הי בנות

הי בנות ../images/Emo24.gif

איזה יופי שיש לנו פורום כזה... האמת - חשבתי לעצמי שיכול להיות נהדר אם היה פורום כזה, והנה מצאתי אתכן (בלי כוונה אפילו) איזה כיף !!! נו,ועכשיו אציג את עצמי... רוי, אמא של עומר (בן 5 חודשים בעוד יומיים)...גם אני התרפדתי היטב במהלך ההיריון, האמת היא שאהבתי את הנשיות של הגוף המתעגל במהלך ההיריון ועליתי יותר מ 25 קילו אותם אני חייבת להוריד !!! הכי מדכא אותי זה שאין לי מה ללבוש וזה לא בצחוק ! התרגלתי להיכנס ל"מתאים לי", אבל אני לא שלמה עם זה (ואני מקנאה בכל מי ששלמה עם איך שהיא נראית !) אני מקווה שהפורום יהיה מעיין קבוצת תמיכה ואולי אפילו מקור להעברת אינפורמציה לגבי דיאטות כלשהן... אני בכל מקרה מתכוונת לבנות לעצמי דיאטה לבד, בהיותי בחופשת לידה מוארכת אין לי מאות ואלפי ש"ח להוציא על סטודיו C ודומיו,ומנסיון, הכי חשוב זה משמעת עצמית, בלעדיה אף דיאטה לא עובדת... אני מקווה שלא אוותר לעצמי כל כך מהר, ובכל מקרה כמו שאספתי את הק"ג המיותרים בכמה חודשים טובים, כך ההרזיה תארך זמן... חשוב לי שלא לעשות דיאטה קיצונית ואח"כ להעלות בחזרה... טוב, נראה איך אני במעשים ולא רק בדיבורים. לילה טוב.

שיהיה בהצלחה../images/Emo140.gif

גם אני מתבאסת ללבוש אוהלים ומביטה בערגה בחלונות הראווה של רנואר,קפה ודומיהם(בגדים של"כוסיות"
).רציתי לאמר שלא צריך להוציא כספים כדי להתעמל,במיוחד עכשיו כשהסתיו בפתח-נעים לצעוד בחוץ. אמצי לך מסלול והתמידי 3-4 פעמים בשבוע,10 דק´ כפיפות בטן בבית וזו התחלה מצויינת! ושוב

למעלה