היצטרפתי למועדון חולי CLL

meiro5151

New member
היצטרפתי למועדון חולי CLL

כבר כמעט שנה אני מוגדר חולה CLL ונימצא במעקב מידי כמה חודשים,אני סובל כאבים בעצמות הכתפיים והעגן,אבל לא ניתנו לי תרופות נגד כאבים,יש לי בעיות עור אשר בעבר נטלתי תרופה למיסיל,ובמקביל ערכתי בדיקות דם מידי חודש,מאחר ולי אין מושג בתוצאות,סמכתי על דיברי הרופא של קופת חולים,באשר לתוצאות בדיקות הדם. כל זמן הטיפולים אני עבדתי,וכאשר ניזקקתי לבקר אצל רופא או לחילופין עריכת בדיקות,נאלצתי לוותר על ימי חופשה שנתית בשביל לערוך את הבדיקות,במשך התקופה של שנת 2008-2009 הוחלפו כ- 3 רופאים משפחתיים,עד היום אין לי רופא משפחה קבוע,בזמן מבצע עופרת יצוקה הרופא שטיפל בי יצא לחופשת מחלה אשר ממנה לא שב,וגם בדיקות הדם שנערכו באותה התקופה לא זכו להיתיחסות כלל,זאת היתברר לי,כאשר ניכנסתי לרופאה אשר באותה עת מילאה מקום,ובזכותה היתגלה מחלת CLL, שאלתי היא:תרופת הלמיסיל אינה הגורם להופעת מחלת CLL שאלתי היא: האם רופא מחוייב להזהיר את המטופל על נטילת תרופה מסוימת,ועל הסכנות שבנטילת התרופה? האם יש מצב שהרופא זילזל בתוצאות של בדיקת הדם,ולכן לא הפסיק לי את נטילת התרופה? אודה לכם באם תמצאו לי תשובות לשאלות. בתודה קוטב מאיר דוא"ל [email protected]

למעלה