הי לכולם, חדשה כאן

הי לכולם, חדשה כאן

אז קצת קשה לי לכתוב לפורום שכזה. אני בת 28, ועוברת עלי תקופה קצת קשה. החבר נפרד ממני לפני 4 חודשים, מה שגרם לי לשבוע של כאוס מוחלט ואיבוד תיאבון, בכי היסטרי ועוד כהנה וכהנה. זה גרם לי לחשוב על החיים, וכמה הם לא טובים לי... אז החלטתי לשנות. שיניתי את הלוק שלי, עברתי דירה, ועכשיו אני באמצע מסע של חיפוש עבודה חדשה. השינוי שלי הוא של 180 מעלות, רק שלא ברור לי עדיין לאיזה כיוון... אני אלמנט אדמה מובהק - במזל, בנשמה ובמהות. כל השינויים האלו גורמים לי לסחרחורות, ולעתים לתהיה, האם הכל נכון ואם זו לא הייתה טעות... אני רוצה להרגיש טוב, ואני יודעת שזה זמני, ואני יודעת שהכל יבוא על מקומו בשלום, אבל הכל זה בזמן עתיד. מה בנתיים?
 
כל אדם זקוק למקום בו יוכל לצאת מדעת

אהלן קואלה
אחלה חתימה יש לך
ראשית אני רוצה לברך אותך על האומץ, על הנכונות ועל היכולת לעשות כל כך הרבה בזמן כל כך קצר. את ראויה לשבח מבחינתי, משום שנדרש לא מעט כוח עבור כל אלה שאת מציינת. למה את חותרת אל עבר מטרה מסוימת? למה לא ליהנות ממה שיש בדרך אל אותה מטרה. (אני מדברת על השינוי... הוא עבורי מטרה בפני עצמה) מזכירה לי את עצמי לפני שנה וקצת... נפרדתי מחבר לאחר שנתיים אינטנסיביות של ביחד, שנתיים של אהבה שחשבתי שאני המצאתי, שאין עוד אחת כמוה, וכשזה נגמר, כמעט ובכיתי את עצמי למוות. לא אכלתי, לא בא לי לראות אף אחד, לא לדבר או להקשיב, כלום... לא בא לי כלום מלבד לשבת ככה ולחבק את עצמי עד יעבור זעם. אלא שה"זעם" לא כל כך עובר אם לא עוזרים לו, ויותר מזה, ברגע שנותנים לזה לזחול החוצה, מתחיל מירוץ מטורף של שינויים שאותו את מתארת. אני – לא רק שעברתי דירה, עברתי גם לעיר אחרת, כך שניתקתי את עצמי במודע מכל מה שהפך להיות היסטוריה בעל כורחי בהתחלה, וכיום – עם הרבה ברכה על הצעד הזה. החלטתי, פשוט החלטתי יום בהיר שאני מאושרת, שאני נהנית מכל רגע ומכל מה שמציעים לי החיים, גם אם בהתחלה יש תחושה של זיוף, זה עובד.. זה פשוט חודר אלינו כבמטה קסם והופך להיות אמיתי ממש כמונו. למה חשוב לך "הכיוון"... האם הדרך פחות חשובה? את אומרת שאת יסוד אדמה מובהק... אז כדאי לזכור שבני יסוד האדמה אינם פוחדים מעבודה קשה, אינם מפונקים במיוחד ובאמת דואגים לנוחות שלהם. האם נוח לך? ואם לא, מה את עושה עבור זה? מה עושה לך טוב ונעים ונוח? מצרפת לך קישור לקצת חומר אסטרולוגי . ובכל מקרה, אשמח להיות פה עבורך כמו גם חברי הבית הנוספים.
 

קספר07

New member
קואלה

בנתיים יש את חברי הפורום וצריך לחזק תמיד את התקוות והאמונות! אמן והתקופה הקשה תעבור לך מהר ובנתיים תלמדי ותצמחי ממנה ותתקדמי לעוד פרק בחיים שיהיה יפה יותר בהצלחה! קספר.
 
למעלה