הי היD: אני חדשה פהD:

הי היD: אני חדשה פהD:

שלוםD: קוראים לי עינב. ואני בת 16 מחור תקוע ליד חיפהD: אני חושבת שאריק ברמן הוא גאוןD: וראיתי שיש עליו פורום אז החלטתי להצטרףP: מסן למי שרוצה:[email protected] יום נעים וחד שמח~ממה שנשאר~ עינבD: העונה גם לכינוי-שנב,שנבי,שנבוקדו ואבוקדוD:

go goldi

New member
שלום שלום../images/Emo140.gif

אני בכלל לא מכירה אותך

WELCOME

לא רק שיש על אריק פורום,הפורום הזה הוא הפורום הרשמי של אריק,הוא קורא פה לפעמים ולמרות שהוא מזמן כבר לא עושה את זה הוא גם כותב פה קצת

Crurifragium

New member
באמת

אבל קחי בחשבון שכרגע הוא בנסיעה ארוכה לחו"ל, אז לא כדאי לבנות על זה שהוא יהיה פה באופן אישי עד שהוא חוזר... שנבוקדו??

Crurifragium

New member
לא ידוע

הוא לא נתן לו"זים, כנראה לפחות כמה וכמה חודשים. לא אמרתי שיש בעיות, רק תהיתי מאיפה זה הגיע ומה זה אומר...

קול^^

אה אוקיXD קוראים לי עינב ואחד הילדים במושב שלי החליט לת לי כינוי העונה לשם שנב.מאז כל העולם ואישתו קוראים לי שנב. יש אנשים שטוענים שאני חופרת על אבוקדו ומאז החליטו לחבר את השם הזה ביחד: שנבוקדו^^ ומאז ככה קוראים לי!D:

Crurifragium

New member
הופעה

כלשהי של אריק...
כלומר, האם את "חושבת שאריק ברמן הוא גאון" כי שמעת שירים שלו ברדיו? יש לך את הדיסקים ואת אוהבת אותם? היית בהופעה/ות של הדיסק הראשון? היית בהופעה/ות של הדיסק השני? למדת איתו בבי"ס והוא היה גאון בכיתה
?

לא,לא הייתי לא יצה לי אפעם

וזה די מבאס כי תמיד רציתי ללכת. כי שמעתי חלק מהשירים שלו גם ברדיו וגם במחשב אין ליאת כל השירם אני לא מכירה את כל השירים אני מכירה את הרוב. ואני די אוהבת תצורת כתיבה שלו. מהשירים ששמעתי. זה די גאוניD:

veredmp

New member
יש עכשיו מארז של שני הדיסקים שלו

יוצא יותר זול מלקנות אותם בנפרד. מומלץ

למעלה