הי חברים לא תאמינו איזה ימים

שושkה

New member
הי חברים לא תאמינו איזה ימים ../images/Emo122.gif

עוברים עלינו... משישי בעלי היקר ואני חולים
משתעלים בלי הפסקה ) הקטנה שלי באה בכל פעם עם מחלה חדשה מהגן ועושה עלינו סבב נסיונות
לבדוק מי עמיד יותר אנחנו או החיידקים ... נחשו מי מנצח...
ואתמול בלילה גנבו לנו את ה
....
החמוד שלנו שכל כך אהבנו... (כמובן שרק בתחילת החודש חידשנו את הביטוח ולפני שבועיים עשינו לו טיפול וחצי אוברול.... השיא היה שבבוקר מישהו השאיר הודעה ממש מוזרה בטלפון "חשבתי להשאיר הודעה אבל בעצם לא בא לי". כל כך לא מתאים לאף אחד שאנחנו מכירים אז חשבתי שזו טעות במספר, אבל אחרי שירדתי למטה והתכוונתי לנסוע לעבודה ולא היה אוטו
חייגתי מהבית *42 והטלפון הנייד שלי התחיל לצלצל. המנ.....ק הזה התקשר מהדיבורית הקבועה באוטו ע"י החיוג המקוצר אלינו הביתה, השאיר את ההודעה "המלבבת" ונסע לשלום. לביטוח-לא אכפת, למשטרה ממש- לא אכפת וכך עצובים נסענו איש איש לעבודתו והמשכנו לבזבז זמן בטלפון על כל הברדק.... כמובן שכל "החגיגות" הללו גם מנעו ממני להנות בימים האחרונים מכל ההמלצות, המתכונים הנהדרים, מילות החיבה וכל הדברים הנהדרים הנוספים שרק לאחרונה גיליתי שקיימים בכלל, והכל בפורום. עכשיו אני גמורה מעייפות ולכן אאחל לכולכם לילה נפלא
חלומות פז
וימים טובים יותר מאלו שחווינו בזמן האחרון...
מקווה שמחר יום חדש ואוכל לשוב ולהנות (וגם לתרום אני מקווה...) לכל החברים. שרון

adigreen

New member
האם יכול להיות שבזמן שהרכב היה

באוברול, מישהו שיכפל מפתחות??????????????.

שושkה

New member
הכל יכול להיות, אבל למה לחכות

כל כך הרבה זמן? חוץ מזה האוטו שלנו לא היה כזה מציאה במונחי גניבה- סיאט מודל 93... לא פופולרי, לא כ"כ מוכר ולא כ"כ נחשב... במשטרה חושבים שזה או מעשה קונדס של נערים שרצו לעשות "סיבוב" או שרצו להעביר רכוש גנוב באוטו... בכל מקרה זה לא עושה לו טוב. אנחנו כן אהבנו את האוטו....

נופר30

New member
נראה לי מישהו חומד לצון לכולנו

סתם כי גם לי היה שבוע מוזר הדברים בסופו של דבר יסתדרו תחשבי חיובי לפחות אתם בריאים ( חלקית ) הרבה אושר ואוטוטו סוף השבוע מגיע

שושkה

New member
תודה על מילות העידוד ../images/Emo24.gif

באמת מגיע סוף השבוע סוף סוף....
ננוח, נתאושש מכל המחלות (אני מקווה) ונקבל בנתיים
חלופי מהביטוח....

למעלה