הישרדות אוסטרליה 5 שני פרקים ראשונים

noamlah

New member
אולי בקרוב

נראה ספוילרים לכל המשך העונה של הישרדות אוסטרליה

ויפה שבחרו בניק להנחות, לא שמעתי עדיין אבל נשמע בחירה ממש מתאימה

Seosi

New member

חחחח, אחרי השמועות שהוא זה שהפיץ את סדר ההדחה בגיבורים נגד נבלים, לא נראה לי שהוא יעז לעשות זאת.

אני לא מכיר את ניק, אני רק יודע לאחר שבדקתי בעונה שלו שהוא הגיע די רחוק. הוא וסטיבן העבירו ממש טוב את הפודקאסט לפי דעתי.

noamlah

New member

היה מושבע ראשון מתוך 9
לא יודע כמה זה רחוק כלכך
אבל בהחלט היה דמות בולטת

Seosi

New member
פרק 3

רציתי לחכות לפרק 4 שיהיה היום, אבל לא עמדתי בפיתוי חחח.
שום דבר מעניין קורה כל כך בשבט המתמודדים, כל העניין הוא בשבט האלופים בפרק הזה.
אני די חושש להגיד זאת, מחשש שהיא תודח עם המזל שלי, אבל מואנה פשוט תותחית ויצאה גדולה בפרק הזה. משחקת חברתית ואסטרטגית, וגם מצאה את פסלון החסינות במועצת השבט. אבל מה שעוד מוסיף לי לחשש, שהיא מקבלת ממש עריכה טובה כרגע, מה שגורם לי להיות סקפטי אם היא תנצח. גם שרן וסאם ממשיכים להרשים, ואם ג'קי תצליח להישאר, היא לגמרי תתחיל בעיות במשחק. קצת באסה שדמיאן הודח, כי הוא נראה ממש בחור נחמד, אבל אני חושב שהתגובות ברשתות החברתיות לאחר הדחתו היא מוגזמת. באמת היה לי קשה לראות אותו מודח, אבל זה המשחק. אף אחד לא עשה את זה בגלל סיבות אישיות, אבל המעריצים לוקחים את זה כל כך אישי וחלקם גם יורדים לפסים אישיים על המתמודדים שהדיחו אותו.

noamlah

New member

באוסטרליה אתה לא ממש יכול לסמוך על עריכה בגלל האורך של התכנית
האיחוד מתחיל בערך מפרק 14 שזה הפרק בדרך כלל שמסיים את העונה האמריקאית או כל עונה ממוצעת אחרת

מה שאומר שיכול להיות לך שחקן אקטיבי, נראה ששולט במשחק ונבנתה לו דמות של "השחקן" אחד שמגיע לניצחון אבל הוא מודח פרי-ג'ורי בפרקים 10-14
היה אחד/אחת כזה/כזאת גם בעונה הקודמת וגם בזאת שלפניה

קצת בלתי אפשרי לצפות מי יזכה באוסטרליה על פי עריכה כי היא עובדת אחרת וצריך עוד כמה עונות לפי דעתי בשביל לראות את המסלול שלה

noamlah

New member
פרק 3

אני אוהב את מואנה מאוד והיא כרגע הפייבוריטית שלי אבל הקטע שלה עם אחותה שם היה תקוע ומיותר
מקווה שנגמרו ההצגות שלהם ולא נראה עוד קטעים כאלו

הרעיון שהאליל נמצא במועצת השבט וצריך להפסיד בשביל לקבל אותו הוא רעיון גאוני שאני ממליץ גם לגרסה האמריקאית לאמץ
זה בהחלט דילמה שתהיה מעניינת לראות
יכול להיות שבהמשך אפילו אנשים בלי רמז ינסו להפסיד בכוונה רק מהמחשבה שאולי יש אליל במועצת השבט כי היה לכך תקדים

ג'קי מעצבנת ומזכירה לי קצת את ראסל בשיגעון גדלות שלה
אנשים רצו להדיח את דמייאן לפניי, זה לא בגללך, לא בגלל הדמעות שהפעלת ולא בגלל המניפולציות שלך, יש לך מילה מאוד קטנה בשבט הזה כרגע

לא מצטער על דמייאן, היו לדמות שלו רק שני נטיבים, להיות מודח מוקדם או להתקדם במשחק ולהעיק עם הסיפור שלו, שמח שהודח מוקדם
חוץ מזה הוא לא זכה לשום זמן מסך בפרק הזה וג'ונתן אפילו לא התייחס אליו במועצת השבט וזה עוד עם הסיפור שלו שיכלו לעשות פרק על הגיבור האמריקאי שמודח (תזכרו את דן האסטרונאוט בפנמה) מה שאומר לי שאם עד כדי כך לא היה להם פוטג' שלו להתעסק כנראה שמדובר באדם משעמם מאוד וחסר כריזמה

למעלה