הי הי..

~לין~

New member
הי הי..

רציתי לאחל לכם שנה טובה! :) מקווה שתגשימו הרבה חלומות השנה ומאחלת לכל אחד שיקום בבוקר ויסתכל במראה ויאהב את עצמו ואת מה שמשתקף בה :) בקשר למשקל שלי אני קצת בדיכאון כי עליתי קילו מלפני שבועיים ואני אני מתנדנדת באיזור ה-58.. חוץ מזה אתמול היה לי מקרה ממש מעצבן-מעציב עם אמא שלי שכזה במשך הסופשבוע היא נתנה לי כזה כמה מחמאות ואמרה - את יפה וכאלה ואז היא אמרה את זה בשבת בבוקר ואני כבר לא מאמינה ואמרתי כן בסדר אני יודעת שאני פרה (כי ככה היא הייתה קוראת לי תקופה ארוכה), כי אני כבר לא מאמינה שאומרים לי את זה.. ואז הלכתי לקחת משו מהמקרר ורבנו והיא אמרה הערה ממש מעליבה שקשורה בשומן שלי... וכאילו גם אם הכוונה שלה הייתה לגרום לי להתרחק מהמקרר או משהו כזה במקום זה פשוט קורה שאני לוקחת 5 קוביות שוקלד במקום אחת... :( בקיצור דיכאון.. ועכשיו היא בחול בעניני עבודה לשבוע.... טוב התרחקתי מהברכה שלי - שנה טובה!!! לין

לינוש....../images/Emo25.gif

תודה מאמי גם לך שנה מעולה!!
והכי הכי חשוב שתרגיש טוב עם עצמך:) תודה בובה
את יודעת לדעתי זה לא בסדר לא משנה מי זה, אמא דוד אח אחות חבר חברה מורה וכו´ אף אחד לא צריך להיגד לאף אחד שהוא שמן ולא לקחת את זה ואת זה כי מפה יש כלאו שמתחיל עצלהם הבעיה, הנה בובה לא נורא שנה חדשה תתחילי דיטאה חדשה וביראה(ובקשר לזה אני בטוחה שאת פצצה גם עם את יותר שמשמנה וגם עם את יותר רזה
) אני מאחלת לך בהצלחה ועם את רצכיה עזרה אני תומכת בך תקחי שוקלד! גם לך מותק להונת מהחיים
אוהבת

למעלה