הישרדות: תאילנד מההתחלה - סיבוב שמיני

Confide In Adam

New member
הישרדות: תאילנד מההתחלה - סיבוב שמיני

במשחק הזה נצביע כל סיבוב עבור השורד שאנחנו רוצים שיצא מהמשחק, ונעשה את זה על פי ההתנהלות של מה שקרה בעונה, כלומר, אם שבט מסויים זכה בחסינות אז נצביע להוציא מישהו מהשבט שהפסיד. הפעם נשחק עם אחת העונות הפחות אהובות. אולי אצלנו היא תהיה יותר מעניינת. בסיבוב הקודם, בהצבעה של 9-5-1, ארין, את בחוץ. בפרק השמיני סוק ג'אי מפסידים שוב באתגר החסינות, ומדיחים את ארין. הצביעו נגד מישהו מסוק ג'אי. סוק ג'אי: ג'ייק שי אן קן פני צ'ואי גאן: בראיין הלן ג'אן טד טניה מקום 16: קליי מקום 15: גנדייה מקום 14: רוב מקום 13: ג'ון מקום 12: ג'ד מקום 11: סטפני מקום 10: ארין זוכים קודמים: אוסטרליה: קולבי איי הפנינה: דארה גוואטמלה: סטפני בורנאו: קולין אי הגלות: אראס אמאזון: רוב איי קוק: ג'ונתן אול סטאר: רופרט

../images/Emo128.gif פני |פסטרמה|

אני אשמח לשנות אם יהיה רוב למישהו אחר, אלא אם זו שיאן..

Yggdrasil19

New member
../images/Emo128.gif פני

זה שהחלטת להיות היריבה של האישה שטן לא הופך אותך למאכית.

Yggdrasil19

New member
השלב הכי קשה

יהיה להבטיח שבריאן לא יתחיל לטחון שוב חסינויות. הדבר הבטוח הוא, אם נדיח את בריאן, שיהיה פיינל 3 של הלן, שי-אן וג'ייק, אבל אני לא בטוח מי מביניהם ייקח.

אתם אוהבים את ג'ייק?! |פסטרמה|

טוב, כנראה שרק אותי עצבן שהוא ניסה להמציא לעצמו שם של הרפתקן וסיפר את כל הסיפורים שלו...

Yggdrasil19

New member
טוב, אחלה, זה אומר עוד קול נגדו

בשביל גמר של שי-אן והלן (למרות שהגמר ככל הנראה יהיה בין הלן ובריאן)

אורישקי

New member
נקווה

חייבים להדיח את בראיין בפיינל6. אני די מסמפט אותו ולדעתי מגיע לו מקום 3,אבל הוא יקבל כרטיס לגמר אם הוא לא יודח עד הפיינל6,אתה יודע מה?אפילו אם נראה שיש כאלה שרוצים להדיח אותו בפיינל 7 נצטרף...

אורישקי

New member
../images/Emo128.gifפני

אני מעדיף אותה פי כמה מהשאר שנשארו,ובקצב הזה
המלכה שיאן נשארת אז אין לי בעיה.

למעלה