הי היי אני מת על 24

gilriv

New member
הי היי אני מת על 24

וגם על קיפר סאטרלנד ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ראיתי באחרונה בערוץ הולמארק סידרה ,,באותו סגנון באותם הפעולות בכול אופן דומה כל ימיי שישי עד שבת בשעה 21.00 פרקים חדשים
NCIS -אן סי איי אס עם מרק הרמון {פרקים 1 ו2 היו כבר ביום שישי האחרון

T w e n t y 4

New member
אז? כאילו אתה מצתרף לפורום? אם כן-

ברוווווווווךךךךךךךךך הבאאאאאאא!!!!!!!!!!!

gilriv

New member
../images/Emo58.gif בינואר 9 2005

מי מתכוון להוריד בתוכנה המשובת את פרק הפרמירה {פרק הראשון מרשת 'פוקס את "24" ואחרי זה תספרו מה היה וספוילרים בנתיים ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ העובדות בנתיים מסמנות טוב ל24 -כל סי. טי וויי מתחדש הצוות

gilriv

New member
../images/Emo58.gif בינואר 9 2005

מי מתכוון להוריד בתוכנה המשובת את פרק הפרמירה {פרק הראשון מרשת 'פוקס את "24" ואחרי זה תספרו מה היה וספוילרים בנתיים ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ העובדות בנתיים מסמנות טוב ל24 -כל סי. טי וויי מתחדש הצוות

T w e n t y 4

New member
לא אני! אני נותנת כבוד לערוץ 10

ורואה את הפרק הראשון בטלוויזיה! אני חושבת.. אם אני לא ימות ממתח !! P=

gilriv

New member
לא היה בנתיים אף גורם רשמי של ערוץ1

10
שזה במסע הנתן -אני מחכה להודאה בתקשורת ולידיעה שהעונה 4 תהיה אצלם ,, עוד מעת דצמבר -ינואר ואין עוד 24 אצלם שלי יהיה ידיעה עובדתית אני יעדכן פה {אני מציע למה לחכות הכבוד שלך תכתבי פה תקצירים מהמקור ?

Siriusnip

New member
אולי לא הודעה רשמית, אבל...../images/Emo15.gif

כבר לפני חודשים נשמע כי ערוץ 10 החל במגעים לגבי הזכויות לעונה ה-4, ולפני כחודש בערך נאמר שהם קנו את הזכויות ושהעונה תשודר בארץ באביב 2005...

למעלה