ?זה לא אומר שאין חיים שם זה אומר שאנו בני האדם לא יכולים לגלות אותם כי הכלים שאנו בני האדם יצרנו מוליכים אותנו לזהוי חיים שאנו מכירים ולא אחרים כך גם האושר . כסף...מעמד..סקס..קרירה..וכו..וכו..הנם למרבה הצער הכלים שלנו להשגת ולמציאת הפאקן אושר הזה אבל לדעתי אושר הנו דבר שלא נגזר ממה שיש מסביבנו אלא אושר הוא משהו שנגזר ממה שיש בתוכנו מממ יש מצב שאנחנו בני האדם נולדנו להיות מאושרים כברירת מחדל העינין הבוא שהעולם הדפוק הזה שאנו חיים בו מוליך אותנו ל"קלקול"הדרך למציאת האושר האמיתי . אז אולי זה בהשפעת החום או ההתחרפנות של המח שלי עקב הוירוס המזדיין שהתנחל לי בבטן או אולי בגלל שזה דבר חשוב עבורי כתבתי את המסה הזו ץ לא חובה לקרוא . לא צריך להגיב תנו לזה לשקוע . בא לי עכשיו סגריה עם חומר טוב טאבה ושקט . לילה טוב זהר

הצופה.

New member
סאממ

רק דיברת קמתי כולי רועד חבל"ז נראה לי קיבלתי דלקת ריאות רק זה חסר לי עכשיו..אבל זה משחרר אותי מפגישה שקבעתי היום והכנתי תה מה זה טעים (ואני לא מאלו ששותים תה) ואולי אושר זה היכולת לגלות את הטוב גם ברע בלי לרמות את עצמך

זהר לא צריכים לראות אושר

צריך להרגיש אושר. בן אדם יכול ליהיות עני ומאושר.האושר לא מתבטא בכסף. למשל אני מאושרת מדברים קטנים. סתם לשבת בגינה ולראות ציפורים הנוחתות על העץ מצייצות ויורדות לאכול את הפרורים שהשארתי להם על הדשא. אושר או לא זה ממש תלוי איך אתה קם בבוקר ומרגיש.לשבת עם המשפחה שלך עי השלחן יום שישי. הארוחה טעימה לחיך של כולם והילדים מתלהבים ומספרים על החיים על החברים ובכלל. משחקים אחד עם השני טאקי. נו זה חזר לאופנה חחחח . זה האושר האמיתי. אני במיוחד מאושרת שהבעל חוזר הביתה וסתם אומר "אני אוהב אותך" מבלי שציפיתי שיגיד. והכי הכי חשוב שכולם יהיו בריאים חיכנים וימצאו את האושר כל אחד מתוכו. מכינרת אחרת האדומה לעולמים כי האושר בנצחון לי זה חשוב
חמסה חמסה שום בצל יין
והמבין יבין אה זהר? חחחח

חתולון*

New member
מסכים עם כל מילה, כינרת ../images/Emo24.gif

בוקר טוב וחודש טוב לך ולכולם/ן

מיקושה

New member
ואת כל כך צודקת../images/Emo24.gif

לא צריך יותר מזה כלום.. לראות מסביבי את האנשים היקרים לי..מאושרים ובריאים.. מילה טובה.. מי צריך יותר מזה?

הצופה.

New member
מצרף לינק לדעתי חשוב

כבר כתבתי על זה הפעם שיפרתי זה המהות

קרוסלע

New member
יא...היה לי איזה מאמר על זה ולא

מוצאת אותו חחחח חוץ מזה איכס..איזה שרשור דביק
שלום
קרוסלע

למעלה